سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷ساعت ۰۴:۴۷

فابرگاس:شاید از تیم ملی با من تماس بگیرند

1. فابرگاس: شاید از تیم ملی با من تماس بگیرند - سرپوش

15 ژوئن 2018 ... فابرگاس در این ارتباط گفت که شاید از تیم ملی با او تماس گرفته شود تا او هم ... افشاگری داور ایران - پرتغال؛ از من خواسته شد علیه ایران سوت بزنم.

2. واکنش جالب فابرگاس به لغو بازی دوستانه آرژانتین :: ورزش سه

7 ژوئن 2018 ... به گزارش "ورزش سه"، به دنبال انتشار خبر خودداری تیم ملی آرژانتین از انجام بازی دوستانه با رژیم صهیونیستی در بیت‌المقدس، شبکه رادیویی فاکس ...

3. سسک فابرگاس و حرکت غیرقابل او و پسرش ؛ اختلالات ... - پارس فوتبال

12 آوريل 2017 ... مادر یک کودک مدعی شده شوت سنگین و قدرتی سسک فابرگاس باعث ضربه مغزی فرزند او شده است. سسک فابرگاس بازیکن تیم فوتبال چلسی ...

4. نظرسنجی «فرانس فوتبال» در مورد شکست مراکش مقابل ایران + عکس

16 ژوئن 2018 ... تیم ملی فوتبال ایران به لطف گل به خودی دقیقه 4+90 عزیز بوهدوز موفق شد با نتیجه یک بر صفر از ... فابرگاس:شاید از تیم ملی با من تماس بگیرند.

5. همه‌چیز درباره نامزد لبنانی فابرگاس - روزنامه خبرورزشی

24 دسامبر 2017 ... سسک فابرگاس قرار است پس از 7 سال با نامزد خودش که لبنانی هم هست، ازدواج ... فابرگاس به ۷ نفر ميرسد تا جزو خانوادههاي پرجمعيت قرار بگيرند.

6. یادداشت عادل فردوسی‌پور برای جام‌جهانی - برترین ها

15 ژوئن 2018 ... خبرآنلاین: عادل فردوسی پور که با برنامه 2018 در یک ماه جام جهانی مهمان خانه های فوتبالدوستان است در یادداشتی ویژه درباره این تورنمنت مهم ... من همیشه تیم ملی انگلیس را دوست داشته‌ام. ... فابرگاس: شاید از تیم ملی با من تماس بگیرند.

7. پیش بازی پرتغال - اسپانیا

15 ژوئن 2018 ... دو تیم پرتغال و اسپانیا، امشب، اولین دیدار حساس جام جهانی را در ورزشگاه المپیک فیشت برگزار ... فابرگاس: شاید از تیم ملی با من تماس بگیرند.

8. تنها اسپانیایی تیم چلسی که راهی جام جهانی شد/4 ستاره آبی ها جا ... - مخبر

آزپلیکوئتا تنها ستاره اسپانیایی چلسی بود که موفق شد راهی جام جهانی شود و این در شرایطی است که 4 ستاره دیگر ... فابرگاس: شاید از تیم ملی با من تماس بگیرند.

9. تنها اسپانیایی تیم چلسی که راهی جام جهانی شد/4 ستاره آبی ها جا ... - مخبر

22 مه 2018 ... تنها اسپانيايي تيم چلسي که راهي جام جهاني شد/4 ستاره آبي ها جا ماندند خبرگزاري آريا ... فابرگاس: شاید از تیم ملی با من تماس بگیرند. برترین ها.