سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷ساعت ۰۴:۴۹

شانس تیمهای جام جهانی برای صعود از دور مقدماتی ایران در جایگاه بیست و ...

1. نگاهی به شانس صعود تیم ها به جام جهانی 2018 در قاره های مختلف | طرفداری

6 سپتامبر 2017 ... ضعیف ترین تیم دوم گروه ها به لحاظ امتیازی از دور رقابت ها کنار خواهد رفت، تا ... اسپانیا - مقدماتی جام جهانی 2018 - دیدار مقابل لیختن اشتاین ... برزیل، ایران، ژاپن، کره جنوبی، عربستان سعودی و مکزیک در جام جهانی قطعی شده است.

2. سایت انگلیسی: ایران شانس صعود به مرحله حذفی جام جهانی را دارد - العالم

27 مه 2018 ... این سایت با اشاره به 4 دوره حضور قبلی تیم ملی ایران در جام جهانی و تاریخ‌سازی‌اش ... داشت و اکنون جایگاهی مانند یک سمبل برای تیم ملی پیدا کرده است. ... به شانس تیم ملی ایران برای صعود به مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی اشاره کرده و ...

3. بررسی شرایط صعود ایران از گروه مرگ جام جهانی :: ورزش سه

21 ژوئن 2018 ... تیم ملی فوتبال ایران حساس ترین بازی ممکن را برای صعود از گروه خود در مقابل ... به گزارش "ورزش سه"، رقابت های دور دوم در گروه B جام جهانی دیشب پایان یافت. ... اما با توجه به برنامه بازی های روز سوم مرحله گروهی، شانس صعود ایران به این ... گل پایین تر از ایران می ایستد و جایگاه دومی را تقدیم نماینده آسیا می کند. این در ...

4. معرفی جام جهانی کاستاریکا :: ورزش سه

12 ژوئن 2018 ... کاستاریکا با کسب 16 امتیاز در مقدماتی جام جهانی موفق شد راهی رقابت ها ... و هر گونه شانس برای صعود این تیم از مرحله گروهی، در گرو درخشش اوست.

5. جام جم ورزش - 40 سالگی ایران در جام جهانی +اینفوگرافیک

1 مه 2018 ... بررسی 5 مرتبه صعود ایران به رقابت های جام جهانی فوتبال ... تیم ملی فوتبال ایران در مقدماتی جام جهانی 1978 در چهار بازی ابتدایی خود به ... این دیدار در بیست و پنجم نوامبر سال 1977 میلادی در ورزشگاه آزادی تهران و در ... اما ظهور یک نسل طلایی در کنار شانس و بخت و اقبال بالا دست به دست هم داد تا .... Increment Visit .

6. جام جهانی روسیه ۲۰۱۸: احتمال صعود ایران به مرحله بعدی و چند نکته دیگر ...

25 ژوئن 2018 ... تیم ملی فوتبال ایران با بردن تمام بازی‌هایی که در مرحله مقدماتی جام ... دو تیم دیگر، ایران در حال حاضر در جایگاه سوم گروه قرار دارد و شانس صعود دارد.