شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۷ساعت ۲۲:۳۱

مسئولان باید از برجام عبرت بگیرند و برجام دیگری تکرار نکنند

1. خامنه‌ای شرط ادامه برجام را ″تضمین قطعی اروپا″ اعلام کرد | ایران | DW ...

9 مه 2018 ... یکی از شروطی که گفتم این بود که رئیس‌جمهور آمریکا باید امضا کند. ... در دوران اجرای برجام نیز آمریکا و اتحادیه اروپا تحریم‌های غیر هسته‌ای ... با خروج آمریکا از برجام، ایران امیدوار است با پشتیبانی پنج کشور دیگر طرف ... اگر می‌خواهید قرارداد بگذارید، تضمین عملی بگیریم وَالّا این‌ها همه همان کار آمریکا را خواهند کرد.».

2. روند و زمان‌بندی احتمالی بازگشت تحریم‌ها در صورت خروج آمریکا از برجام

28 آوريل 2018 ... با تشدید ادعاهای مقامات آمریکایی درباره احتمال خروج آمریکا از برجام سوال ... ولی در سوی دیگر طیف اقداماتی که آمریکا ممکن است در پیش بگیرد، دولت ... ترامپ برای برگرداندن شرایط به دوره پیش از برجام باید تحریم‌ها علیه این‌ها را نیز برگرداند. ..... سختی بر گرداندن تحریم اون 300 نفر چی هست که اینقدر تکرار کردید ؟

3. نتیجه برجام برای مردم را در یک جمله بنویسید - سایت خبری تحلیلی ...

16 ژانويه 2017 ... این در حالی است که از دیگر سو، موافقان دولت بر این باورند که برجام نتایج ... تکرار بیانیه ی الجزایر ..... اگر هم بد قولی نکند و دشمنان خارجی و کاسبان تحریم داخلی اجازه دهند، ...... برای تامین نیازهای مردم باید برنامه های دیگری طراحی شود که احتیاجات .... به امریکایی ها اعتماد نداشته باشیم و از تاریخ درس عبرت بگیریم.

4. مایک پنس: اگر برجام اصلاح نشود، آمریکا خارج خواهد شد - BBC News ...

6 مارس 2018 ... هنگام دستیابی به برجام در سال ٢٠١٥، کنگره آمریکا رئیس جمهوری را ملزم ... در صورت خروج یکجانبه ایالات متحده از برجام، طرف‌های دیگر این توافق ملزم ...

5. عبرت از برجام و مسیر تربیتی برجامی - خبرگزاری دانشجو

18 جولای 2018 ... باید آنقدر سرمان به سنگ بخورد تا عبرت بگیریم. ... جدی‌تر بخورند تا پوشش قانونی بودن مسئولان، اذهان مردم را از شناخت و باور خیانتشان دور نکند.

6. وزیر خارجه آمریکا: دیگر مسئولان ایران نمی‌توانند به واسطه برجام، ثروت ...

21 مه 2018 ... به گزارش ایسنا، مایک پومپئو با بیان اینکه برجام امنیت آمریکا را تضمین .... آمریکا را تکرار نمی‌کنیم، ‌این توافق را هم بازنگری نمی‌کنیم در حالیکه می‌دانیم ... شبه نظامیان عراق، حوثی‌های یمن حمایت نکند و همه نیروهای خود در سوریه را خارج کند. ... گفت: مردم ایران باید در مورد مسئولان کشورشان تصمیم بگیرند، اگر زودتر ...

7. تکرار / گزارش تحقیقی تسنیم| آمریکا از برجام خارج شد؛ روند ...

9 مه 2018 ... بر این اساس و با تصمیم ترامپ برای خروج از توافق هسته‌ای برجام، .... صورتی که تصمیم بگیرد در برجام بماند 22 اردیبهشت‌ماه باید یک‌بار دیگر این ...

8. «سه گزینه ایران» در قبال خروج آمریکا از برجام - رادیو فردا

12 مه 2018 ... بعد آمریکا دو بخش دیگر به اینها اضافه کرد. ... چه تحریم‌هایی در طول برجام لغو شدند که حالا اتحادیه اروپا می‌خواهد از آنها حفاظت ... در مورد ایران استفاده شود اگر برجام حفظ شود، اساسنامه این صندوق باید .... کس ما را جریمه نکند، از بانک‌های اروپایی برای پولشویی استفاده کنیم .... برایان هوک، مسئول ویژه رسیدگی به امور ایران.

9. جستار - حمایت از تولید ملی - KHAMENEI.IR

تولید داخل و کالای ایرانی را باید تقویت کنیم. حقیقتاً بایستی به مسئله‌ی حمایت از ...

10. برای شکایت از پلیس چه باید کرد؟

از اینکه یک سایت مثل شما جرأت کرده با دم شیر بازی کنه باید تشکر و قدردانی کرد

11. جستار - دشمن‌شناسی - KHAMENEI.IR

دشمنی دشمنانِ حق و دشمنان خدا تمام‌شدنی نیست؛ دشمنی‌ها وجود دارد. اِعمال دشمنی از ...

12. روزنامه ایران | شماره :6851 | تاریخ 1397/5/22

ضمن تشکر از بیان دیدگاه خود به اطلاع شما رسانده می شود که دیدگاه شما پس از تایید ...