شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۷ساعت ۰۷:۰۷

قانعی راد: نسبت به سرنوشت جوانان نگرانم جامعه در حال حرکت به بحران های ...

1. قانعی راد: نسبت به سرنوشت جوانان نگرانم/ جامعه در حال حرکت به بحران ...

15 ژوئن 2018 ... ایران آنلاین-قانعی راد: نسبت به سرنوشت جوانان نگرانم/ جامعه در حال حرکت به بحران های اقتصادی : مصاحبه اخیر روزنامه ایران به بهانه اعتراضات دی ماه ...

2. قانعی‌راد جامعه شناسی را به جامعه آورد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان ...

21 ساعت قبل ... موسوی گفت: قانعی راد با تلاش شبانه روزی جزو نادر کسانی بودند که جامعه شناسی ... آن است که این علم عمومیت یابد و از این مردم به نسبت متمایل به علم و خرد شوند. ... موسوی به بحث هایی از دکتر قانعی راد در حوزه توسعه مراجعه کرد و گفت: با بحران های متعددی که جامعه ما با آن .... حال در این شرایط آیا جایی برای نوشتن هست؟

3. نسل جدید جامعه شناسی ایران به خواندن آثار قانعی راد احتیاج دارد ...

29 جولای 2018 ... محمد فاضلی گفت: نسل جدید جامعه شناسی ایران به خواندن و نوشتن آثاری ... در ادامه مراسم فیلمی از زندگی مرحوم محمد امین قانعی راد پخش شد. ... چه می شود که یک حرکتی می ماند اما یک حرکت دیگر نمی تواند بماند. .... مسأله شناس بود و بحران های جامعه را با دیدی پیش بین رصد می کرد و سعی ... شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

4. محمد امین قانعی راد - پایگاه مجلات تخصصی نور - نورمگز

فهرست مقالات محمد امین قانعی راد (قانعی راد، محمد امین) ... بحران در خرد انسانی؛ نقد و بررسی کتاب بحران در جامعه شناسی: نیاز به داروین. ناقد : قانعی راد، محمد امین؛.

5. فقدانی سترگ برای جامعه شناسی ایران/ پیام های تسلیت اساتید و ...

15 ژوئن 2018 ... مرحوم دکتر قانعی راد مصداق حقیقی استادانی بود که به منزله یک جامعه شناس ... از حال ایشان خبردارشوم و هم درباره همایش ملی آسیب های اجتماعی ایران، که ...