سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷ساعت ۱۸:۵۶

مردم می توانند فطریه خود را حضورا به شیرخوارگاه ها پرداخت کنند

1. مردم می توانند فطریه خود را حضورا به شیرخوارگاه ها پرداخت کنند - مخبر

15 ژوئن 2018 ... مدیر کل مشارکت های مردمی و توانمند سازی سازمان بهزیستی کشور از استقرار صندوق های جمع آوری زکات فطره در شیرخوارگاه های سراسر کشور خبر داد.

2. جمع آوری بیش از 12 میلیارد تومان زکات فطره - باشگاه خبرنگاران

20 ژوئن 2018 ... بذرافشان افزود: زکات فطره جمع آوری شده با اولویت کمک به بیماران صعب العلاج، ... مردم می‌توانند فطریه خود را حضورا به شیرخوارگاه‌ها پرداخت کنند.

3. شیرخوارگاه آمنه - آشنایی کامل با مرکز به همراه عکس | شبکه ملی همیاران

یکی از مراکز بهزیستی شمیرانات و محل نگهداری حدود 200 از کودکان 0 تا 6 می باشد. ... بخش آشپزخانه : مسوول آشپزخانه خود کارشناس تغذیه است و برنامه غذایی مشخصی برای ... رسید موقت هم به فردی که بچه را برای تحویل دادن به شیرخوارگاه آمنه می‌آورد، داده ... امور مربوط به او را انجام می‌دهند تا از نظر سلامتی وضعیت قابل قبولی پیدا کند.

4. شیرخوارگاه عترت - آشنایی کامل با مرکز به همراه تصاویر | شبکه ملی ...

شیرخوارگاه عترت مرکز نگهداری از کودکان بی سرپرست و بد سرپرست استان همدان است. در این شیرخوارگاه حدود 20 کودک زندگی می کنند.

5. گفتگو بایکی از بچه‌های مراکز شبانه‌روزی بهزیستی: در 18سالگی به ...

22 ژانويه 2014 ... کم پیدا می شوند کسانی که کنار روزمرگی هایشان گاهی به درد این بچه ها فکر کنند یا بخواهند برایشان کاری در شان شخصیت شان ... اولین جابه جایی بزرگ من از بهزیستی گاندی بود به شیرخوارگاه آمنه. .... به همان اندازه ای که می تواند کمک کند ، وعده بدهد. .... خدا این قوانین بی خود پذیرش فرزندخواندگی رو از سر مملکت کم کنه.

6. آیا می توان فطریه را به اقوام مستحق داد؟

23 ژوئن 2017 ... رهبر معظم انقلاب در پاسخ به یک استفتا، نظر خود را درباره امکان استفاده از زکات فطره برای اقوام و خویشان مستحق را بیان کردند.

7. جمعه، عید فطر اعلام شد - برترین ها | خبر فارسی

14 ژوئن 2018 ... خطیب نماز عید سعید فطر پرداخت فطریه را از اعمال واجب عید فطر دانست و گفت: .... مردم می توانند فطریه خود را حضورا به شیرخوارگاه ها پرداخت کنند.

8. شیرخوارگاه آمنه - با من بخوان

فرم پرداخت هم‌یاری مالی · فرم خرید بن کتاب · فرم خرید کیف کتاب ... مجتمع خدمات بهزیستی و شیرخوارگاه آمنه، زیرمجموعه اداره‌ بهزیستی شمیرانات استان تهران است. ... برنامه «با من بخوان» از تیر ماه ۱۳۹۳ کار خود را در شیرخوارگاه آمنه تهران به همت و پشتیبانی ... مثبت چشمگیری در روند رشد زبانی، اجتماعی و عاطفی این کودکان ایجاد کند.

9. افشانی: مدرسه بخشی از فرآیند دینامیک تعلیم و تربیت است - روزامه

14 ژوئن 2018 ... به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس ، مهراله رخشانی‌مهر معاون ... مردم می‌توانند فطریه خود را حضورا به شیرخوارگاه‌ها پرداخت کنند 3 ساعت ...