سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷ساعت ۲۳:۲۹

طباطبایی : به فکر یکه تازی نیستم

1. پاسخ سیدمهدی طباطبایی به مدعیان عدم صلاحیت مقام معظم رهبری ... - آفتاب

13 فوریه 2018 ... حجت‌الاسلام سیدمهدی طباطبایی با اشاره به ادعای برخی دشمنان که ... فکر نکنیم که ما هرچه آبرو بریزیم، بهتر است. ... سوخت/فرقی بین احمدی نژاد و خاتمی و روحانی نیست/ برخی از اختلافات را خداوند ..... مخالفت جهانی با یکه‌تازی آمریکا ...

2. سید مهدی‌ طباطبایی: رئیسی اگر وارد صحنه نمی شد، آینده درخشانی داشت ...

16 مه 2017 ... فکر می کنید شباهتی بین فضای انتخاباتی این دوره با سال 92 وجود دارد یا ... اعضا، تصمیم گیری‌ها و عظمتش در چشم مردم دیگر مثل گذشته نیست.

3. سیدجواد طباطبایی: هنوز تفهيم اتهام نشده‌ام! - سایت خبری تحلیلی ...

5 ژانويه 2017 ... سیدجواد طباطبایی در پایان نشست «تأملی درباره ایران» با تقدیر از استادانی که ... تأسيس شد، اینکه در نظام دانشگاهی ما امکاناتی ظاهر می‌شود که قابل حل‌وفصل نیست، اینکه ... این دیگر نمی‌شد نصف مردم را از مرگ نجات داد و به همین خاطر به فکر راه‌اندازی مدرسه طب افتادند. .... جزئیات حاشیه تازه سردار آزمون و بهاره افشاری.

4. طناز طباطبایی به ازدواج فکر نمی کند! - بیوگرافی بازیگران ...

طناز طباطبایی، ستاره سینما، این شب ها با بازی در نقش «میلو» سگ محبوب «تن تن» روی ... من در اجرای هر نقشی، به این فکر می کنم که الان طناز طباطبایی نیستم، آن ...

5. فهم «اندیشه بین سطور» جواد طباطبایی در گفت‌وگوی فارس با سیدجواد ...

18 آوريل 2018 ... در این بین، بنده به دنبال بازسازی اندیشه سیدجواد طباطبایی در قالب منطق .... است که ابزارِ سنتی تفکر اسلامی دیگر قادر به طرح سوالات تازه نیست. .... اسلام به مثابه یک زیست جهان و نظام معنایی مرده است و نمی‌تواند تولید فکر کند.

6. ضرباهنگِ سرنگونی قپه ها و عمامه های ولایی! | وب سایت رسمی ...

دوست گرامی مصلح ممنونم به خاطر توجهتان . این دوستان وطنفروش ما آنچه که سخت است و کار ...