سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷ساعت ۲۳:۳۵

قوچان نژاد: می توانستم به چین بروم و کلی پول به دست بیاورم

1. قوچان‌نژاد: می‌توانستم به چین بروم و کلی پول به دست بیاورم - ایسنا

13 ژانويه 2018 ... مهاجم تیم ملی فوتبال ایران از آخرین شرایط خود در تیم باشگاهی‌اش به ... رضا قوچان نژاد ... من از چین پیشنهاد داشتم و اگر بدانید چقدر پول می‌توانستم کسب کنم من را .... حیثیتی برای سازمان لیگ/ استقلال حرفش را به کرسی می نشاند؟

2. کریمی: از من حمایت نکنید، اگر بروم دیگر مرا در این فوتبال نمی‌بینید ...

12 فوریه 2018 ... به گزارش سایت روزنامه گل، علی کریمی قبل از حضور در جلسه کمیته انضباطی در ... مبالغ دریافتی سال گذشته حدود 200 و خورده‌ای بود در حالی که این مبلغ را راحت طی یک یا دو هفته به دست می‌آورند. ... این صحبت احتمالا برای تیم ملی در جام جهانی حاشیه درست می کند. ...... گزارش/ با پول انتقال نیمار چه کارهایی می توان کرد؟

3. نقشه سایت - توپ 90

نعمتي نژاد گزينه اصلي استقلال خوزستان · جشن تولد دروازه بان استقلال در تمرین · کریمی و ... آگوئرو: دست از رویاپردازی بر نمی داریم · فرانسه-آرژانتین؛ تاریخ به سود آلبی سلسته ...... کاراسکو به لیگ چین نهایی شد (عکس) · کریستیانو رونالدو: از دیدن خودم در آینه لذت می برم! ...... سانچس بزرگترین پول پرست تاریخ فوتبال است!

4. نباید به دانشگاهیان مشکوک بود - دفتر هیئت دولت

25 فوریه 2018 ... به طور کلی از مفهوم اصلی خود خارج می شود و اگر بتوان به آن نام دانشگاه را نیز. اطالق کرد، دیگر ..... به دســت بیاوریم و لذا نیازی به دانشگاه. نداریم.

5. ادبیات معاصر

14 آگوست 2011 ... سرش را زیر انداخت : به انگلیسی نمی توانم خوب حرف بزنم فرانسوی می دانید یا اسپانیایی ؟ ..... مردم همدیگر را هل دادند تا وقتی پول پیدا شد آن وقت هركس دست كرد توی جیبش و سكه ای .... بس است بعد هم بالاخره حرف را می كشانیم به چین و ماچین به اعراب . ... می گوید : باید بروم با حسین آقا حرف بزنم از دلش در بیاورم به خاطر ...