سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷ساعت ۰۴:۴۷

قندپارسی ارکستر سمفونیک برای مردمان سنپترزبورگ ایران و روسیه در فینال جام ...

1. اجرای ارکستر سمفونیک تهران در سن ‌پترزبورگ / روایت "یازده ستاره ...

15 ژوئن 2018 ... مینا آتشی: تور کنسرت‌های ارکستر سمفونیک تهران در قالب اجرای سرود تیم ملی جام جهانی فوتبال از شب گذشته در روسیه آغاز شد. ... امروز برای مردم سن پترزبورگ و تمام کسانی که در این شهر هستند قند پارسی آورده‌ایم. ... تبریک گفت و به زبان طنز بیان کرد که امیدوار است بازی فینال میان تیم ایران و روسیه باشد.

2. نظر تماشاگران روسی درباره کنسرت ارکستر سمفونیک تهران – اقتصاد ...

17 ژوئن 2018 ... کنسرت ارکستر سمفونیک تهران در شهر سن ‌پترزبورگ در حالی روی صحنه ... درست در زمان اجرای برنامه، مراسم افتتاحیه جام جهانی 2018 و به دنبال آن بازی ... امروز برای مردم سن پترزبورگ و تمام کسانی که در این شهر هستند قند پارسی آورده‌ایم. ... زبان طنز بیان کرد که امیدوار است بازی فینال میان تیم ایران و روسیه باشد.

3. گزارش فارس از اولین حضور ارکسترهای دولتی ایران در روسیه هنرنمایی ...

15 ژوئن 2018 ... ارکستر سمفونیک تهران اولین اجرای خود را در روسیه و شهر سن‌پترزبورگ ... معرفی می کرد ایران را به قند پارسی تشبیه می کرد و ما امروز برای مردم سن پترزبورگ و هر مخاطبی که به مناسبت جام جهانی به این شهر آمده قند پارسی هدیه آورده ایم. ... آرزو کنم که دیدار فینال جام جهانی بین تیم های ملی فوتبال ایران و روسیه باشد.

4. قند پارسی به فوتبالیست‌ها تقدیم شد/ تبریک به روس‌ها برای یک برد ...

15 ژوئن 2018 ... اولین اجرای منتخب ارکسترهای سمفونیک تهران و ملی ایران به رهبری شهرداد روحانی و فریدون شهبازیان در سن پترزبورگ روسیه محل برپایی جام جهانی فوتبال ۲۰۱۸ برگزارشد. ... ایران را به قند پارسی تشبیه می کرد و ما امروز برای مردم سن پترزبورگ ... که دیدار فینال جام جهانی بین تیم های ملی فوتبال ایران و روسیه باشد.

5. اجرای ارکستر منتخب سمفونیک و ملی برای تیم ملی ایران - آپارات

17 ژوئن 2018 ... حمید جانی پور گزارش شبه تلویزیون روسیه از اجرای ارکستر منتخب ... روحانی و فریدون شهبازیان برای تیم ملی ایران در شهر سن پترزبورگ روسیه.