سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷ساعت ۰۴:۵۰

شرکت های بیمه ای تاوان چه حوادثی را دادند؟

1. Azki | کلاهبرداری از شرکت‌های بیمه با تصادفات ساختگی | کلاهبرداری ...

23 ژوئن 2018 ... کلاهبرداری از شرکت‌های بیمه از طریق تصادفات ساختگی توسط اعضای باندی در ... کلاهبرداری از شرکت‌های بیمه و اخلال در نظام بیمه‌ای، روانه زندان شدند.

2. Azki | ‌بیمه حوادث اشخاص چیست؟ | خطرهای تحت پوشش و خسارت‌های خارج ...

24 دسامبر 2017 ... خسارت‌های خارج از تعهدات ‌بیمه‌گر در ‌‌بیمه حوادث اشخاص ... بیمه‌گر: شرکت بیمه‌‌ای است که مشخصات آن در ‌بیمه‌نامه درج شده است و در .... شرکت‌های بیمه می‌‌توانند با اخذ موافقت قبلی از بیمه مرکزی خطرات اضافی دیگری را ‌بیمه نمایند. ... در جبران خسارت ندارد ( پرداخت حق‌بیمه باعث رسمیت یافتن قرار داد بیمه است نه صدور آن).

3. کدام شرکت‌های بیمه بهتر و سریع‌تر خسارت پرداخت می‌کنند؟ - مجله بیمه ...

26 مه 2018 ... یعنی مردم کمترین رضایت را از نحوه پرداخت خسارتِ شرکت‌های بیمه ... گزارش شکایات شرکت‌های بیمه به تفکیک شرکت بیمه و رشته بیمه‌ای، هرماه بر ...

4. دلیل پرداخت نشدن دیه آتش‌نشانان پلاسکو - ایسنا

30 آوريل 2017 ... از سیاست خارجی که بگذریم در سال گذشته در داخل ایران حوادثی ... در طرف مقابل تعدادی از همان شرکت های بیمه معتقدند عده ای از بیمه گذاران در پرداخت ... سالی که گذشت چند حادثه دلخراش برای ایران رخ داد که اگر بخواهم به دو ..... به آن بنده های خداست که بایستی تاوان مسائل و کاستیهای مدیریتی (نظیر بهره وری اندک) را بدهند.

5. بيمه مركزی جمهوری اسلامي ايران

گزارش های آماری (در راستای قانون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات). آمار فصلی ... شرکت های... اسامی متقاضیان شرکت در مصاحبه تخصصی ارزیابی خسارت بیمه ای.

6. شرکت های بیمه | بیمیتو

با بیمیتو می توان از شرکت های مختلف بیمه اقدام به خرید انواع بیمه کرد. ... ارزش مال خود در تجارت‌های دریایی و جبران خسارت ناشی از حوادث و یا سرقت که توسط دزدان دریایی ... در سال 1316 قانون بیمه در ایران به تصویب رسید و از سال 1329 شرکت های بیمه .... بیمه فعالیت خود را آغاز کرد و با تحت پوشش قرار دادن کارکنان شرکت‌های مختلف ...

7. جزئیات پرداخت بیمه خسارت های ناشی از برق/ حداکثر تعهدات بیمه ...

17 ژانويه 2016 ... بر اساس گزارش بیمه مرکزی‌ ایران ... ۳- حداکثر تعهد شرکت بیمه برای جبران هزینه های پزشکی ۵۵.۰۰۰.۰۰۰ ریال. ... زیان دیدگان ناشی از حوادث برق می‌توانند جهت ثبت، رسیدگی و دریافت خسارت به سامانه خسارات حوادث ناشی از برق مشترکین خانگی به آدرس .... کارگر زحمتکش با مرگ دلخراشش تاوان قطعی برق را داد!

8. بیمه مسئولیت مدنی کارفرمایان

که باید کارکنان را در مقابل حوادث و بیمه کارفرمایان در قبال کارکنان، حوادث نمی تواند باشد. .... حرفه ای با اعمال شغلی کارگران و کارکنان بدین معنی که اگر از فعل کارگر ..... مسئولیت قراردادی داد به این معنا که چون و در ماده ۹۵ قانون کار بیان داشته که: آموزش ... رو شرکت های بیمه، بیمه مسئولیت مدنی در کارگاه توسط کارفرما، گزارش  ...