جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷ساعت ۲۰:۲۳

سر ما را بریدید نه استیضاح را!

1. دومین طرح استیضاح شریعتمداری - انرژی امروز

1 سپتامبر 2018 ... عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی از ارجاع طرح‌های استیضاح وزیر صنعت، ... شود که ما در هیئت‌‌رئیسه این طرح‌ها را به کمیسیون صنایع ارجاع داده‌ایم.

2. استيضاح رحماني فضلي قطعي شد :: روزنامه آرمان امروز

21 آگوست 2018 ... دولت نه«اختيار لازم» دارد؛ نه «تغيير» مي‌دهد ... آرمان- استیضاح وزیر کشور روز گذشته وارد فاز جدید و بر تعداد امضاها افزوده شد. .... چطور در تظاهراتی که خود طلاب برگزار می‌کنند چنین شعارهایی سر داده می‌شود ... نایب رئیس فراکسیون امید یادآور شد : ما از وزیر کشور می‌خواهیم این موضوع .... خیانت کرده، بلاتکلیفی، بریدی؟

3. هفته اول مهر؛ بررسی طرح استیضاح شریعتمداری در کمیسیون صنایع ...

13 سپتامبر 2018 ... نماینده مردم اردبیل در مجلس از بررسی طح استیضاح وزیر صنعت، معدن و تجارت در هفته اول مهر در کمیسیون صنایع و معادن خبر داد.

4. خائنان بالقوه یا کاپیتولاسیون وارونه/ دم دروغ کوتاه است!/ سر، سنگ و ...

24 ژانويه 2018 ... بورس نفت راه اندازی نشود زنگنه استیضاح می‌شود .... به قولِ دشمن، پیمانِ دوستی بشکستی/ ببین که از که بریدی و با که پیوستی؟». .... مهم این است که ما به‌رغم همه اختلاف‌ها بر سر «کلید» حل معضلات کشور، سوار یک کشتی به پیش می‌رویم. ... اصلاح‌طلبان فرصتند، نه چالش، شما نمی‌توانید بدون توجه به مطالبات عمومی ...

5. فقط استیضاح شریعتمداری مطرح است - خبرگزاری ایانا

4 روز پیش ... علی اصغر یوسف‌نژاد عضو هیات رئیسه مجلس، آخرین وضعیت استیضاح وزرای صنعت، معدن و تجارت و راه و شهرسازی را تشریح کرد.

6. نظارت استصوابی، پدر مجلس را درآورده است - پایگاه تحلیلی خبری ...

6 روز پیش ... به عبارتی نگرانی های خود را با سوال و استیضاح نشان بدهند تا هم یک بیدار ... اژدهایی که سرما آن را کرخت کرده بود و شخص فکر می کرد این موجود زیبایی است اما در نهایت او را کشت. .... کار نهادی را عوامل نهادی باید انجام دهند؛ نه فلان دفتر باید دخالت کند و نه رئیس جمهور و نه دیگران . .... خیانت کرده، بلاتکلیفی، بریدی؟

7. استیضاح کرباسیان در دستور کار 4 شهریور مجلس قرار گرفت

25 آگوست 2018 ... نمایندگان مجلس شورای اسلامی فردا یکشنبه طرح استیضاح وزیر امور اقتصادی و دارایی را بررسی خواهند کرد.

8. روزنامه آفتاب یزد - آرشیو تاریخ 1396/12/23

14 مارس 2018 ... «سر»ما را بریدید نه استیضاح را! از این امام جمعه ... برای ما توضیح دهید اینکه نمایندگان قانع نشدند و سوال به قوه قضائیه می‌رود یعنی چه؟ ممنون می‌شویم ...

9. بررسی طرح استیضاح شریعتمداری در کمیسیون صنایع

10 سپتامبر 2018 ... اقتصادنیوز: نماینده شاهین‌شهر در مجلس اعلام کرد طرح استیضاح ... حاجی‌دلیگانی همچنین در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه آیا تاکنون جلسه‌ای بین استیضاح‌کنندگان و وزیر صنعت برگزار شده است یا نه؟ ... وی در پایان در همین باره توضیح داد: ما می‌خواهیم روال قانونی را طی کنیم، ... بوسه‌ رهبر انقلاب بر سر حاج قاسم+ عکس ...