جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷ساعت ۲۰:۲۳

فرانس24:در صورت پاسخگو نبودن مسکو، لندن تحریم های سختی اعمال خواهد کرد

1. جدیدترین خبرهای «فرانس24» | خبر فارسی

فرانس24 در گزارشی با اشاره به تصویر منتشر شده از رییس جمهور ایران در شبکه های .... فرانس24:در صورت پاسخگو نبودن مسکو، لندن تحریم های سختی اعمال خواهد کرد.

2. تحریم روسیه - مشرق نیوز

واشنگتن اخیراً مسکو را به اعمال تحریم‌های بیشتر تهدید کرد، اما در این بین دولت روسیه ... لندن از تحریم‌ جدید واشنگتن علیه مسکو استقبال کرد ... یک منبع در اتحادیه اروپا اعلام کرد که تحریم های اقتصادی علیه روسیه به مدت شش ماه دیگر تمدید خواهد شد.

3. روسیه اینبار به تحریم‌های آمریکا بی اعتنا نیست - ایسنا

12 آگوست 2018 ... "روسیه معمولا نسبت به تحریم‌های جدید آمریکا بی‌اعتنا بوده اما اینبار نه. ... اعمال تحریم‌های صادراتی جدید در واکنش به این اتهامات که مسکو برای مسموم کردن ... دنبال تصمیم قبلی آمریکا صورت گرفته‌اند دال بر اینکه مسکو برای مسموم کردن ... مسدود کند که ضربه‌ای سنگین به اقتصاد روسیه وارد خواهد کرد اما دورنماها از اینکه ...

4. واکنش سفارت روسیه به اعمال بسته دوم تحریم‌های آمریکا - اخبار تسنیم ...

9 آگوست 2018 ... مقامات دیپلماتیک روسیه دلایل و شواهد ارائه شده درباره دخالت مسکو در حادثه ... پیش از این وزارت خارجه آمریکا اعلام کرد که بسته تحریم‌های جدیدی علیه روسیه به خاطر دست ... تحریم های جدید آمریکا علیه روسیه سه ماه دیگر اعمال خواهد شد که در آن کاهش ... در غیر این صورت واشنگتن این تحریم‌ها را سه ماه دیگر به اجرا خواهد گذاشت.

5. واکنش مسکو به تحریم های جدید آمریکا علیه روسیه - Parstoday

اقدام جدید سنای آمریکا در زمینه تصویب تحریم های جدید علیه روسیه واکنش شدید مسکو ... وی تصریح کرد که آمریکایی ها احساس می‌کنند روسیه رقیب جدید آنها است و به ... بر اقتصاد جهانی نداشته و به ضرر کشورهایی خواهد بود که محدودیت‌ها را اعمال می‌کنند.

6. تحریم‌های آمریکا علیه مسکو بدون پاسخ نخواهند ماند - خبرگزاری موج

23 آگوست 2018 ... معاون وزیر خارجه روسیه اعلام کرد کشورش تحریم‌های آمریکا علیه مسکو را بدون پاسخ نخواهند گذاشت.