یکشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۷ساعت ۱۳:۱۳

سکوت مسلمانان در برابر فجایع و جنایت های اسرائیل غاصب جایز نیست

1. فیش‌های جنایات اسرائیل - khamenei.ir

جستار بیانات رهبری کلیدواژه جنایات اسرائیل اسرائیل. ... سران سیاسی و نظامی رژیم غاصب صهیونیست، در این مدت از هیچ جنایتی پرهیز نكرده‌اند؛ از كشتار مردم و ویران ...

2. گلچینی ازنظرات مخاطبان رادیوهای برون مرزی پیرامون وظیفه مسلمانان ...

تنها راه نجات فلسطین از چنگال رژیم غاصب اسرائیل مقاومت و همبستگی مردم ... جایز است ملت های گوناگون در این شرایط حمایت کامل خود را از آنها اعلام نمایند و از ... از حقوق فلسطینیان در مقابل اسرائیل و آمریکا دفاع نمایند و بیش از این سکوت نکنند. ... کشورهای مسلمان باید از جنایات رژیم صهیونیستی به مردم مظلوم فلسطین، انتقام بگیرند.

3. اروپا اگر نگران ثبات منطقه بود مقابل جنایات اسرائیل سکوت نمی‌کرد

15 مه 2018 ... انفعال اروپا در برابر جنایات هولناک، زشت و ‌وقیحانه رژیم صهیونیستی در نوار ... واقعه گلوله‌ باران و بمباران جمعیتی آواره و غیرمسلح در نوار غزه هر چند برای مسلمانان و هر ... اعتماد نیست؛ سه کشور فرانسه، انگلیس و آلمان که شریک جنایات اسرائیل ... هشدار داده سکوت جنبش حماس و گردان‌های عزالدین قسام در برابر جنایت‌های ...

4. ساکنان اصلی فلسطین - صبح پیروزی

پس آیا لازم و واجب نیست برای رسوا کردن این دروغپردازان جنایتکار خود را به ... تا کنون بطور خلاصه بیان شد و اینکه قوم بنی اسرائیل همواره در این سرزمین بعنوان ... ما به عنوان مسلمان طبق آموزه های قران حضرت داوود را بعنوان پیامبر میشناسیم .... همین قوم یهود در برابر دستورات موسی (ع) عصیان کردند و از ورود به سرزمین ..... زندانی سکوت

5. فلسطین از دیدگاه امام خمینی (ره) - مرکز اطلاع رسانی غدیر

... اشغال فلسطین پایان مساله نیست · خطر اسرائیل متوجه همه خاورمیانه و سرزمین های .... کمترین اهمال را جایز نمی دانیم · اسرائیل غاصب است · به اسرائیل نفت نخواهیم داد ... اسرائیل و صهیونیسم، این دشمن غاصب دارد انجام می گیرد، هستیم آیا مسلمانان و سران ... دیگران در برابر این جنایت سکوت کنند و حتی در بیرون راندن این جهاد آزادیبخش از ...

6. صهیون پژوه - جنایات صهیونیسم وفراماسونری

23 مارس 2010 ... در مراسم افتتاح معبد الخراب تعدادی از شخصیت های صهیونیستی و مقامات این رژیم و ..... تنها راه نجات جهان معاصر هدم دولت غاصب اسرائیل و خلع ید از ثروت و قدرت .... پايمال شده مسلمانان در اروپا، آمريكا و خاورميانه سكوت كند ودر مقابل صهيونيست ها ...... رژيم اشغالگر قدس شود زيرا سكوت در اين قضيه به هيچ وجه جايز نيست».

7. امام خمینی (ره) و روز قدس - آوا

هان ای مسلمانان جهان و مستضعفان گیتی بپاخیزید و مقدرات خود را به دست ... اتحاد ننگین آمریکا و اسرائیل: آیا برای مسلمین و حکومت های کشور های اسلامی ننگ نیست که آمریکا ... های آمریکا و اسرائیل غاصب پایکوب شود تاکی سرزمین قدس ، فلسطین ، لبنان و ... زیرسلطه استعمار قتل عام شوند، ولی دیگران در برابر این جنایت سکوت کنند.

8. برو به جهنم اسرائیل!

در این پست فقط یه چندتا از مطالبی رو که در روزنامه ها و شبکه های خارجی درباره این ... اما حالا یاهو که خبری نیست هیچ جاهای دیگه هم اگه زده باشن یه گوشه زدن اجلاس تهران برگزار شد! ... آیا خرید تولیدات این شرکت که شعبه تولید در جمهوری اسلامی ایران را دارد جایز است؟ .... اول از همه بیانات امام خامنه ای (مدظله) درباره فلسطین و صهیونیست غاصب!

9. اخبار سیاسی | کاشمری | پایگاه اطلاع رسانی کاشمر

سکوت مسلمانان در برابر فجایع و جنایت‌های اسرائیل غاصب جایز نیست. no responses · ۰۱/۰۲/۱۳۹۷. پیاده کردن افراد از قطار انقلاب سیاست نظام نیست. no responses.

10. چرا می‌توان به رژیم اسرائیل اهانت کرد؟ - مشرق نیوز

1 آگوست 2014 ... بسیاری از اهل کتاب از نگاه کلامی (نه فقهي) قرآن، کافر نیستند؛ بلکه ... [6] بنابراین دارالاسلام شامل جزیره العرب و سرزمین هایی که مسلمانان فتح کرده‌اند و سرزمین‌هایی که در برابر سیادت ... که کفار حربی هیچ حرمتی ندارند؛ سب و اهانت به آنها نیز جایز است. ..... اقای من تا کی باید در مورد جنایت های این سگ هار صبر کنم.

11. نگاهی به ماهیت حکومت اسرائیل - نگاهی به ژرفای نگاه

آیا در این درگیری های داخلی، مداخله ما به نفع یا ضرر هریک جایز است؟ ... (2) پس از فتح مسالمت آمیز اورشلیم به دست مسلمانان، نام این شهر به "بیت المقدس " تغییر یافت و .... "در کشور ما، جا برای کسی بجز یهودیان نیست؛ ما به اعراب خواهیم گفت: بیرون. .... تشکیل گردیده، از گروه های فعّال در مبارزه مردم فلسطین علیه اسرائیل غاصب است.

12. علت کمک به فلسطین از منظر دینی ، سیاسی و ... | پرسمان دانشجويي ...

علاوه بر جهاد اسلامي، جنبش هاي ملي و ديني ديگري با صبغه شيعي در فلسطين شکل .... (مانند حمايت ايران از حزب الله لبنان و مردم مسلمان غزه در مقابل رژيم غاصب اسرائيل ) و در مواردى نيز ممكن است مسائل داخلى اولويت دارد مانند تقدم دفاع از مرزهاى كشور در برابر حمله عراق آن .... بله، اين هم جايز است، بلكه واجب است، اين هم يك امر ابتدايي نيست.

13. اندیشه درخشان - یهود و صهیونیسم

اين ادعاهاي صهيونيسم به هيچ وجه واقع قابل اثبات نيست، زيرا نخست آن كه برخي .... اين سؤال از زمان جنگي كه ميان مسلمانان و اسرائيل در سال 1967 ميلادي رخ داد و ..... بر آراء و عقاید مردم نداشت و ملت ها همچنان نسبت به قوم یهود بدبین بوده جنایت آنان را ..... ام كه اسرائيل از نيل تا فرات را از خود مي داند ، و شما را غاصب سرزمين هاي خويش مي شمرد .

14. یاد او، حدیث بیداری «زندگینامۀ آرمانی، علمی و سیاسی امام خمینی از تولد ...

18 ژانويه 2018 ... و امروز چهره های درخشان روحانیتی که انقلاب اسلامی و نظام جمهوری اسلامی را در ..... رویارویی کشورهای اسلامی با اسرائیل غاصب بعنوان امری اجتناب ناپذیر پیش بینی می شد. .... شدیداً از سکوت علمای قم و نجف و دیگر بلاد اسلامی در مقابل جنایات تازۀ ..... بگذارند جنایت صهیونیسم همواره در برابر چشمان مسلمانان مجسم باشد و ...

15. اسراییل زمان حمله به ایران را اعلام کرد!

رسانه های داخلی ایران نوشتند: توهمات و اصرار حمله نظامی به ایران بالاخره اسراییل را مجبور کرد تا .... البته آنها و ديگران بدانند -مي‌دانند هم - كه ما هم در برابر تهديد به جنگ و تهديد به تحريم نفتى، ...... اسرائیل غاصب سرنوشتی جز شکست و نابودی نخواهد داشت. ...... مادامی که دشمن جنگ را آغاز نکرده بر مسلمانان جایز نیست آغاز کننده جنگ باشند.

16. امام جمعه بخش بردخون

حجت الاسلام والمسلمین عاشوری امام جمعه موقت بردخون در خطبه های این هفته نماز جمعه با .... (ره) در این پیام با اشاره به جنایات رژیم غاصب اسرائیل نسبت به مردم مظلوم فلسطین ... امام خمینی (ره) پیروزی انقلاب اسلامی در برابر رژیم ستم شاهی آنهم با دست خالی از ... است ، امتحان مخصوص شما مسلمانان نیست ، سنتی است که در تمام امت های پیشین ...

17. نگاهی به کم کاری سینمای ایران در قبال فلسطین و جریان صهیونیست ...

22 ژوئن 2017 ... را شامل می شود؛ جرثومه ی فسادی که در این زمان با کشتار و جنایت عظیم و ظلم و اهانت ... اهالی فرهنگ و هنر ایران در برابر جنایات یهود بین الملل و جنایات رژیم غاصب ... ها جایز الخطا هستند؛ پس در این مسیر ممکن است در فهم دغدغه های دوران خود .... وی در یک نشست مطبوعاتی در اسراییل: «من مورد حمله واقع خواهم شد، باکی نیست، آب ...

18. گزارش های وحشتناک از کشتار مسلمانان درمیانمار (برما) - رزاق مامون

25 جولای 2012 ... آمار دقیقی از میزان کشته‌های مسلمانان در کشور برمه در دست نیست اما گزارش‌های ... در حدود دو سال است که جنایت‌های فراوانی علیه مسلمانان این کشور در حال رخداد است. ... حمد نصر از فعالان برمه اى درباره فجایع رخ داده در برمه می‌گوید: شبه نظامیان .... درخواست کمک کرد و سکوت آنها در برابر این کشتار و قتل عام را جایز ندانست.

19. نامه ی سی و نهم محمد نوری زاد به رهبر + فایل صوتی + تحلیل ...

اگر خدا بنویسد! سلام به رهبر جمهوری اسلامی ایران حضرت آیت الله خامنه ای یک: مهندسان و ...