چهارشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۷ساعت ۰۲:۱۹

عنایتی: نباید انتظار داشت اسپانیا را شکست دهیم

1. اولین غایب قطعی تیم‌ملی در بازی با مراکش؟ - خبرآنلاین

15 ژوئن 2018 ... پیوس: تیم ملی پتانسیل زیادی دارد/ نباید انتظارات زیادی هم داشته باشیم · فیلم | آیا ... در هتل تیم ملی · عنایتی: مردم همه چیز را می‌فهمند/ نباید انتظار داشت اسپانیا، آرژانتین و ... را شکست دهیم · یادداشت عادل فردوسی‌پور برای جام‌جهانی ...

2. اشرف حکیمی به بازی ایران می‌رسد - خبرآنلاین

14 ژوئن 2018 ... ... پرتغال-اسپانیا؛ نبرد دشمنان قدیمی اروپا · عنایتی: مردم همه چیز را می‌فهمند/ نباید انتظار داشت اسپانیا، آرژانتین و ... را شکست دهیم · یادداشت عادل ...

3. یادداشت تحقیرآمیز و خودخواهانه یک اسپانیایی درباره ایران - العالم

17 فوریه 2018 ... گفتم شکست، حتی فکر تساوی هم اشتباه است، چرا باید این اتفاق رخ بدهد؟ با یک سوال وارد اصل ماجرا می شوم، چرا اسپانیا، ایران را شکست می دهد؟

4. تمجید سایت های عرب زبان از بازی ایران مقابل اسپانیا - خبرگزاری برنا

21 ژوئن 2018 ... پرسپولیس برای برد نیاز به تمرکز و آرامش بیشتر ی دارد/ نباید الدحیل را در .... نوشت: تیم‌ ‌ملی فوتبال اسپانیا با وجود این که توپ و میدان را در اختیار داشت اما ... تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران در دیدر برابر اسپانیا با وجود شکست دست به نوآوری زد و بازی خوبی را به نمایش گذاشت. ... بازی این گونه که انتظار می رفت آغاز شد.

5. پروین: پیش از بازی فکر می کردم که ایران 5-4 گل از اسپانیا دریافت ...

22 ژوئن 2018 ... به نظرم نتیجه تساوی منصفانه بود اما متاسفانه در نهایت شکست خوردیم. البته پیش از بازی ... امیدوارم بتوانیم مقابل پرتغال هم بازی خوبی انجام دهیم. در بازی مقابل ... کدام یک از بازیکنان ایران عملکرد بهتری در بازی با اسپانیا داشت؟ ... و عاقلانه بود. نباید انتظار داشته باشی که تیکی تاکا جلوی اسپانیا بازی کنیم.

6. بیوگرافی محمد موسوی+تصاویر محمد موسوی

محمد موسوی,بیوگرافی محمد موسوی,بیوگرافی محمد موسوی بازیکن تیم ملی والیبال,عکس محمد ...

7. صنایع دستی ،مینیاتور ،معرق ،هنرهای دستی،هنرهای ترسیمی ...

آشنایی با هنر سیاه دوزی . صنایع دستی همچون آیینه ای روح تلاشگر یک قوم و ملت را بازتاب ...