جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷ساعت ۱۸:۲۷

فوری تلگرام رفع فیلتر شد

1. تلگرام در ایران - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

از جمله عللی که باعث این امر شد، می‌توان به سرعت و امنیت این پیام‌رسان اشاره کرد به علاوه اینکه امکان انتقال گروه‌ها .... در شب ۲۳ دی ماه سال ۱۳۹۶ تلگرام رفع فیلتر شد.

2. فوری/ تلگرام رفع فیلتر شد - عصرایران

13 ژانويه 2018 ... آذری جهرمی، وزیر ارتباطات خبر رفع فیلتر تلگرام را تایید کرد. ... در طی دو هفته گذشته اعمال شده بود، به دستور رئیس جمهور به‌طور کامل برداشته شد.

3. تلگرام رفع فیلتر شد؛ متاسفانه! - ویرگول

11 دی ماه و دو روز پس از فراخوان‌های تلگرامی برای تجمعات و به خشونت کشیده شدن این تجمات، رسانه ها خبری را منتشر کردند که دور از انتظار نبود: تلگرام فیلتر شد.

4. آپارات - رفع فیلتر تلگرام

آخرین وضعیت رفع فیلتر تلگرام و اینستاگرام از زبان جهرمی · آژانس خبری تحلیلی ... فوری : با دستور ریاست جمهوری تلگرام رفع فیلتر شد · سرگرمی. 434 بازدید.

5. تلگرام فردا رفع فیلتر میشود|خبر فوری

10 ژانويه 2018 ... با توجه به اینکه فیلتر تلگرام توسط شورای عالی امنیت ملی انجام شده رفع فیلترینگ آن تیز باید بر مبنای تصمیمات این شورا، مورد بررسی قرار ...

6. تلگرام برای لحظاتی رفع فیلتر شد - پیام رسان تلگرام هم اکنون ...

تلگرام برای لحظاتی رفع فیلتر شد. ساعت ۲۰:۰۰ – ۵ شنبه ۲۰ اردبیهشت: پیام رسان تلگرام هم اکنون توسط همه ی ارائه دهندگان خدمات اینترنت ثابت و موبایل بدون ...

7. تلگرام رفع فیلتر شد! | ITIRAN

13 ژانويه 2018 ... لحظاتی پیش بالاخره تلگرام رفع فیلتر شد و دسترسی کاربران هم از طریق اینترنت ثابت و هم دیتای موبایل به این اپلیکیشن پرکاربرد باز شد.

8. تلگرام رفع فیلتر شد؛ سرعت این پیام رسان هنوز پایین است

13 ژانويه 2018 ... گزارش‌ها از ایران حاکی است که اپلیکیشن پیام رسان تلگرام در ایران رفع فیلتر شده است. با این حال هنوز مشخص نیست...

9. رفع فیلتر تلگرام|خبر فوری

يك منبع مطلع در وزارت ارتباطات نیز در گفتگو با «انتخاب» خبر رفع فيلتر تلگرام را تاييد كرد. وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات خبر رفع فیلتر تلگرام روی تلفن ثابت و همراه را تایید کرد.

10. فوری/ تلگرام رفع فیلتر شد - asriran.com

به گزارش عصرایران؛ برخی کاربران نیز خبر داده‌اند که دسترسی آن‌ها به «تلگرام» از طریق اینترنت سیمکارت نیز بدون استفاده از فیلترشکن امکان‌پذیر شده اما مشترکان برخی سیمکارت‌ها نیز از این دسترسی بی‌بهره مانده‌اند.

11. فوری: تلگرام در ایران فیلتر شد

اپلیکیشن تلگرام در ایران به عنوان اصلی‌ترین پیام‌رسان شناخته شده و میزان رضایت و استقبال از آن به نسبت جمعیت ایران، بسیار بیشتر از دیگر کشورهای جهان بوده است.

12. تلگرام رفع فیلتر شد؛ سرعت این پیام رسان هنوز پایین است

پیام رسان تلگرام و شبکه اجتماعی اینستاگرام بیش از ۱۰ روز پیش همزمان با اوج گیری اعتراض‌های مردمی در ایران، فیلتر شد و امکان دسترسی به آن بدون استفاده از فیلترشکن از بین رفت.

13. فوری/ تلگرام رفع فیلتر شد - عصر ایران | خبر فارسی

فوری/ تلگرام رفع فیلتر شد. همچنین نسخه دسکتاپِ این پیام رسان نیز هم اکنون در دسترس ...

14. Danestaniha/فوری فوری تلگرام فیلتر شد - YouTube

شرکت مخابرات درخدمات اینترنتی خود سرویس پیام رسان تلگرام را در برخی از نقاط ...

15. رسمی: تلگرام رفع فیلتر شد

تلگرام در ایران رفع فیلتر شد + آخرین اخبار فوری

16. تایید و تکذیب فیلترینگ تلگرام؛ آیا تلگرام فیلتر خواهد شد؟

خبر فوری. سیاسی. تایید ... آیا تلگرام فیلتر خواهد شد ... توئیتر و یوتیوب رفع فیلتر ...