یکشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۷ساعت ۱۳:۲۴

سعید لطفی : می خواهم یکبار دیگر فیلم بازبینی شود و این اشتباه داوری تصحیح ...

1. روزنامه ایران | شماره :6710 | تاریخ 1396/11/15

4 فوریه 2018 ... ضمن تشکر از بیان دیدگاه خود به اطلاع شما رسانده می شود که دیدگاه شما پس از تایید نویسنده این مطلب منتشر خواهد شد. دیدگاه ها ویرایش نمی شوند.

2. ما پانصد نفر | وب سایت رسمی محمد نوری زاد

17 ا کتبر 2015 ... من مانده ام این سلسله مراتبی که از یک طلبه ی تازه وارد شروع می شود تا ... در همین موقع پدر سعید زینالی آمد و به جمع ما پیوست. ...... حالا با موبایلش یک فیلم می گیرد 5 میلیون نفر می ببنند. ... می‌خواهم اما حتی اگر مشکل دسترسی من به سیستم امتیاز دهی حل گردد، باز هم ...... تعرب را با اسلام و ایدآل های علی اشتباه نکنید.

3. از محمد نوری زاد به نمایندگان مجلس شورای اسلامی | وب سایت رسمی محمد ...

3 سپتامبر 2016 ... بل تنها به یکی از آنها می پردازم و از شما می خواهم که نیک بدان ... شما نمایندگان مجلس، هیچ بهانه ای برای فرار از تبعاتِ این کشتار بزرگ و ...... خود ادامه دهد و سرانجام برای ادامه حیات مجبور به بازبینی باورهای خود می شود. ... از یک لفظ به یک لفظ دیگر بپریم مشکل تعریف ماهوی اشیاء را حل نمی ...... با داوری شما و امثال شما.

4. ღ مهراטּ مدیرے اسطوره تکرار نشدنے ღ - مصاحبه ها

از همین جا به او می‌گویم اگر دلخوری از من دارد مقابل مردم از او می‌خواهم من را حلال کند. ..... داده است، اما از اين نكته غافليم كه يك بار در دقيقه 90 توليد سريال «پايتخت» خوب از آب در ..... شود تا اگر احتمالاً اشتباهی در انتخاب این فیلم صورت گرفته این اشتباه را .... اينجا شهر ديگري است » به کارگرداني احمد رضا گرشاسبي و تهيه کنندگي سعيد ...

5. آتش به جان ایران به اختالف نظر احترام بگذاریم - دفتر هیئت دولت

15 ژانويه 2018 ... دیگــر توجه بــه حقوق شــرعی و قانونی بازمانــدگان این ... کشتی »سانچی« نیز این گونه تعبیر می شود که این حادثه غیرمترقبه و ..... برخــی اشــتباهات نمی تــوان جامعــه و مــردم را بــه چند دســته تقســیم کرد و ..... را ســـرزنش کنیم و به جای حل مشـــکالت کشـــور، به آتش اختالفات .... ایـــن فیلم هـــا و ویدئوها موجود باشـــد.

6. گنجور » حافظ » غزلیات » غزل شمارهٔ ۹۴

مهدی نوشته: آری! عزیزان! بدینسان سر و دست ها بی جرم بی جنایت فقط برای ماندن این آیت حق ...