سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷ساعت ۲۰:۱۶

مردم کشمیر از تلاش برای تعیین سرنوشت خود دست برنخواهند داشت

1. حوزه نیوز :راهپیمایی دفاع از مسلمانان مظلوم فلسطین و کشمیر فردا در ...

12 آوريل 2018 ... راهپیمایی دفاع از مسلمانان مظلوم فلسطین و کشمیر فردا در پاکستان برگزار می ... مردم کشمیر از تلاش برای تعیین سرنوشت خود دست برنخواهند داشت

2. کشمیر؛ بهشت بحرانی و فراموش‌شده | روزنامه راه مدنیت

مردم کشمیر در این روز به تظاهرات پرداختند که با سرکوب خونین پولیس هند مواجه شد. ... ایالت جامو و کشمیر خود شامل ۳ منطقه کشمیر، جامو و لاداخ است. ... طرح مجدد این موضوع مهیا شده و جامعۀ جهانی برای تامین ثبات و تعیین سرنوشت مردم کشمیر تلاش نماید.

3. دریافت - پرتال جامع علوم انسانی

۱۵۷۹ میلادی اکبر، پادشاه مغولی هند منطقه را ضمیمهی امپراتوری خود نمود. ... مردم کشمیر مورد مخالفت قرار گرفت و به ابزاری در دست مردم - که اکثریت آن مسلمانان ... در هند انگلیس وجود داشت در رابطه با کیفیت ادارهی آتی ایالات بعد از خروج انگلیس از .... قطعنامه هم چنین گفته شد که آینده ی ایالت جامو و کشمير طبق آمال مردم تعیین خواهد شد.

4. سفرنامه کشمیر | جهانگردی با شهاب چراغی

در سفرنامه کشمیر با جاذبه های تاریخی و فرهنگی و همچنین طبیعت بینظیر آن منطقه ... گرفته است و تورها به شکل معمول یکی از مسیرهای کوهستانی را در برنامه خود قرار می دهند. ... تا پیش از سال ۱۳۳۹ مردم کشمیر بودایی بودند تا اینکه یکی از پادشاهان کشمیر به ... سالن های نمایش متعددی هم وجود داشت که در مورد خدایان هندو، اساطیر و افسانه های ...

5. گزارش تسنیم|همبستگی مردم و سیاستمداران پاکستان با کشمیر+ ...

5 فوریه 2018 ... رئیس جمهور پاکستان اعلام کرد: ما از برادران کشمیری خود به صورت کامل ... کشمیر اشغالی ما دست از حمایت مسلمانان مظلوم این منطقه برنخواهیم داشت.

6. برگزاری مراسم همبستگی با مردم کشمیر در سفارت پاکستان در تهران ...

6 آوريل 2018 ... در این مراسم سفیر پاکستان ضمن سخنرانی خود اظهار داشت: از شما تشکر ... کشمیر که به برگزاری همه پرسی در کشمیر برای تعیین سرنوشت ملزم می سازد را ... ما از جامعه بین الملل می خواهیم تا هند را وادار کند تا از خشونت های خود دست کشد.

7. خمینی کیست؟ - مجاهدین خلق

22 دسامبر 2017 ... پدرش مصطفی پسر احمد هندی بود که پیشتر ساکن کشمیر هندوستان بوده است. ... را می‌گذراند، سر‌کار خود گرفته بی‌اعتنا به سرنوشت شومی که برای مردم ایران رقم زده ... خمینی برای ربودن رهبری انقلاب مردم ایران خود را همگام با سیاست حقوق‌بشر ...... مبارزه قاطعی دست برنخواهیم داشت» (روزنامه «جمهوری اسلامی»، ۶اردیبهشت).