دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷ساعت ۱۱:۲۳

مصرف سه بار فست فود در هفته خطر آسم را افزایش می دهد

1. مصرف سه بار فست فود در هفته خطر آسم را افزایش می دهد - فردا

1 روز پیش ... تحقیقات جدید نشان می دهند که خوردن غذاهای پرطرفدار مانند برگرها، و هات داگ ها سه بار در هفته به طور قابل توجهی باعث افزایش خطر آسم شدید در افراد می ...

2. مصرف سه بار فست فود در هفته خطر آسم را افزایش می دهد | تی نیوز

1 روز پیش ... سلامت نیوز :تحقیقات جدید نشان می دهند که خوردن غذاهای پرطرفدار مانند برگرها، و هات داگ ها سه بار در هفته به طور قابل توجهی باعث افزایش خطر آسم ...

3. مصرف فست فود ها سه بار در هفته خطر آسم را افزایش می دهند | - شفقنا

1 روز پیش ... آشامیدن دو نوشیدنی شیرین در روز خطر مرگ را دو برابر افزایش می دهد · برطرف کردن ... مصرف فست فود ها سه بار در هفته خطر آسم را افزایش می دهند.

4. مصرف ″فست فود″ و افزایش آسم در نوجوانان | دانش و محیط زیست | DW ...

22 ژانويه 2013 ... بر اساس آخرین تحقیقات انجام شده مصرف "فست‌فود" خطر ابتلا به آسم را در نوجوانان و کودکان به میزان قابل توجهی افزایش می‌دهد. ... به آسم شدید در میان نوجوانانی که سه بار و یا بیش‌تر در هفته "فست‌فود" می‌خورند ۳۹ درصد افزایش دارد.

5. خطر ابتلا به آسم کشنده با مصرف فست‌فود - سرپوش

8 جولای 2018 ... فست فود,اخبار پزشکی,خبرهای پزشکی,تازه های پزشکی ... نشان می‌دهد، مصرف غذاهای پرطرفدار که به عنوان فست‌فود شناخته می‌شوند، می‌توانند ... محققان تأکید می‌کنند، مصرف فست فود به میزان سه وعده یا بیشتر در هفته با ۳۹% افزایش خطر آسم شدید در .... بیماران دیابتی هرچند وقت یک بار به چشم پزشک مراجعه کنند؟

6. مصرف فست فود چه تاثیری بر بدن دارد؟ - مجله سلامتی دکتر کرمانی ...

25 جولای 2017 ... مصرف فست فودها نسبت به 40 سال گذشته بسیار افزایش یافته است، طوری که اگر ... پانکراس با ترشح انسولین به این قند واکنش نشان می دهد. ... داد کودکانی که حداقل سه بار در هفته فست فود می خورند بیشتر در خطر آسم قرار دارند.

7. تشدید علائم مبتلایان به آسم آلرژیک در فصل تابستان - بیماری ...

23 ساعت قبل ... آزمون اظهار کرد: زمانی‌که هوا گرم‌تر می‌شود علائم در بیماران مبتلا به آسم ... مصرف سه بار فست فود در هفته خطر آسم را افزایش می دهد · مقابله با آسم با ...

8. هر آنچه درباره آسم باید بدانید - شفا آنلاین

14 ژانويه 2018 ... اگرچه بحران آسم غالبا با مصرف دارو بهبود می یابد، اما اصولا حالت ... در صورتی که علائم آسم در زمان بحران بیماری با تعریق، افزایش ضربان قلب، .... و نوجوان کشورهای مختلف نشان می دهد کودکان که فست فود می خورند بیشتر در ... این در حالی است که مصرف حداقل 3 میوه در هفته این خطر را به طور قابل توجهی کاهش می دهد.

9. راهنمای ملی آسم - معاونت امور بهداشتی

عنوان و نام پديدآور: راهنمای ملی آسم دستورالعمل پیشگیری، تشخیص و درمان. مشخصات ... حق چاپ برای دفتر بیماری های غیرواگیر محفوظ است. 3 ...... و يا شب ها بیش از يك بار در هفته به دلیل بیماري از خواب بیدار مي شود( درمان از ... در مقابل مصرف فست فود ها خطر ابتال به آسم را به میزان قابل توجهي ... اين میزان را 2 تا 4 برابر افزايش مي دهد.

10. اگر فست فود می خورید، حتما انتظار این بیماری ها را هم داشته باشید!

19 آوريل 2017 ... فست فود نخورید؛ خطرات فست فودها بر سلامتی انسان. ... که حداقل دو بار در هفته فست فود مصرف می کنند در معرض ابتلا به چاقی هستند. ... علاوه بر خطر ایجاد چاقی و دیابت نوع دو، ریسک بالا رفتن فشار خون، آسم و کلسترول .... کاهش آب در بدن خطر ابتلا به فشار خون بالا و بیماری های مثانه و سرطان روده را افزایش می دهد.

11. مصرف میوه شانس بارداری را افزایش می دهد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و ...

7 مه 2018 ... محققان دریافتند زنانی که کمتر از یک تا سه بار در روز میوه می خوردند در مقایسه ... زنانی که چهار بار در هفته یا بیشتر فست فود می خوردند این خطر از ۸ درصد تا ۱۶ درصد افزایش یافت. ... وی در ادامه می افزاید: «داده های ما نشان می دهد که مصرف مکرر فست فودها زمان ... مصرف بیشتر میوه و سبزیجات با بیماری آسم مقابله می کند ...

12. آسم

از مهمترين عوامل افزايش آسم بخصوص در كودكان مي باشند. ... مصرف فست فود و غذاهاي حاوي مواد افزودني ... هنگام ورزش و یا برخورد با عوامل خطر محیطی بدتر مي شود. ... وجود دارد كه برحسب ميزان سرعت هواي خروجي افراد، حركت مي كند و عدد خاصي را نشان مي دهد. ... علائم روزانه, هيچ(2 بار يا کمتر در هفته), بيشتر از 2 بار در هفته, سه مورد يا بيشتر  ...

13. فست فود چه مضرات و اثرات بدی بر سلامت بدن دارد؟

14 دسامبر 2017 ... عوارض مصرف فست فود برای سلامت بدن در کشور ایران د سال های اخیر مصرف غذاها ... چاقی خطر اختلالات تنفسی مانند آسم وتنگی نفس را افزایش می‌دهد. ... که ۳ بار در هفته فست فود می‌خورند، بیش از دیگران در خطر ابتلا به آسم قرار دارند.

14. پزشکی و سلامت - کانون فرهنگی آموزش

3 130 خواص اعجاب‌انگیر سبزی خرفه ... 9 58 مصرف بیشتر میوه و سبزیجات با بیماری آسم مقابله می‌کند ... مصرف سه بار فست فود در هفته خطر آسم را افزایش می‌دهد.

15. علل، علایم و راه های پیشگیری از آسم | بهداشت نیوز

13 ژانويه 2018 ... این بیماری را می توان واکنش غیرعادی مجاری تنفسی نسبت به محرک های مختلف مانند ... در صورتی که علائم آسم در زمان بحران بیماری با تعریق، افزایش .... کشورهای مختلف نشان می دهد کودکان که فست فود می خورند بیشتر در معرض ... این در حالی است که مصرف حداقل 3 میوه در هفته این خطر را به طور قابل توجهی کاهش می دهد.

16. کنترل و پیشگیری آسم - معاونت بهداشتی

-2. ریسك فاكتورهای موثر در بروز آسم را توضیح دهد. -3. عوارض عدم كنترل و درمان بیماری آسم را بداند .... وسیله عامل خطر را به دام می اندازند و درنتیجه سرفه رخ می دهد تا عامل.

17. آسم - معاونت بهداشتی

Page 3 ..... سبک زندگی شهری از نظر زندگی آپارتمانی، عدم تحرک، غذاهای آماده (Fast Food) و آلودگی ... همچنین ممکن است بیماری آسم در افراد بدون سابقه آلرژی نیز رخ دهد. ... محرک، علایم بیماری بدتر می شود و منجر به آسم پایدار و افزایش خطر حملات حاد می گردد. — .... بیشتر از ۲ بار در هفته. (۲ بار یا کمتر در هفته). در هر هفته. محدودیت فعالیت.

18. مصرف مواد غذایی و شیوع علایم آسم و آلرژی در کودکان

12 ژوئن 2010 ... :44 -35. Pages: 35-44. ﻣﺼﺮف ﻣﻮاد ﻏﺬاﻳﻲ. و ﺷﻴﻮع. ﻋﻼﻳﻢ. آﺳﻢ. و آﻟﺮژي. در. ﻛﻮدﻛﺎن .... اﻓـﺰاﻳﺶ. ﺷﻴﻮع ﺑﻴﻤﺎرﻳﻬﺎي آﻟﺮژﻳﻚ. ﻗﻠﻤﺪاد ﺷﺪه اﻧـﺪ .)3(. ﻣﻄﺎﻟﻌـﺎت ﻧـﺸﺎن. ﻣﻲ دﻫﺪ ﻛﻪ ﻋﻔﻮﻧﺖ ﻫﺎي .... 3. ﺑﺎر و ﻳﺎ ﺑﻴـﺸﺘﺮاز ﻳـﻚ. ﻧﻮع ﻣﺎده ﻏﺬا. ﻲﻳ. در ﻫﻔﺘﻪ. ﻣﺼﺮف ﻧﻤﻮده. اﻧﺪ در ﻳﻚ ﮔـﺮوه ..... ﺑـﺎر و ﻳـﺎ ﺑﻴـﺸﺘﺮ درﻫﻔﺘـﻪ در ﺳـﻨﻴﻦ اواﻳـﻞ. ﻛﻮدﻛﻲ ﺧﻄﺮ اﺑﺘﻼ ﺑﻪ اﮔﺰﻣﺎ را در ﻛﻮدﻛﻲ ﻛﺎﻫﺶ ﻣـﻲ. دﻫـﺪ ..... Fast foods, chocolates,.

19. متن آموزشي بهورزان/مراقب سلامت در برنامه كشوري پيشگيري و كنترل ...

ﺳـﺎل رخ ﻣـﯽ. دﻫـﺪ و ﺑـﯿﺶ از. 80. %. اﯾـﻦ. ﻣﺮگ. ﻫﺎ در ﮐﺸﻮرﻫﺎي در ﺣﺎل ﺗﻮﺳﻌﻪ اﺗﻔﺎق ﻣﯽ. اﻓﺘﺪ. اﻓﺰاﯾﺶ ﺷﯿﻮع ﺑﯿﻤﺎري. ﻫﺎي ﻏﯿﺮواﮔﯿﺮ و ..... ﺑﺮاي ﭘﯿﺸﮕﯿﺮي و درﻣﺎن ﺣﻤﻼت ﻗﻠﺒﯽ و ﺳﮑﺘﻪ ﻣﻐﺰي، دﯾﺎﺑﺖ، ﺳﺮﻃﺎن و آﺳﻢ ﻫﺴﺘﻨﺪ. .... ﺑﻬﺪاﺷﺘﯽ، ﻣﺮاﺟﻌﻪ ﮐﻨﻨﺪه ﺑﺮاي اﻧﺠﺎم اﯾﻦ آزﻣﺎﯾﺸﺎت ﺑﻪ آزﻣﺎﯾﺸﮕﺎه ارﺟﺎع ﻣﯽ. ﮔﺮدد.) )3. ﺧﻄﺮ. 10 ...... .5. ﺑﻪ ﻃﻮر ﻣﻌﻤﻮل ﭼ. ﻘﺪر ﻓﺴﺖ ﻓﻮد/. ﻧﻮﺷﺎﺑﻪ ﻫﺎي ﮔﺎزدار ﻣﺼﺮف ﻣﯽ ﮐﻨﯿﺪ؟ ﮔﺰﯾﻨﻪ اول: ﻣﺎﻫﯿ. ﺎﻧﻪ. 2. ﺑﺎر ﯾﺎ ﺑﯿﺸﺘﺮ ...

20. هفته هجدهم بارداری - سلامت بانوان اوما

فیلم هفته هجدهم بارداری اوما را مشاهده کنید، علائم طبیعی بدن شما در هفته 18 بارداری ... اگر هوس تنقلات چرب می کنید، سعی کنید میزان مصرف کلسیم خود را افزایش دهید; تقریبا سه ... این اسکن به شما اجازه می دهد جنین را بهتر ببینید و داخل رحم را نیز بهتر مشاهده کنید. ... از غذا های تازه به جای غذا های بیرون، فست فود، و یخ زده استفاده کنید.

21. خانومایی که قبلا" سقط داشتین و الان می خواین با روحیه ++++ اقدام ...

9 آوريل 2014 ... سلام همه ما که اینجا هستیم یه بار، دوبار، سه بار و . ... سقط دوم خرداد 92، هفته 5 بارداری پوچ، آزمایش ها نشون داد کمی غلظت خون ..... سطوح بالاتر این اسید آمینه می تواند با افزایش خطر ابتلا به حمله .... به منظور کنترل پرفشاری یا کم فشاری بهترین راه کاهش وزن، مصرف نکردن غذاهای سرخ کرده، فست فود، روغن جامد و نمک است.

22. 1-معجون سیاه دانه و عسل Mixture of Nigella Sativa and honey | درخت ...

15 ژانويه 2015 ... ضمناً بدن را تمیز می‌کند و انرژی را افزایش می‌دهد. ... -که ماده ‌ای ضد آلرژی است- تولید می‌کند که معالجه آسم بسیار مؤثر است. ... مقدار مصرف سیاه دانه در سرد مزاجان تا هشت گرم در روز و در گرم مزاجان تا سه .... ترکیب سیاه دانه و عسل را در هفته اخیر مصرف کردم و توانست اشتهای مرا ... لطفا به من بگویید روزی چند بار مصرف کنم.

23. “خواص کاکتوس” | آشنایی با خواص بی نظیر کاکتوس

هنگامی که اسم گیاه کاکتوس شنیده می شود تصور یک گیاهی بدبو، خاردار و بیابانی افکار عموم مردم را به خوب جلب می کند اما در دل این گیاه سخت و خشن ویتامین ها و فواید سرشاری نهفته است.همراه ما باشید.

24. “خواص سیر” و تاثیرات اعجاب انگیز و مضرات سیر بر بدن انسان

زیاده روی در مصرف سیر باعث سرگیجه، کاهش فشار خون، آلرژی (حساسیت)، و در موارد نادر منجر به خونریزی می شود.

25. کم کردن وزن با قهوه شرط دارد ~ رسانه قهوه و کافه ایران ...

نوشیدن قهوه خطر ابتلا به سرطان کبد را کاهش می‌دهد; زیرگونه‌ قهوه عربیکا sl28 سوغاتی از آزمایشگاه کنیایی

26. مکمل پمپ عضله چیست ؟ | مای ویتامین

درود . دوست عزیز مصرف مداوم و پی در پی پمپ ضرر هایی دارد . پمپ عضله چون تپش قلب شمارو بالا میبره و پمپاژ خون رو افزایش میده زیاد شدنش میتونه تاثیرات بدی تو دیواره رگ ها بزاره .

27. مطالب تازه - beytoote.com

برای اینکه جنین در رحمتان حرکت کردن را آغاز کند، می‌توانید راه‌های مختلفی را امتحان کنید…

28. داستان آموزنده و جالب ( پیرمرد و الاغ )

داستان های جالب و خواندنی . اعتقادت را چند می فروشی؟ اهدای قلب ( عاشقانه ) به اين چنين زني بايد افتخار كرد

29. دستگاه گوارش – سیب سلامت - sibesalamat.ir

دستگاه گوارش گذرگاهی طولانی است که دهان را به مقعد وصل می کند . گوارش از دهان آغاز می شود ، جایی که غذا با آنزیم های بزاقی مخلوط می شود .

30. فواید پودر پروتئین وی - همه چیز درباره مکمل وی

وی، نوعی پروتئین موجود در شیر است. پودر وی از محصولات جانبی تولید صنعتی پنیر ساخته می‌شود و عموما بعنوان مکمل پروتئینی توسط بدنسازان و دیگر ورزشکاران مصرف می‌شود.

31. تنبلی تخمدان - مرکز مشاوره و خدمات مامایی رویان مهر سلامت ...

سلام جا داره اول اول به خاطر سايت خوبي كه داريد تشكر كنم. من از ابتداي سن بلوغ پريد نامنظم داشتم كه به تجويز متخصص غدد متفومين روزي 3 عدد و لووتيروكسين نصف هر روز مصرف مي كنم.

32. ایده های پولساز من :: مجله کارآفرینی کارخانه تبدیل ایده به ...

ایده به تنهایی ارزشی ندارد ، چیزی که به ایده ارزش می دهد ، اجرا کردن آن است . هنر کارآفرینان موفق ، پیدا کردن بازار برای ایده است .

33. ميگنا : پایگاه خبری روانشناسی و سلامت

پژوهشگران در جدیدترین پژوهش‌های خود دریافتند تنها یک ساعت گشت و گذار و حضور درشبکه‌های اجتماعی کافی است تا زنان به شدت دچار افسردگی، کاهش اعتماد به نفس و احساس بدبینی نسبت به ظاهر خود شوند

34. خرید در ترکیه - خرید پوشاک در شهر وان :: راهنمای سفر به ...

- اگر بتوانید مسافرت خود را با برخی از مناسبتهای تقویم (مانند سال نو میلادی یا روز مادر) همزمان کنید ، می توانید از تخفیفاتی که اکثر فروشگاهها در نظر می گیرند استفاده ی خوبی بکنید .

35. گیاهان دارویی معجزه همدان

ارگاسم در جنس مرد مشابه زنها نبوده و در دو مرحله اتفاق می افتد. در مرحله اول انقباضات وازدفران، پروستات و سمینال وزیکول مایع منی را به طرف ابتدای مجرای خروج ادرار می فرستد.