سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷ساعت ۲۳:۱۲

علاقه به مطالعه در کودکان، چگونه تقویت کنیم؟

1. ایجاد علاقه به مطالعه در کودکان، بهترین زمان! - نی نی بان

16 ژانويه 2018 ... آشنایی کودک با کتاب و خواندن کتاب برای او از همان دوران نوزادی باید آغاز شود. ... کتابخوان‌های کوچک تربیت کنیم ... ساده و مورد علاقه اش را مطالعه کند زیرا این کار باعث تقویت قلب و تشویق او به مطالعه می شود. ... علاقه فرزند شما به مطالعه با میزان مهارت او در خواندن نسبت مستقیم دارد. ... چگونه کودکان را کتابخوان کنیم؟

2. چگونه کودکان را به مطالعه علاقه‌مند کنیم؟ - برترین ها

31 مارس 2018 ... چگونه کودکان را به مطالعه علاقه مند کنیم؟ 1. ... را ادامه دهد و تفکر و تلاش او برای پاسخ دادن، زمینه رشد فکری او را آغاز و استعدادهای او را تقویت کند. 10.

3. اگر میخواهید کودکتان به مطالعه علاقه مند شود! - بیتوته

خواندن کتاب کتاب کودکان فواید کتاب خواندن,مطالعه کودکان,خرید کتاب کودک ... از چند حرکت تشویق‌آمیز قوی برای یک شروع کتابخوانی خوب کمک بگیرید. ... آنها علاقه زیادی به روایت و تصاویر ثابت ندارند و هرچه سن کمتری داشته باشند این موضوع بیشتر صادق است. .... چگونه یک کلاس تابستانه مناسب برای کودکمان انتخاب کنیم ؟

4. عادت به مطالعه را در دانش آموزان تقویت کنیم - بیتوته

کودکان و والدینروانشناسی کودکانعادت به مطالعه را در دانش آموزان تقویت کنیم ... لکنت زبان چیست و چگونه تشخیص داده می شود؟ ... دانش آموز را مجبور به مطالعه نکنید و کتابهایی که به دانش آموزان مبتدی در مطالعه معرفی می شود باید ... همکاری در اداره کتابخانه را به دانش آموزان بسپارند تا زمینه علاقه مندی در مطالعه و شناخت کتاب به وجود آید.

5. چطور كودكان را به مطالعه علاقه‌مند كنیم؟ - بیتوته

تحقیقات نشان داده است بیشتر كسانی كه به كتاب و كتابخوانی علاقه دارند والدینی داشته‌اند كه در دوران كودكی لحظات شیرین و گرمی را در هنگام خواندن داستان‌ها برای آنها ...

6. روشهای ایجاد علاقه به مطالعه در کودکان - استاد سلماسی | افزایش اعتماد ...

1 فوریه 2017 ... روشهای ایجاد علاقه به مطالعه در کودکان یکی از مهم ترین فاکتورهای تربیتی می باشد که والدین می ... کتاب‌ و کتاب‌خوانی‌ راهی‌ برای‌ تقویت‌ روحیه‌ی‌ دینی‌ کودکان‌ و نوجوانان‌ است‌. .... اگر با فرزندان‌ خردسال‌ خود را به‌ کشیدن‌ نقاشی‌ تشویق‌ کنیم‌ و زمینه‌ای‌ فراهم‌ آوریم‌ که‌ آنها با دفتر، .... چگونه احساس ارزشمند بودن را درک کنیم؟

7. چطور کودکان را به مطالعه علاقه‌مند کنیم؟ - همشهری آنلاین

31 ا کتبر 2007 ... توصیه‌های زیر را به کار گیرید تا کودکان خود را جذب مطالعه کنید، به طوری که کتاب را ... که خودتان از خواندن آنها لذت می‌برید، زیرا عدم علاقه شما، به خوبی در آهنگ کلام شما منعکس می‌شود. ... چطور اعتماد به نفس کودکان را تقویت کنیم؟

8. چگونه عادت به مطالعه را در خود بپرورانيم؟ | چطور

14 ا کتبر 2017 ... در این مقاله، روش‌های کاربردیِ پرورش این عادت را به شما معرفی کنیم. ... ایجاد عادت مطالعه در کودکان، بهترین راه برای تضمین علاقه‌مندی آنها به مطالعه در آینده و موفقیتشان است ... تهیه کنید و برایش بخوانید تا هم عادت مطالعه‌ را در خودتان تقویت کنید ... خودتان به آنها علاقه داشته باشید و باانگیزه‌ سراغشان بروید، کافی است ...

9. چگونه كودكان را به مطالعه تشويق كنيم

1- كمك به پرورش قدرت بيان عواطف و افكار كودكان 2- تقويت و پرورش نيروي تخيل در كودكان 3- تحريك قوه ابتكار و ابداع در كودكان 4- ايجاد عشق و علاقه به مطالعه كتابهاي ...

10. نقش خانواده در تشویق کودکان به مطالعه و کتابخوانی :: نی‌ نیکو

6 مه 2016 ... کودکان وقتی به دنیا می آیند عادت مطالعه را با خود به همراه ندارند، بلکه آنها باید ... و پایگاه اجتماعی خانواده نقش بسزایی در تقویت عادات مطالعه و کتابخوانی دارد. ... بنابراین باید قبول کنیم که اولین عامل موثر در ایجاد انگیزه و عادت به مطالعه و ... علاقه زیادی به مطالعه ندارند نباید توقع داشت کودک به کتاب خواندن علاقه مند ...

11. با مسئله ی درس کودکان کم توجه چه کنیم؟ - مجله پزشکی دکتر سلام

19 ژانويه 2014 ... این اختلال باعث کم توجه شدن کودک در انجام امور روزمره می شود. ... مورد علاقه ها 10 .... قبيل كودكان، والدين نيز بايد بياموزند چگونه در دوران درس و تحصيل با فرزند ... موسيقي كلاسيك البته با صداي كم، اعتماد به نفس كودك را تقويت كرده و باعث ... قبل از آغاز انجام تكاليف، به كودك بايد كمك كرد تا هدفش را از مطالعه بشناسد.

12. چگونه کودکان را به مطالعه علاقه مند کنیم؟ - پارس نیوز

31 مارس 2018 ... تحقیقات نشان داده بیشتر کسانی که به کتاب و کتابخوانی علاقه دارند ... و در عین حال به رفتارهای اشتباه برخی والدین اشاره می کنیم که باعث می شود کودک از ... برای تقویت و رشد ذهنی کودک، بهتر است هنگام کتابخوانی، سوالاتی از ...

13. راهکارهای علاقه مند کردن کودک به مطالعه+فیلم - لیزنا

9 ژانويه 2016 ... بُردن کودک به کتابفروشی، کتابخانه، نمایشگاه کتاب و. ... قصه را بازسازی کنیم و هر فرد، به ایفای نقش یکی از شخصیت‌های داستان بپردازد؛ اینکار به تقویت حافظه کودک کمک می‌کند. ... چگونه كودك خود را به مطالعه علاقمند كنیم؟

14. چگونه فرزندم را به مطالعه علاقه مند کنم - آپارات

14 سپتامبر 2015 ... مطالعه در تکمیل و رشد شخصیت انسان بسزایی دارد. انسان در هر شغل و فعالیت اجتماعی به میزان انسی که به مطالعه و کتابخوانی دارد شخصیت قوی تر، ...

15. سیمای فرهنگ - چگونه کودکان را به مطالعه علاقه مند کنیم؟

19 سپتامبر 2015 ... علاقه کودکان به مطالعه, کتابخوانه, کتابخوانی والدین و بزرگترها. ... سایر نهادها بارور می شود؛ لذا در این مقاله به موارد قابل توجه خانواده ها اشاره می کنیم: 1. ... مالکیت در بچه ها قوی تر می شود، لازم است آنها کتابهایی از آن خود داشته باشند.

16. راههای ایجاد علاقه به مطالعه در کودکان -دکتر فرهنگ هلاکویی – مشاوره ...

راههای ایجاد علاقه به مطالعه در کودکان - دکتر فرهنگ هلاکویی درباره راههای ایجاد علاقه به مطالعه در ... خواندن اگر با تشویق پدر و مادر همراه باشد و دادن پاداش در این زمینه انگیزه مطالعه را قوی می کند. ... چگونه فرزندم را به مطالعه کتاب و کتابخوانی علاقمند کنم ؟

17. راههای علاقه مند کردن کودکان به درس و مدرسه/ راههای افزایش انگیزه برای ...

17 سپتامبر 2017 ... تقویت اسپرم سازی با 12 ماده غذایی! ... راههای علاقه مند کردن کودکان به درس و مدرسه/ راههای افزایش انگیزه برای کودکان دبستانی ... از این دوران برای کودکان به جا گذاشت و چگونه آنها را به مطالعه و درس خواندن علاقه مند کرد، موضوعی ... یکی از این موانع وجود استرس و اضطراب در کودکان است، اگر دقت کنیم متوجه می شویم معمولا ...

18. چگونه عشق به خواندن را رواج دهیم؟ | Euronews

30 ژانويه 2015 ... در این برنامه به روشهای ترویج کتابخوانی در میان مردم، و. ... مدیر کل صندوق نجات کودکان: جامعه بین الملل مردم سوریه را تنها گذاشته است .... ما تلاش می کنیم امکان دسترسی مردم به کتابها را افزایش دهیم. ... در کشور پرتغال پروژه ای در حال اجراست که سعی دارد عشق به خواندن را از طریق ایجاد ارتباط میان نسل ها تقویت کند.

19. راهکارهای توسعه و ایجاد فرهنگ کتابخوانی در مدارس - روزنامه اطلاعات

21 فوریه 2016 ... عادت به مطالعه یک امر اکتسابی است و کودک این را از والدین خود می آموزد. ... و پایگاه اجتماعی خانواده نقش بسزایی در تقویت عادات مطالعه و کتابخوانی دارد. ... برنامه ریزی می کند که چگونه دانش تولید و خلق شده و چگونه رشد و نمو پیدا کند. ... طریق بیشتر به مطالعه تشویق می شوند و آن ها نه فقط علاقه مند به خواندن صفحات و ...

20. مطالعه و کتابخوانی در کودکان | بانک مقاله های آموزشی و فرهنگی

16 سپتامبر 2015 ... مطالعه در تکمیل و رشد شخصیت انسان بسزایی دارد. انسان در هر شغل و فعالیت اجتماعی به میزان انسی که به مطالعه و کتابخوانی دارد شخصیت قوی تر، ...

eduarticle.me/?p=1495

21.
چگونه عشق به خواندن را رواج دهیم؟ | Euronews

23 آوريل 2016 ... در بین کودکان به عوامل تاثیر گذاردر ایجاد علاقه به کتابخوانی و مطالعه اشاره می شود. ..... ١٣٧٢ چگونه کودکان و نوجوانان را به مطالعه علاقه مند کنیم .

22. تشویق فرزند به درس خواندن - تنظیم خانواده

30 ژانويه 2015 ... در این برنامه به روشهای ترویج کتابخوانی در میان مردم، و. ... مدیر کل صندوق نجات کودکان: جامعه بین الملل مردم سوریه را تنها گذاشته است .... ما تلاش می کنیم امکان دسترسی مردم به کتابها را افزایش دهیم. ... در کشور پرتغال پروژه ای در حال اجراست که سعی دارد عشق به خواندن را از طریق ایجاد ارتباط میان نسل ها تقویت کند.

23. چکار کنم پسرم درس بخواند چطور فرزندمان را به درس خواندن علاقهمند ...

تشویق فرزند به درس خواندن،بچم درس نمیخونه چکار کنم،علت درس نخواندن فرزندان. اگر کودک به درس و مطالعه عادت کند، به ناچار باید از افراط در بازیگوشی و وقت کشی چشم بپوشد و مانند ... مورد علاقه کودک، نیاز به انگیزه قوی است که به وسیله آغاز کردن از تکالیف مورد علاقه، می توان انگیزه لازم .... چگونه کودک منظم و مرتبی داشته باشیم  ...

24. چگونه عزت نفس کودکان را افزایش دهیم؟ - آموزش عزت نفس، اعتماد به ...

21 ژانويه 2017 ... چکار کنم پسرم درس بخواند پسرم درس نمی خواند چگونه بچه ها درس خوان شوند چکار کنم پسرم درس ... با رعایت این موارد فرزندمان بیشتر به درس‌خواندن علاقه پیدا می‌کند و نمرات بهتری را می‌گیرد. ... پیشنهاد می‌کنم دو مقاله زیر را در این خصوص مطالعه نمایید. ... غذاهای مفید برای تقویت هوش و تقویت حافظه با خوراکی‌های مفید!

25. تقویت اراده: چطور پشتکار داشته باشیم و از حواس پرتی‌ها اجتناب کنیم؟

21 نوامبر 2017 ... متن این ویدئو جهت مطالعه برای علاقه مندان به مطالعه متن : ... بلکه گفت ما می‌خواهیم کاری کنیم که کودکان عزت نفس و اعتماد به نفس بالایی داشته .... چطور می خواهد عزت نفس فرزندش را با عملکردی که نشان از عزت نفس دارد تقویت کند .

26. چگونه فرزندم را به ریاضی علاقمند کنم - راهکارهای جالب برای جذب کودک ...

تقویت اراده: چطور پشتکار داشته باشیم و از حواس پرتی‌ها اجتناب کنیم؟ همه چیز به ذهن ما بر‌می‌گرده: اگر ما برای مدت زیادی با تمایلاتمون مبارزه کنیم، ذهن منطقی ما ... بنابراین اگر می‌خواین تا حد زیادی خود کنترلی داشته باشین، این مطلب رو مطالعه کنین و در .... به حوزه تکنولوژی و استارت آپ‌ها هم علاقه خاصی داره و اوقات فراغتش رو بیشتر با ...

27. چگونه دانش آموزان را به مطالعه و کتابخوانی تشویق کنیم ...

علاقه مند کردن دانش آموزان دوران ابتدایی به مطالعه و کتابخوانی، بسیار مهم است چون حالا که بچه ها سواد خواندن و نوشتن پیدا کرده اند، عادت کتاب خواندن و مطالعه می تواند عادت مثبت و ماندگاری در زندگی آن ها شود و تاثیر زیادی در موفقیت کودکان داشته باشد.

28. عادت به مطالعه را در دانش آموزان تقویت کنیم

معلمان در ارتباط با مواد و موضوعات درسی، کتابهایی را به دانش آموزان معرفی کنند و تکالیفی به دانش آموزان بدهند که آنان را به پژوهش و مطالعه وا دارد و در حل تکالیف به منابع مختلفی مراجعه نمایند.

29. چطور كودكان را به مطالعه علاقه‌مند كنیم؟

در زمان داستان با كودك خود مدارا كنید، اما در عین حال جدی و محكم باشید: چنانكه كودك شما نسبت به خواندن كتاب‌ بی‌میل است اجازه دهید در این حین نقاشی بكشد.

30. روشهای ایجاد علاقه به مطالعه در کودکان - استاد سلماسی ...

به‌ آن‌ روی‌می‌آورند و دیگران‌ نمی‌توانند اهل‌ مطالعه‌ باشند و شاید براساس‌ همین‌ اعتقاد هیچگونه‌ تلاشی‌ برای‌ ایجاد عادت‌ به‌مطالعه‌ در کودکان‌ و نوجوانان‌ خود انجام‌ نمی‌دهند.

31. روش های افزایش اعتماد به نفس در کودکان و نوجوانان - تربیت کودک

اعتماد به نفس در کودکان و ... کنیم ؟ چگونه ... برای تقویت اعتماد به نفس در ...

32. جام جم آنلاین - چگونه تمرکز و دقت خود را بالا ببریم؟

چگونه تمرکز ... را مرور می‌کنیم. علاقه‌مندی به ... کنیم پس باید از مطالعه در مکان ...

33. چگونه حافظه و یادگیری خود را تقویت کنیم؟(قسمت اول)

چگونه حافظه و یادگیری خود را تقویت کنیم؟ ... راهکار هایی جهت کنترل خشم در کودکان

34. چگونه انگیزه خود را برای مطالعه افزایش دهیم

راه افزایش ساعت مطالعه , چگونه ساعت مطالعه را بالا ببریم , راههای افزایش علاقه به ...

35. روش های مطالعه -چرا در هنگام درس خواندن و مطالعه دقت نمی ...

چگونه با فرزند نوجوان خود رفتار کنیم ؟ چگونه ... علاقه مند بود.در ... به مطالعه در کودکان ...

36. روانشناسی / مغز برتر: چگونه مغز خود را تقویت کنیم ...

... چگونه مغز خود را تقویت کنیم؟ برای علاقه ... در حال حاضر به ... مطالعه کنید اما به ...

37. چگونه نوجوان را به مطالعه علاقه مند کنیم | یاد بگیر

شاید نوجوان شما به مطالعه علاقه مند ... چگونه کودکان ... در تقویت اعتماد به ...

38. چگونه بهتر تمرکز کنیم؟ - فن مطالعه: بهترین روش های مطالعه ...

چگونه بهتر تمرکز کنیم؟ - فن مطالعه: ... عدم تمرکز در هنگام مطالعه ... علاقه مند به ...

39. آشنایی با راه‌های علاقه‌مند کردن کودکان به درس خواندن

چگونه می‌توانیم به ... کمک به علاقه ... چطور به انجام تکلیف‌های خانگی کودکان کمک کنیم ...

40. آموزش و پرورش نوین - چگونه علاقه به مطالعه را در کودکانمان ...

اما ایجاد انگیزه و تقویت عشق به مطالعه دائمی تنها وظیفه معلمان نیست، بلکه والدین نیز در این امر نقش بسیار اساسی دارند.در این مقاله به ذکر توصیه‏هایی می‏پردازیم که رعایت آن‏ها در ایجاد یک نیروی دائمی برای مطالعه برای همه کودکان مفید و ضروری به نظر می‏رسد.

41. چگونه انگیزه خود را برای مطالعه افزایش دهیم – سایت پزشکان ...

لکه چسب را چگونه پاک کنیم ... این موضوع به علاقه و ... در تمام لحظات مطالعه به دنبال ...

42. عطف » چگونه کودکان ونوجوانان را به مطالعه ترغیب کنیم؟

چگونه کودکان ونوجوانان را به مطالعه ترغیب کنیم ... و ایجاد علاقه به مطالعه در آن ...

43. مغز برتر: چگونه مغز خود را تقویت کنیم؟

... آسان است بلکه در حال حاضر به ... را تقویت کنیم ... موضوعی که به آن علاقه مند ...

44. هوش فضایی چیست و چگونگی پرورش و تقویت هوش فضایی | مرکز ...

... تماشا کردن ، علاقه به امور ... آن را رویت کنیم. در این ... در کودکان ( تقویت هوش ...

45. آشنایی با 25 راه ساده برای ایجاد انگیزه

هنگامی که احساس می‌کنید علاقه‌ای به ... چگونه و چرا این شرایط به ... در خود تقویت کنیم ...

46. روش های تقویت تمرکز حواس و جلوگیری از حواس پرتی

به علاوه اگر هر روز به وقت مطالعه در ... کنیم ، می توانیم علاقه به ... چگونه مطالعه ...

47. چگونه کودک را به تنها بازی کردن تشویق کنیم؟

چگونه کودک را به ... تقویت مهارت ها. کودکان به ... توانایی یک کودک در بازی کردن به ...

48. عادت به مطالعه را در دانش آموزان تقویت کنیم

عادت به مطالعه را در دانش آموزان تقویت کنیم. کودکان ... زمینه علاقه مندی در مطالعه و ...

49. چگونه چشم و قدرت بینایی را تقویت کنیم؟ - هاو کن یو

چگونه چشم ها را تقویت کنیم؟ چگونه بینایی را بهبود ببخشیم؟ امروز در وبسایت هاو کن یو به ...

50. قرص تقویت حافظه برای درس خواندن – مطالعه شریف

در دنیایی که زندگی می کنیم همه چیز به سرعت در ... تقویت حافظه کودکان ... مطالعه شریف در ...

51. معلم یار - چگونه دانش آموزان را به درس ریاضی علاقه مند کنیم.

معلم یار - چگونه دانش آموزان را به درس ریاضی علاقه مند کنیم. - روش های جدید یادگیری

52. چگونه می توانیم سواد خواندن دانش آموزانمان را تقویت کنیم ...

... را تقویت کنیم ... تحصیلی کودکان ناتوان در ... علاقه به مطالعه ...

53. اداره مشاوره و پاسخ نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري -چگونه ...

دكتر مانفرد وسپل در كتاب «چگونه فرزندم را به مطالعه علاقه‏مند كنم؟»

54. اطلاعـــــات خلاصـــــــــه - نقش کتابخانه ها در ایجاد مطالعه

اگر شما به کتابی علاقه نشان دهید کودکان ... شوق به مطالعه در ... به تقویت حس ...

55. moshavereh - چگونه تمرکز حواس داشته باشیم

2- داشتن علاقه به مطالعه . ... نکاتی در خصوص تقویت ... چگونه و کجا مطالعه کنیم; چگونه در ...

56. مطالعه، چرا و چگونه؟ - islam chat

در این کتاب مولف به این دو سؤال پاسخ می دهند که چرا باید مطالعه کنیم؟ و چگونه باید ...

57. چگونه مطالعه کنیم - چگونه زبان انگلیسی یاد بگیریم ؟ - سایت ...

۲-داشتن علاقه به مطالعه: ... هرگز نمی گویند چگونه مطالعه ... را در خود تقویت کنیم ...

58. طراحی و مطالعه مسائل یادگیری و آموزش - چگونه می توانم ...

بنابر این به کودکان در ... تقویت کنیم . پس به ... به شخص يا اشخاصى علاقه ...

59. ۸ روش برای تقویت حافظه و یادگیری سریع‌تر | چطور

جدول حل کردن اگرچه فعالیت سرگرم‌کننده‌ای است، در تقویت ... علاقه‌مند به ... به مطالعه ...

60. روش تحقیق ایجاد علاقه به مطالعه

... علاقه در کودکان ... به مطالعه علاقه مند کنیم ... مطالعه کنیم؟ چگونه به ...

61. چگونه اعتماد به نفس کودکمان را بالا ببریم(قسمت ا)

... چگونه اعتماد به ... روش های ایجاد اعتماد به نفس در کودکان. ... * او را به ورزش علاقه ...

62. روشهای تقویت تمرکز حواس و جلوگیری از حواس پرتی – سایت ...

۲-داشتن علاقه به مطالعه: ... گفتن «نه» را در خود تقویت ... پاک کنیم؟ چگونه بوی بد ...

63. راههای علاقه مند سازی دانش آموزان به درس قرآن :: بانک استخدام

ارائه ی 50 راهکار برای ایجاد علاقه و تقویت ... علاقه مند کردن کودکان به ... مطالعه . چگونه ...

64. راهکارهای علاقمندی دانش آموزان به مطالعه

... در فراگیران ایجاد کنیم؟ باید گفت، بهترین راه ایجاد علاقه به ... تقویت عشق به مطالعه ...

65. چگونه حروف الفبا را به کودکان آموزش دهیم؟

از طرف دیگر، بچه ها بسیار به بازی علاقه ... کردن به کودکان در 6 ... را چگونه مطیع کنیم ...

66. کودک خلاق چه نشانه هایی دارد؟ چگونه فرزند و دانش آموز خود ...

... آموزان و کودکان،چگونه ... علاقه ي زيادي دارد و در اين ... به مطالعه ي ...

67. داتیس - چطور کودک را به مطالعه علاقه‌مند کنیم؟ - داتیس

چطور کودک را به مطالعه علاقه‌مند کنیم ... را به مطالعه علاقه ... این عادت در کودکان ...

68. چگونه حافظه خود را تقویت کنیم؟

بنابراین برای بخاطر سپردن سعی کنید علاقه به آن را در ... مطالعه کرده ... تقویت کنیم ...

69. 20 روش تقویت کنجکاوی و خلاقیت در کودکان

نکاتی برای تقویت خلاقیت در کودکان: ... علاقه و تلاششان بر ... اما به ائ دیکته نکنید چگونه ...

70. مدیریت علم اطلاعات و دانش شناسی - نقش والدین در مطالعه و ...

... در ایجاد علاقه کودکان به ... به مطالعه اشاره می کنیم: ... به مطالعه در کودکان ...

71. علل افت تحصیلی در دانش آموزان (قسمت اول)؛ عوامل ایجاد ...

از آنجایی که کودکان در چنین ... در راه تقویت اعتماد به نفس ... چگونه رفتار کنیم ...

72. چگونه دقت خود را افزایش دهیم

چگونه دقت خود را ...  بی‌دقتی در مطالعه ... یادمان می‌افتد که باید به کسی تلفن کنیم) در ...

73. روشهای تقویت اعتماد به نفس در کودکان

... به نفس در کودکان و راه های تقویت اعتماد به نفس در کودکان را در ... را چگونه مطیع کنیم ...

74. چگونه توانستم دانش‌آموزانم را به نماز و نماز جماعت علاقمند ...

... به عنوان معلم در علاقه ... را به نماز علاقه مند کنیم ... تقویت اعتماد به نفس در ...