سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷ساعت ۱۸:۵۹

سروش رفیعی با نساجی به توافق رسید!

1. توافق اولیه سروش رفیعی با نساجی - اخبار تسنیم - Tasnim

13 ژوئن 2018 ... هافبک مدنظر باشگاه پرسپولیس با باشگاه نساجی قائمشهر به توافق اولیه رسید.

2. ادعای میزان؛ توافق سروش رفیعی با باشگاه نساجی مازندران | طرفداری

طرفداری- باشگاه نساجی مازندران با سروش رفیعی به توافق رسیده و با حل چند مسئله کوچک در بند‌های قرارداد، این قرارداد امضا خواهد شد.

3. توافق سروش رفیعی با نساجی قائمشهر - الف

13 ژوئن 2018 ... هافبک مدنظر باشگاه پرسپولیس با باشگاه نساجی قائمشهر به توافق کرد. ... به گزارش تسنیم، سروش رفیعی هافبک فصل گذشته تیم فوتبال الخور ... نساجی قائمشهر بر سر مسائل مالی و مدت زمان قرارداد به توافق اولیه رسیده است.

4. توافق سروش رفیعی با جواد نکونام - نمناک

14 ژوئن 2018 ... سروش رفیعی و توافق اولیه سروش رفیعی با نساجی و مقصد سروش رفیعی ... قائمشهر بر سر مسائل مالی و مدت زمان قرارداد به توافق اولیه رسیده است.

5. سروش رفیعی به نساجی می‌پیوندد - سرپوش

13 ژوئن 2018 ... سروش رفیعی,اخبار فوتبال,خبرهای فوتبال,نقل و انتقالات فوتبال ... رفیعی با نساجی به توافق رسیده و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد به زودی این توافق ...

6. توافق سروش و پرسپولیس؛ یک نیم فصل به نساجی برو - العالم

12 ژوئن 2018 ... مذاکره باشگاه نساجی با سروش رفیعی مراحل پایانی خود را سپری می‌کند. ... باشگاه پرسپولیس داشت بر سر بازی در تیم نساجی به توافق رسیده است.

7. قرارداد رفیعی با فولاد رسمی شد :: ورزش سه

24 جولای 2018 ... به گزارش" ورزش سه" سروش رفیعی سرانجام تکلیف تیمش در نیم فصل اول ... فولادخوزستان تیمی که از آن به فوتبال ایران معرفی شد به توافق رسید.

8. سروش بعد از توافق با پرسپولیس به نساجی می رود - افکار نیوز

12 ژوئن 2018 ... به گزارش افکارنیوز، مذاکره باشگاه نساجی با سروش رفیعی مراحل پایانی خود را ... پرسپولیس داشت بر سر بازی در تیم نساجی به توافق رسیده است.

9. چرا پرسپولیس توافق با سروش را پنهان می‌کند؟ - Iran varzeshi

10 ژوئن 2018 ... شایعه توافق سروش رفیعی با نساجی و حضور چند ماهه‌اش در این تیم تازه صعودکرده هم از همین‌جا بود که مطرح شد. گفتند با نساجی به توافق رسیده، تا ...

10. توافق شش ماهه ی سروش رفیعی و نساجی مازندران

13 ژوئن 2018 ... هافبک مدنظر باشگاه پرسپولیس با باشگاه نساجی مازندران به توافق رسید. سروش رفیعی هافبک فصل گذشته تیم فوتبال الخور قطر، پس از ...

11. سروش رفیعی | ورزش 11

7 آگوست 2018 ... اخبار مرتبط با سروش رفیعی ، سروش رفیعی ، سروش رفیعی ، سروش ... هافبک پرسپولیس برای بازی در فولاد خوزستان با مسئولان این باشگاه به توافق رسید. .... باشگاه نساجی قائمشهر که با سروش رفیعی وارد مذاکره شده است منتظر ...

12. آیا سروش رفیعی با پرسپولیس قرارداد بست؟ - روز نو | خبر فارسی

9 ژوئن 2018 ... شایعه توافق سروش رفیعی با نساجی و حضور چند ماهه اش در . ... با جان توشاک مربی سرشناس ولزی مذاکره و با او برای عقد قرارداد 3 ساله به توافق رسید .

13. تکذیب پیشنهاد سه میلیاردی به سروش رفیعی - اقتصاد نیوز

26 ژوئن 2018 ... رفیعی در شرایطی که نساجی با پیشنهاد عقد قرارداد شش ماهه با او موافقت کرده یک تیم تهرانی را از میان سایپا و پیکان برای بازی در نیم فصل اول ...

14. اخبار و حواشی لحظه به لحظه از نقل و انتقالات تابستانی لیگ ... - ایلنا

22 ژوئن 2018 ... سروش رفیعی قصد دارد برای 6 ماه به نساجی مازندران برود و نیم فصل به ... فصل گذشته پارس جم با تراکتورسازی به توافق رسید و قرارداد امضا کرد.

15. مدال | - خبیری: از مذاکره رفیعی با نساجی خبری ندارم

9 ژوئن 2018 ... ... و مدیر اجرایی باشگاه پرسپولیس در خصوص سروش رفیعی با برداشتهای ... این گونه برداشت کرده اند که او توافق ۶ ماهه رفیعی با نساجی را تکذیب ...

16. آخرین اخبار نساجی مازندران - بازدید - buzdid.ir

با توجه به این که بازیکنان خارجی که جذب کرده ایم و همچنین سروش رفیعی دیر به .... کند و گفته می شود مدیر برنامه های او با تیمی در لیگ برتر به توافق رسیده است.

17. شنبه 26 خرداد|سروش تصمیم نهایی اش را گرفت! | فرتاک ورزشی

16 ژوئن 2018 ... گویا رفیعی خیلی به تیم پرسپولیس نزدیک شده و با بازگشت سرمربی پرسپولیس ... گویا سروش رفیعی بازیکن پیشین پرسپولیس خیلی به تیم پرسپولیس نزدیک ... فوری؛بمب بزرگ نقل و انتقالات با نساجی به توافق رسید!

18. سروش رفیعی با فولاد به توافق رسید - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و ...

24 جولای 2018 ... سروش رفیعی با فولاد به توافق رسید. اهواز - هافبک تیم فوتبال پرسپولیس تهران به‌عنوان بازیکن قرضی به تیم فولاد خوزستان پیوست. به گزارش ...

19. سروش رفیعی با نساجی به توافق رسید! ؛ نقشه ی آقای ستاره ...

رفیعی به شدت مدنظر برانکو ایوانکوویچ سرمربی پرسپولیس است، طبق توافق با مسئولان باشگاه نساجی قرار است یک نیم‌فصل در این تیم حضور داشته باشد تا بعد از باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس دوباره بتواند پرسپولیسی شود.

20. رفیعی | سروش رفیعی با باشگاه نساجی قائمشهر به توافق رسید ...

به نوشته تسنیم، از سوی مقابل مسئولان باشگاه پرسپولیس برای دادن تأیید نهایی به سروش رفیعی برای این انتقال، منتظر حضور برانکو در ایران و صحبت مستقیم او با رفیعی هستند.

21. سروش رفیعی با نساجی قائمشهر به توافق رسید – دیبا تودی

رفیعی که به شدت مدنظر برانکو ایوانکوویچ سرمربی پرسپولیس است، طبق توافق با مسئولان ...

22. توافق اولیه سروش رفیعی با نساجی - اخبار تسنیم - Tasnim

هافبک مدنظر باشگاه پرسپولیس با باشگاه نساجی قائمشهر به توافق اولیه رسید.

23. سروش رفیعی با نساجی قائمشهر به توافق رسید

رفیعی که به شدت مدنظر برانکو ایوانکوویچ سرمربی پرسپولیس است، طبق توافق با مسئولان ...

24. سروش با نساجی به توافق رسید؟ | شفقنا ورزشی

سروش با نساجی به توافق ... تسنیم، سروش رفیعی هافبک ... نه اما با شفر به توافق رسید!

25. توافق سروش رفیعی با نساجی قائمشهر

به گزارش تسنیم، سروش رفیعی هافبک فصل گذشته تیم فوتبال الخور قطر، پس از کش‌و‌قوس‌های فراوان و رد پیشنهاد تراکتورسازی تبریز و سپاهان اصفهان، برای عقد قراردادی شش ماهه با باشگاه نساجی قائمشهر بر سر مسائل مالی و مدت زمان قرارداد به توافق اولیه رسیده است.

26. توافق 6 ماهه سروش با قائم شهری ها

هافبک مدنظر باشگاه پرسپولیس با باشگاه نساجی قائمشهر به توافق اولیه رسید. سروش رفیعی ...