جمعه ۲۶ مرداد ۱۳۹۷ساعت ۰۹:۵۷

مرکل: باید به گفتگوها با ایران ادامه دهیم پوتین: به روند آستانه و ژنو ...

1. مرکل: در زمینه گفتگو درباره موشک‌های بالستیک ایران متحد هستیم ...

18 مه 2018 ... مرکل: در زمینه گفتگو درباره موشک‌های بالستیک ایران متحد هستیم/پوتین: به روند آستانه و ژنو درباره سوریه کمک کنیم ... پوتین در کنفرانس خبری مشترک با مرکل گفت: ما در خصوص شرایط پس ... بنابراین باید به گفتگوها با ایران ادامه داد. ... کمک مشترکی برای فرآیند راه حل سیاسی از طریق ژنو و آستانه انجام دهیم.

2. صحبت از آغاز مرحله‌ای جدید و اتخاذ تصمیمات سرنوشت‌ساز در نشست ...

22 نوامبر 2017 ... نشست سه جانبه سران ایران، روسیه و ترکیه با محوریت مساله سوریه در ... پوتین خاطرنشان کرد: بحران سوریه به مرحله‌ای جدید رسیده است. ... امر به توافق رسیدیم که به همکاری خود براساس توافق آستانه ادامه دهیم. ... نیز گفت: ما باید گام‌هایی را اتخاذ کنیم که در توسعه نتایج مذاکرات ژنو ... گفتگوی تلفنی مرکل و اردوغان.

3. لاوروف: به توافق اولیه برای حل نهایی مسأله هسته‌ای ایران رسیدیم - تابناک

31 مارس 2015 ... به گزارش «تابناک»، پس از سلسله مذاکرات نفس‌گیر ایران با آمریکا، روسیه، ... تلاش ایران به رفع اختلاف‌های موجود پیرامون روند تعلیق و لغو تحریم‌ها و حفظ روند ... 3 :28 بامداد چهارشنبه- جلسه وزرا در لوزان تا 8 صبح چهارشنبه به وقت ژنو .... اگر ما در حال پیشرفت به سوی خط پایان باشیم پس باید به پیشروی ادامه دهیم.

4. ایراس - از عدم دخالت مسکو در انتخابات 96 ایران تا معامله‌ با ترامپ در مورد ...

6 فوریه 2017 ... البته منتظر ملاقات اول میان پوتین و ترامپ هستیم. ... گفتگو با جاگاریان، سفیر روسیه در تهران ... در قرن بیست‌ و یکم را باید در دو بخش جداگانه مورد واکاوی قرار دهیم. ... از این منظر جمع‌بندی روسیه از نشست آستانه و گفت‌وگو با معارضان به چه ... چراکه سازمان ملل و شخص دی‌میستورا متمایل به ادامه روند سیاسی بودند.

5. علت‌یابی از اصرار روسیه در تحویل پدافند اس – 300 به ایران - مشرق نیوز

17 آوريل 2015 ... آنچه در ادامه می‌آید، حاصل مصاحبه مشرق با محمد فرهاد کلینی کارشناس ارشد مسائل استراتژیک است. ... از یک رفتار ناگهانی از جانب ایران نیست اما باید تأکید کنم که همکاری ... توجه کنید که تصمیم روسیه در تحویل اس - 300 به ایران با آمادگی برای ... واکنش بسیار تند روسیه به سخنان مرکل/ اسارت 40 تکاور مصری در یمن ...