جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷ساعت ۲۰:۲۲

سارقان مغازه در آبپخش بلافاصله پس از سرقت دستگیر شدند

1. دستگیری سارقین مغازه در آبپخش بلافاصله پس از سرقت - بوشهر

14 مارس 2018 ... فرمانده انتظامي شهرستان دشتستان از دستگیری دو نفر سارق مغازه و کشف خودروی ... دستگیری سارقین مغازه در آبپخش بلافاصله پس از سرقت ... و با تعقیب خودرو سارقین، خودرو پراید آنها متوقف و دو نفر سارق مغازه دستگیر شدند.

2. سارقان مغازه در آبپخش بلافاصله پس از سرقت دستگیر شدند | تهران پرس

14 مارس 2018 ... بوشهر - فرمانده انتظامی شهرستان دشتستان گفت: سارقین مغازه در آبپخش بلافاصله پس از سرقت دستگیر شدند.

3. سارقان مسلح 20 میلیاردی فرش‌فروشی خیابان ولیعصر دستگیر شدند ...

1 سپتامبر 2018 ... رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ، از کشف پرونده سرقت مسلحانه‌ای خبر داد که طی آن ... سارقان مسلح ۲۰ میلیاردی فرش‌فروشی خیابان ولیعصر دستگیر شدند ... صاحب مغازه فرش فروشی پس از حضور در اداره یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ در ...

4. سارق مسلح مغازه‌های برازجان دستگیر شد + گزارش - خبرگزاری صدا و سیما

25 نوامبر 2017 ... فرمانده انتظامی دشتستان گفت: سارق مسلحی که با اسم مستعار. ... "بهنام شب رو "با تهدید اسلحه از مغازه های شهر برازجان سرقت می کرد، دستگیر شد. ... گرفت و پس از تعقیب و گریز سارق دستگیر و به پلیس آگاهی برازجان منتقل شد.

5. سارق مسلح مغازه‌های برازجان دستگیر شد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و ...

24 نوامبر 2017 ... وی با بیان اینکه سارق در ساعات پایانی شب پس از پوشاندن سر و صورت خود با اسلحه کلت کمری وارد مغازه شده و با تهدید فروشنده، وجوه نقد را به سرقت ...

6. ایرنا - دستگیری سارقان محله های جنوب شهر بوشهر

17 سپتامبر 2017 ... بوشهر- ایرنا- فرمانده انتظامی شهرستان بوشهر گفت: 2 نفر سارق که به هشت بار دزدی ... در تنگک اول می فروخته که بلافاصله این کارگاه مورد بازرسی قرار گرفت و مقدار زیادی ... وی ادامه داد: همچنین سارق دیگر نیز حین سرقت از مغازه ای در خیابان ساحلی بوشهر دستگیر که پس از اعتراف به سرقت به مقام قضایی معرفی شد.

7. دستگیری سارقانِ سرقت نافرجام طلافروشی در آبپخش + فیلم صحنه ...

18 دسامبر 2014 ... دستگیری سارقانِ سرقت نافرجام طلافروشی در آبپخش + فیلم صحنه سرقت ... که در ماه جاری قصد سرقت از یک باب مغازه طلافروشی درشهر آبپخش داشتند اما ... استان بوشهر موفق به دستگیری سارقان مسلح سرقت نافرجام طلافروشی شدند.