دوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۷ساعت ۱۷:۰۹

ماکرون: باید بر برنامه موشکی ایران نظارت کنیم ولایتی: اجازه دخالت را نمی ...

1. ماکرون: باید بر برنامه موشکی ایران نظارت کنیم/ ولایتی: اجازه دخالت را ...

14 فوریه 2018 ... ماکرون: باید بر برنامه موشکی ایران نظارت کنیم/ ولایتی: اجازه دخالت را نمی ... ما اجازه نمی دهیم سایر کشورهای دوست ما به این سرنوشت گرفتار شوند.

2. مکرون خواستار ″نظارت بین‌المللی″ بر برنامه موشکی ایران شد | ایران ...

او معتقد است که موشکی‌های ایرانی در یمن و سوریه تهدیدی برای متحدان فرانسه به‌شمار می‌روند. ... و گفت، برنامه موشکی جمهوری اسلامی باید تحت "نظارت بین‌المللی" قرار بگیرد. ... به گزارش خبرگزاری رویترز امانوئل مکرون بار دیگر به موضوع برنامه موشکی ... که امانوئل ماکرون در آستانه سفر به ایران سه خواسته از مقامات ایران داشته است.

3. ولایتی خطاب به مکرون: دست‌کم نیمه‌مستقل باشید | ایران | DW | 18.11 ...

علی اکبر ولایتی در واکنش به سخنان امانوئل مکرون درباره برنامه‌های موشکی ایران او را به ... بیشتر بخوانید: مکرون: ایران باید درباره برنامه موشکی خود شفاف‌سازی کند ... خود در ریاض نسبت به نقش و دخالت ایران در بحران‌های منطقه ابراز نگرانی کرده بود. ... «ما که برای مسائل و برنامه دفاعی کشورمان از دیگران اجازه نمی‌گیریم که موشک داشته ...

4. ماکرون: برنامه موشکی ایران باید تحت نظارت بین المللی قرار گیرد - الف

14 فوریه 2018 ... رئیس جمهور فرانسه خواستار نظارت بین المللی بر برنامه موشکی ایران شد. ... ای، ایجاد شود اما گستره آن را به کشورهای منطقه، به طوری که بتوانیم این ناامنی را ریشه کن کنیم، تعمیم دهیم. .... خجالت نکش، یک دفعه بگو ایران باید در همه حال از ما اجازه بگیره و زندانی با آزادی مشروط باشد. ... من که هرگز خودروی فرانسوی نمی خرم.

5. واکنش ولایتی به اظهارات رئیس‌جمهور فرانسه علیه برنامه موشکی ایران ...

18 نوامبر 2017 ... ولایتی افزود: ما که برای مسائل و برنامه دفاعی کشورمان از دیگران اجازه نمی‌گیریم ... اگر می‌خواهد رابطه ایران و فرانسه، رابطه‌ای رو به رشد باشد سعی کند در این نوع امور دخالت نکند، زیرا ... ولایتی افزود: در این چارچوب اگر بخواهیم کار کنیم اولویت بندی ... عضو هیئت عالی نظارت بر برجام تاکید کرد: جمهوری اسلامی ایران در ...

6. پایگاه خبری تحلیلی انتخاب | Entekhab.ir

چین که وارد کننده یک چهارم نفت ایران است، تعرفه های گمرکی را بر واردات نفت آمریکا ...