سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷ساعت ۰۸:۰۳

شمار مسافران اینترنتی به 2 میلیون نفر می رسد موفقیت خیره کننده استارتاپ ...

1. استارتاپ‌های میلیاردی ایران - برترین ها

17 فوریه 2018 ... برترین ها موفقیت کارآفرینی ... این تنها راه پولدار شدن نیست اما تا همین پنج سال پیش چند نفر می ... اوضاع بقیه استارتاپ ها به این خوبی نیست اما از همین حالا می توان ... استارتاپ توانسته اند میلیون ها کاربر، تبلیغات کنندگان اینترنتی و برنامه ... ده ها هزار کاربر به عنوان راننده و صدها هزار کاربر به عنوان مسافر دارد.

2. 7 استارت آپ موفق جهان را بشناسید - مجله زرافه

25 آوريل 2018 ... شناخت استارتاپ های موفق جهانی به شما کمک می کند برای ایده گرفتن و دلگرم ماندن ... در این مقاله هفت استارت آپ موفق را که با رشد سریع خود تبدیل به ... در ادامه به 7 مورد از دکا کورن های برتر دنیا اشاره می کنیم و دلایل موفقیت آنها را ... شماره ی هفت : ... فعال ماهانه اش به بیش از 175 میلیون نفر با ملیت های گوناگون رسید.

3. جام جم آنلاین - بازار 180 میلیون دلاری استارت آپ های لجستیک

30 ژانويه 2018 ... با رو آمدن پدیده‌ای به نام استارتاپ‌ها، مدل‌های اقتصادی و فعالیت بازار سنتی در ... از دلایل عدم موفقیت موارد جدید فعال در حوزه حمل و نقل مسافر به صورت اینترنتی است و ... که هر سال، کانتینرهایی به ارزش 180 میلیون دلار به سراسر جهان می فرستد. ... 2- نظرات حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید ...

4. استارت آپ هایی نظیر اسنپ و تپسی جهش کوانتومی اقتصادی و اشتغال ...

27 فوریه 2017 ... به نظر من استارت آپ ها همان جهش های کوانتومی اقتصادی هستند که می توانند در مدت زمان کوتاهی نتایج خیره کننده ای به ارمغان بیاورند. ... استارت‌آپ‌هاست دراین‌باره می‌گوید: ۴۰میلیون نفر در ایران گوشی هوشمند دارندو این یعنی ۴۰ میلیون ... به نظر می‌رسد یکی از مهمترین هزینه‌هایی که اسنپ و تپسی از هزینه حمل و نقل درون شهری ...

5. سئو - سارگون

قطعا جذاب به نظر می‌رسد که شما بتوانید تلویزیون خود را به یک نمایشگر لمسی یا .... میزان امنیت دوربین های نظارتی قابل اتصال به اینترنت تا بدان حد پایین است که ..... در زمینه واقعیت افزوده به نام Occipital که در سال 2013، کمپینی موفقیت آمیز برای ...... چشم انسان در مقایسه با ابزارهای ساخته شده به دست بشر عملکرد خیره کننده ای ...

6. دستگاه های دولتی مانعی برای کسب و کارهای نو - روزنامه ثروت

5 مه 2018 ... نوآوری و افزایش بهره وری در این بخش را دش وار کرده، استارتاپ هایی که ... البته به نظر می رسد در ادبیات اقتصادی برخی کشورهای دنیا از جمله .... کننده و تعهد آور، از NPT هویت می گیرند. ...... خ ود را بیش از دو برابر کرده و به حدود 2,6 میلیون بش که در روز .... یا پول های اینترنتی توس ط نهادی غیر از بانک مرکزی.

7. پیش نمایش مسکن ۹۷ - فرصت امروز

17 مارس 2018 ... زمانی هم که جواب داد، قیمت هر متر خانه را به 23 میلیون و 500 هزار تومان. افزایش داد. ... درحالی که تصور می شـد با تثبیت شدن نرخ سود سپرده به.

8. تشکیل دومین جلسه شورای هماهنگی اقتصادی - صبح نو

19 ژوئن 2018 ... حقـوق بشـر و عدالـت، ایمنی هسـته ای و مهاجرت به شـمار .... است، با این شرایط به نظر می رسد که دولت باید اهتمام بیشتری برای حل .... وارد کننده ای که ارز ۴۲۰۰ تومانی دریافت می کند اگر ... نمی خواهم در مورد ظرفیت اشـتغالی که اسـتارت آپ های جدید مانند دیجی کاال ...... مرکـزی بـه ثبـت رسـیده و بـا ۶2 میلیـون تومـان و ۴2 نفـر.

9. هانیه غفرانی: آموزش کسب و کار الکترونیکی،کسب و کار اینترنتی ...

23 جولای 2016 ... در واقع یاهو هنوز هم بزرگترین پرتال اینترنت به شمار می رود و درآمد .... خانگی جدید افتتاح می شود و هم اکنون نزدیک به 2 میلیون آمریکایی از طریق مشاغل ... 7/7 میلیون نفر (تا سال 2002) در ایالات متحده به این صنعت اشتغال .... افزایش سود تولید کننده داخلی ... نکته ها و اخبار موفقیت کسب و کار و تجارت در کانال تلگرام.

10. 50 ﺳـﺎﻝ ﻗﺒـﻞ - کانون مهندسین فارغ التحصیل دانشکده فنی دانشگاه تهران

سال بیست و هشتـم / شماره 209 تا 211 / بهـار 97 ... 2. خبرنامه کانون مهندسین فارغ التحصیل دانشکده فنی دانشگاه تهران بیست و ..... هرساله حدود 30 هزار نفر به حاشیه جنوبگان سفر می کنند. ... به90- درجه سانتی گراد می رسد. ... کانون این موفقیت بزرگ را به مهندس میرعلیرضا مهنا و دانشآموختگان .... استارت آپ ها مورد بررسی قرار گرفت. به ...

11. ممنوعیت‌ساخت‌و‌ساز‌روی‌ گسل‌ها‌در‌تهران‌و‌‌10شهر‌دیگر - هفته نامه صدای جامعه

صفحه 10. یکشنبه 3 دی 1396 - د ور جد ید شماره 47- )شماره پیاپی 16 - )753 صفحه - 1500 تومان .... به نظر می رسد که عربستان و برخی اعضای .... بنيان، استارت آپ ها و. ..... حذف ناگهانی 31 ميليون نفر از دریافت یارانه، افزایش قيمت .... مسافر هوایی در سال 96 گفت: آزادسازی ...... فعاليت مهاجران نخبه ایرانی در دنيا به اندازه ای خيره کننده.

12. شماره 507 - ایکوپرس

شنبـه 5 خـرداد 1397 سال بیست ودوم هفته نامـه 2000 تومان شمـاره پیاپـی 624. 507. ISSN:1735. 1480 .... کشورمان امر اجتناب ناپذیری به نظر می رسد، این در حالی است که .

13. دانلود - Index of

مصاحبه با تهیه کننده فیلم آزاد سینتل و سرپرست موسسه بلندر | 60 |. عکس های روز آزادی نرم .... به نظر می رسد برگزاری جلسه ای بدون دستور، در واقع راه حلی برای رفع ... شماره دوم، آبـان مـاه93 6 ... این دومین مرتبه در هفته های گذشته است که 2 شرکت بزرگ با ... رایانه های دولتی مبتنی بر ویندوز ایکس پی با اوبونتو مبلغ 6 میلیون یورو.

14. اخبار - مجمع تشکلهای دانش بنیان ایران

ایران میزبان سی و پنجمین کنفرانس بین المللی پارک ها و مراکز رشد/ ۵۰۰ متخصص پارک‌های فناوری دنیا به اصفهان سفر می کنند. خرداد ۱, ۱۳۹۷. ایران میزبان سی و ...

15. (5 مورد) دانستنی‌ها - ویدوآل

سیر و سفر (2) ..... هشتصد میلیون نفر هنوز به این آب دسترسی منظم ندارند. .... اگه جمعیت دنیا ۱۰۰ نفر بود! ..... آیا تهیه فهرست کارهای روزانه در موفقیت ما اثرگذار است؟ ..... ۱۰ حقیقت گزنده زندگی که به موفقیت بیش‌تر شما کمک می‌کند ...... تفاوت توریست با مسافر در ۱۴ تصویر پرمعنا ..... آن سوی دیگر اینترنت، وب پنهان - وب تاریک!

16. زمزمه سلولی در گوش بیماری های صعب العالج

24 سپتامبر 2017 ... Page 2 .... و علوم درمانی به شمار می روند. ..... آمـار دقیقـی وجـود نـدارد دو میلیـون نفـر پیـش بینـی شـده اسـت بـه همیـن دلیـل ... اسـت کـه بشـر بـا موفقیـت از تکنیک هـای مهندسـی ژنتیک .... یـک اسـتارت آپ هوالهوپـی هوشـمند سـاخته کـه ضـد آب اسـت و بـه طـور روزانه ...... به سیاستهایی اطاق می شـود که تهیه کننده خدمات اینترنت.

17. پیش نمایش مسکن ۹۷ - فرصت امروز

17 مارس 2018 ... زمانی هم که جواب داد، قیمت هر متر خانه را به 23 میلیون و 500 هزار تومان. افزایش داد. ... درحالی که تصور می شـد با تثبیت شدن نرخ سود سپرده به.

18. سایه نشینان - اتاق بازرگانی اردبیل

14 ا کتبر 2017 ... نظر می رسد ولی کاهش نرخ سود می تواند راه گشای خوبی برای آن باشد. .... تعداد، 3 میلیون و 164 هزار و 718 نفر بوده که جمعیت فعال آن یک میلیون ..... قیمت جهانی طال و بهای دالر در بازار آزاد ایران دو عامل تعیین کننده ..... طرح شــماره 2 اکتبر مجله »تایم« به خوبی وضعیت ... شــیوه تولید واحدهای پول مجازی در اینترنت اشاره.

19. 20 سال پرداخت بیمه 42 سال دریافت مستمری! - سازمان تامین اجتماعی

14 ژوئن 2015 ... شماره هشت .... طبقات محروم تمهیدات ویژه ای اندیشیده شده که به نظر می رسد .... تامین اجتماعی 6/2 درصد است که این رقم در سال های اخیر ثابت .... صندوقی که 13 میلیون و 300 هزار نفر بیمه شده اصلی به آن ...... عجیبی در استارت آپ خود می زنند تا بهانه ای ... خیره کننده از آموزشگاه آنالین زبان که اسم غریب انگلیسی اش به.

20. سوئد - ساحل آفتاب

سوئد بزرگترین کشور شمال اروپا است که جمعیتی حدود 10 میلیون نفر دارد . ..... را ساماندهی می کند و خدمات حمل و نقل مسافر بوسیله اتوبوس تا مرکز شهر گوتنبرگ .... حتی در روز در جاده های سوئد موضوعی عادی در حوادث رانندگی در سوئد به شمار می رود که ..... این لوازم سرگرم کننده خانگی طیف وسیعی از اختراعات سوئدی ها برای خانه هستند که ...

21. دربست تا روسیه - ایران کیش

پین پد روی پیشخوان. بررسی نحوه حمایت شرکت کارت اعتباری ایران کیش از استارت آپ ها. 16. به استارت آپ ها یارانه نمی دهیم. مدیرعامل بقالی: 18. ما اسنپ بقالی ها می ...

22. تجارت در لوکزامبورگ - The American Chamber of Commerce ...

NATO SUPPORT AND PROCUREMENT. AGENCY. (–. ارائه. کننده. خدمات ...... 2. Luxembourg for Business. در قلب اروپا. خانه. ی. مؤسسات. اروپا. یی. به عنوان یک عضو ... میلیون مسافر در سال ..... به شمار می آید .... نفر از کشورهای فرانسه، آلمان و بلژیک برای کار به لوکزامبورگ می ...... وصل شوید، در اینترنت گشت و گذار کنید و به.

23. برندیکه ازدل گلستان؛ یک شکست بیرونآمد - دستگاه جوجه کشی

23 ا کتبر 2016 ... که تفکر و دانش استارت آپی را به سمت تولیدسنتی برده اند و می خواهند ... دولت ایتالیا به جای وام دادن به استارت آپ ها ... ایرانی« را با همکاري دونیت آغاز کرده ایم و بخشي از شماره هاي قبلي »شنبه«، ... شرکت کنندگان در این رویداد عالوه بر دریافت آموزش های ...... 12 تا 13 میلیون تومان در ماه. بوده است و سودشان به 3/5. می رسد.

24. Untitled - بانک گردشگری

همدلی سهامداران و مشتریان خود، گام های بزرگی در جاده موفقیت برداشته اند. در آستانه ... قبولی ببندیم که البته با استانداردهای مدنظر ما فاصله دارد و به نظر می رسد ... و از مزایای نسبی اقتصاد ایران به شمار می رود، بتوانیم به بانکی متمایز تبدیل ...... درخشش خیره کننده »سعید روستایی« با فیلم »ابد و یک روز« در دوره های قبلی جشنواره،.

25. سرآمد

سرآمد/ شماره شانزدهم/ مهرماه نود و چهار. 2. ماهنامه خبری، علمی/ آموزشی، تحلیلی .... ماییم که باید قطار موفقیت را به حرکت درآوریم. ..... کننــد، به ســرعت بــه پایــان می رســد، بــدون .... رویداد کارآفرینی شـد، حـدود 130 نفر در آن .... معمـوال از شـرکت کنندگان اسـتارت آپ .... جمعی، اینترنت و شبکه های اجتماعی هستیم ...... ایـن سـه مسـافر بـا فرمانده.

26. اخبار_اشتراک گذاری - مدیریت ارتباطات کاسپین

حذف یا غیر فعال کردن حساب‌های کاربری در فروشگاه‌های اینترنتی، شبکه‌های اجتماعی و سایت‌های ... منبع: شهر خبر متن کامل caspianpardazesh.ir/news_view.php? number=160709121426 ... به نظر می‌رسد جی‌بورد احتمالاً بهترین کیبورد بازار باشد. ..... شد و در حال حاضر در بیش از دویست کشور جهان، از مرز ۴۳۳ میلیون نفر گذشته است.

27. فین تک ومعجزه فوتبال - راه پرداخت

شــماره دوازدهم عصر تراکنــش را به صورت ویژه بــه فوتبال اختصاص ..... 144/526 میلیون نفر )رتبه 9( .... ارزش معامالت در بازار فین تک این کشور در سال 2018 به 43، 377 میلیون دالر می رسد. ... استارت آپ امکان تبدیل ارز از طریق اینترنت بانک یا اپلیکیشن موبایلی را با ...... این رشد خیره کننده نشان می دهد بهره وری نیروی کار در فرانسه.

28. شمار مسافران اینترنتی به 2 میلیون نفر می رسد/موفقیت خیره ...

ایران آنلاین-شمار مسافران اینترنتی به 2 میلیون نفر می رسد/موفقیت خیره کننده استارتاپ ...

29. شمار مسافران اینترنتی به 2 میلیون نفر می رسد/موفقیت خیره ...

معاون علمی‌فناوری رئیس‌جمهور با اشاره به فعالیت حدود ۴۵ استارتاپ در حوزه حمل‌ونقل ...

30. عامل جنایت رودهن در انتظار حکم دادگاه

فیلم نجات مسافران ... شمار مسافران اینترنتی به 2 میلیون نفر می رسد/موفقیت خیره کننده ...

31. حبس‌زدایی از جرایم پزشکی - ion.ir

فیلم نجات مسافران ... شمار مسافران اینترنتی به 2 میلیون نفر می رسد/موفقیت خیره کننده ...

32. شمار کاربران اینستاگرام از مرز یک میلیارد گذشت

... نزدیک به ۲۰۰ میلیون نفر ... نفر می‌گذرد. از شمار ... به فروش می‌رسد ...

33. موفقیت - کارآفرینی - bartarinha.ir

... یاران به 2 میلیون نفر می رسد و دولت ... های خیره کننده و پر ... اینترنتی غذا ...

34. عجیب‌ترین جاده‌های جهان را ببینید | خطرناک‌ترین، لذت‌بخش ...

جاده‌ها در دنیا خاطرات فراوانی را برای مسافران می ... شمار می‌رود. به ... خیره‌کننده ...

35. به چه نوع کسب و کارهایی استارتاپ گفته می شود؟ - دیجیاتو

... را به 10 میلیون نفر ... 2 مورد باعث می‌شود ... آن‌ها به موفقیت استارتاپ‌های ...

36. آیا زاکربرگ می‌تواند دوباره اعتماد مردم را به دست آورد ...

... بیش از ۸۷ میلیون نفر می‌رسد. ... اولویت او به شمار می‌آمد ... خیره کننده ...

37. آشنایی با لندن - hamshahrionline.ir

... است و جمعیت آن به 7 میلیون نفر می رسد. ... به شمار می ... شده و بیش از 2 هزار و 100 ...

38. کسب و کار - pasha2.rozblog.com

سال‌هاست که در جهان کسب و کارهای اینترنتی به ... به 2 میلیون نفر می رسد ... به شمار می ...

39. آریزونا در ایران! - ایسنا

... فارس که 2.5 برابر ... زیبایی خیره‌کننده و ... شود که به زیر نیم متر می‌رسد و ...

40. فروش

... به عدد خیره‌کننده‌ی 1.5 میلیون ... است و به نظر می‌رسد که ... کشور 1.2 میلیون ...

41. ‫اطلاعات روز دنیا - Home | Facebook‬

... بود؛ حال به‌نظر می‌رسد قرعه به ... 500 میلیون نفر در ... خیره‌کننده "اوده ...

42. گزارش: شماره خاص بر تن سه ستاره + یک وصله ناجور! | خواندنی ها

... مرحله به شمار می ... عملکرد خیره کننده ای ... شده و به نظر می رسد با ...

43. تور ایتالیا ارزان قیمت، تور فلورانس، ونیز، رم، تور نوروز ...

... دنیا به شمار می ... 2.6 میلیون نفر ... نفر هم می‌رسد. فلورانس را به عنوان ...

44. ایرنا - اختلاف 500 میلیون دلاری آمار مصرف برنج در جیب ...

... کشور 80 میلیون نفر است و ... حدود 2 میلیون تا 2 ... به نظر می رسد قاچاق ...

45. چرا تئوری توطئه جذاب است؟ - BBC News فارسی

در دهه شصت میلادی، از میان میلیون‌ها مورد ابتلا به ... به شمار می ... به نظر می رسد ...

46. رمز موفقیت مالزی چیست/ چه چیز توریست ها را به استوا کشاند؟

... 2030 به رقم خیره کننده 1 ... می داشتند هر ساله به مدت 2 ... به کار 2 میلیون ...

47. عکس هایی از جوان ترین خلبان زن ایران - ایران ناز

... تا 200 میلیون تومان می ... های مسافران به اوج خود می رسد و ... نگاه خیره کننده.

48. ایرنا - مدل چینی کنترل آلودگی هوا الگوی پیشنهادی برای تهران

... یک میلیون نفر در ... پی ام 2.5 در شهر پکن به ... به نظر می رسد نسبت به چند ...

49. 5 کشور دارای بیشترین گردشگر در آنتالیا | دو میلیون گردشگر ...

۵ کشور دارای بیشترین گردشگر در آنتالیا | دو میلیون گردشگر در یک ماه به آنتالیا رفتند ...

50. پیش فروش محصولات چری آغاز شد

... ورود روزانه 2-3 میلیون دلار ... خوزستان به 171 نفر رسید ... دلار به فروش می‌رسد ...

51. آتش سوزی آمبولانس هنگام انتقال بیمار در خوزستان

یک آمبولانس که در حال حمل یک بیمار بود به دلیل نقص فنی درخوزستان دچار آتش سوزی شد.

52. ‫شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران‬‎ - Google+

... دیگری به بهره‌برداری می‌رسد، اما ... به ۵۴ میلیون ... به شمار می ...

53. ‫اسکار فیلم OskarFilm.Ir - Home | Facebook‬

فیلم «لوسی» با کشاندن 52.1 میلیون نفر به ... به فروش خیره‌کننده 1 ... به شمار می ...

54. موفقیت شغلی و تحصیلی | چطور

به‌نظر می‌رسد که با ... میان میلیون‌ها نفر ... و دستیابی به موفقیت را رقم می ...

55. از «نفر سفر» تا «اقامت نفر شب»؛ کمی تا قسمتی باورناپذیری!

... بود تا شمار مسافران را ... کنند به عدد 15 میلیون «نفر ... باشد و به نظر می رسد اصل ...

56. راز موفقیت پاول دورف موسس تلگرام و دلایل محبوبیت این ...

تا فوریه‌ی ۲۰۱۴ تعداد کاربران تلگرام به ۱۰۰ میلیون نفر ... به موفقیت ... به‌نظر می‌رسد.

57. سورگ Sorg | طراحی سایت و اپلیکیشن

... های اینترنتی و استارتاپ, ... خیره کننده و مدرن ... حدود 45 میلیون نفر ...

58. آموزش مهارت های زندگی؛ سپری برای پیشگیری از اعتیاد - ساعت24

ساعت 24-کسی نمی داند از آن 2 میلیون و 808 ... چند نفر به خاطر ... به نظر می رسد که نقش ...

59. ورزش و فعالیت فیزیکی با افزایش خطر ابتلا به ALS همراه است ...

ولی به‌ نظر می‌رسد که ... از ۱۰ میلیون نفر در ... خیره کننده‌ نگاهی به ...

60. شنود صحبت‌های یک زوج آمریکایی توسط اسپیکرهای آمازون ...

... ها کاربر به‌شمار می ... میلیون‌ها نفر از ... آمازون به پاس موفقیت شرکت خود ...

61. شرلوک هولمز (فیلم) - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

تهیه‌کننده: ... اما پیش از موفقیت دستگیر می ... بالای یک پل می‌رسد و بلکوود هم به ...

62. استارتاپ‌های میلیاردی ایران

... فروش خیره کننده ... پیش چند نفر می ... موفقیت استارتاپ‌ها به ...

63. خبرنامه کسب و کار آنلاین - سارینا

... راز موفقیت استارتاپ‌ها ... های اینترنتی به چه سمتی ... به یک میلیارد دلار می‌رسد

64. نرخ سود بانک ها در سال 1397 – آسمونی

کفش طلای جام جهانی به کدام بازیکن می رسد؟ ; نگاهی به ... شمار عادی : 10%. 15 ... 11 میلیون می ...

65. خراسان ورزشی | شماره :19841 | تاریخ 1397/3/24

... روسیه به شمار می ... به حاج‌صفی می‌رسد. ... خلاصه می‌شود؛ 80 میلیون نفر، یک ...

66. هواپیمایی امارات - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

... شرکت به‌شمار می‌رود ... ۱/۲ میلیون نفر ... است که به نظر می‌رسد چرخ سمت ...

67. فارسروید | دانلود بازی و برنامه اندروید

در همان اجرای اولیه محو گرافیک خیره کننده ... به شمار می ... به امروز حدود صد میلیون ...

68. دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران از دیروز تا امروز

... به شمار می ... بشکه به 4/2 میلیون ... نفر به به حدود 4 میلیون نفر ...

69. سفر به جزیره مرجانی کیش: مروری بر مقصد های گردشگری جذاب ...

... خیره کننده ... ديدني جزیره به شمار می رود و ... به نظر می رسد ساحل ...

70. موفقیت محققان در عبور از فیلترهای ارتباطات دیجیتالی ...

ما برای بهبود خدمات خود از کوکی‌ها استفاده می‌کنیم. جزئیات بیشتر را در صفحه "حفظ حریم ...

71. بیت کوین BITCOIN چیست؟ ارائه خدمات مشاوره پیرامون بیت کوین ...

... و با موفقیت آن ها را ... کننده و دریافت ... در هر کشور به چند میلیون نفر می رسد.

72. نخستین نشست خبری برادران محمدی: دیجی‌کالا از دیروز، امروز ...

نخستین نشست خبری «دیجی‌کالا» امروز در حالی برگزار شد که سن این شرکت به ۱۱ سال می‌رسد ...

73. تشریح آخرین وضعیت خطوط در حال ساخت از زبان مدیر عامل متروی ...

... سفر آسیایی من واقعا موفقیت ... می‌شود و به ... آینده به بهره‌برداری می‌رسد. ...

74. بازاریابی اینترنتی |آموزش بازاریابی اینترنتی - بهینه سازی سایت

... بیش از 2 میلیون ... شد که به نظر می رسد ... اینترنتی پس از موفقیت سایت ...

75. جزئیات وام های 50 میلیونی آموزش و پرورش به فرهنگیان در سال 97

... هزار نفر، ۵۰ میلیون ... پول را به فرد متقاضی وام می ... 9 نفر از مسافران ...