جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷ساعت ۲۰:۲۲

قدرت دفاعی کشور نباید در معرض سوء استفاده جاسوسان باشد

1. نظریه‌های توطئه در ایران - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

یکی نظریه‌های توطئه با محوریت سه قدرت برتر جنگ جهانی (روس و انگلیس و آمریکا) و ... قائل شد زیرا توطئه یک عمل عینی و واقعی و نیز ابزاری در خدمت سوءاستفاده توطئه گران ..... و توان سازمان جاسوسی شوروی (K.G.B) بوده و قاعدتاً باید انگلیسی‌ها و سازمان سیای ... مگر او چه کار کرده بود که مستحق این‌گونه اقدامات از سوی ایالات متحده باشد؟

2. جنگ ایران و عراق - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

از بعد نظامی عراق با استفاده از عنصر غافلگیری در ابتدای جنگ موفق شد ... و مرگ ۳۷ سرباز آمریکایی انجامید، کشتیرانی بین‌المللی را در معرض خطر قرار داده .... اما در طول سال‌های جنگ قدرت نظامی ایران از نظر تجهیزات کاهش و قدرت نظامی عراق افزایش یافت. ..... عراق بازنده این جنگ باشد و باید به هر قیمتی جلوی شکست کامل عراق را بگیرد.

3. نوامبر ۲۰۱۳ - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

کمک آمریکا به عراق بر اساس نیاز فوری این کشور به تجهیزات بیشتر برای مبارزه با ... سن دیگو و تیخوانا حفر شده بود و از آن برای حمل مواد مخدر به آمریکا استفاده می‌شده است. ... جاسوسی گسترده آمریکا از سفر گذشته آیت‌الله خامنه‌ای به استان کردستان ..... میان ایران و گروه ۵+۱ حمایت می‌کنم ولی این توافق باید بر اساس چهار نکته باشد.

4. آیا ایران واقعاً توان ایستادگی مقابل حملات نظامی آمریکا را دارد؟ - مشرق ...

29 سپتامبر 2014 ... نیروی دریایی آمریکا در دهه هشتاد و با سوء استفاده از شرایط جنگی بین ایران و ... نیست، چرا که ارتش آمریکا به خوبی می‌داند که در این جنگ در معرض ایجاد اختلال ... که ایران ماهواره‌های جاسوسی آمریکایی که بر فراز ایران قرار داشت را کور کرد و ... ناوهای هواپیمابر این کشور یا انهدام پایگاه های حاوی هزاران نظامی آنها باشد، به این ...

5. توان قدرت نظامی ایران چقدر است ؟ (+عکس) - تالاب

خیلی خلاصه و ساده بخواهیم بگویم قدرت نظامی ایران در دنیا بی نظیر است. ... جنگ با جمهوری اسلامی ایران در طول مرزهای دو کشور نخواهد بود بلکه آمریکا باید نظامیان خود ... معنای آن است که هر قطعه نظامی آمریکا در خلیج فارس در معرض هدف این موشک‌ها قرار دارند. .... شدن به رادار و استفاده از برنامه های رایانه ای کارآیی بالایی داشته باشد و دیواری از  ...

6. قانون مجازات جرائم نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران - ویکی‌نبشته

10 سپتامبر 2017 ... ۱۰ فصل دهم - سوءاستفاده و جعل و تزویر .... اشخاص زیر جاسوس شناخته شده و به مجازات مقرر ذیل محکوم می‌شوند: ... یا وسایل نقلیه زمینی نظامی یا امنیت تأسیسات دفاعی کشور مضر باشد به مجازات محارب محکوم خواهد شد. .... هر نظامی در ارتباط با خدمت نسبت به مجروح یا بیماری که قدرت دفاع از خود را ندارد آزار روحی یا صدمه ...

7. همه آنچه باید درباره ماهواره‌های جاسوسی بدانید

8 جولای 2018 ... ماهواره های شناسایی و جاسوسی سال‌هاست که آن بالا بدون کوچک ترین جلب توجهی همه ... در روسیه، فیلم و کپسول محافظ آن به سادگی روی خاک این کشور فرود می آمد و .... از فعالیت ها و سامانه های دیگر قدرت های بزرگ نظامی و فضایی اطلاعاتی ... در حالی که خود ماهواره می توانست، مدت ها پس از تمام شدن فیلم هاهم قابل استفاده باشد.

8. گوشه ای از قدرت نظامی ایران؛ موشک هایی که رعشه برتن دشمنان می‌اندازد + ...

3 آگوست 2018 ... توانمندی نظامی و دفاعی کشور، بدون شک یکی از مهم ترین محورهای راهبرد نظامی جمهوری ... این موشک به دلیل استفاده از سوخت جامد به سرعت و ظرف چند دقیقه آماده پرتاب شده و ... را باید معروف ترین موشک های ایرانی در دنیا دانست. ... در نتیجه هر چقدر قدرت سامانه دفاعی ضد موشک دشمن قوی باشد، این موشک به هدف اصابت می‌کند.

9. توان دفاعی ایران،افسانه یا واقعیت؟ - Sputnik Iran

27 فوریه 2018 ... صنایع دفاعی ایران کارخانه‌های بسیاری در زمینه ساخت انواع اسلحه و تجهیزات نظامی دارد. ... ایران به طراحی و بهبود سیستم تسلیحاتی خود ادامه می دهد تا تأسیسات نظامی آمریکا و متحدان آن در منطقه را تحت نظر داشته باشد. ... یک نوع شایعه پراکنی دارد و یا باید واقعا به قدرت نظامی ایران باور کرد و ..... مقررات استفاده از مطالب.

10. روزنامه وطن امروز | شماره :2533 | تاریخ 1397/6/21

آیت‌الله آملی‌لاریجانی، رئیس قوه قضائیه روز دوشنبه در جلسه مسؤولان عالی قضایی ...

11. Iran Interlink exposing Mojahedin Khalq Rajavi cult

دیدار آن سینگلتون از کمپ عراق جدید (سابقا اشرف). مجاهدین خلق (فرقه رجوی) در پروسه ...