جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷ساعت ۲۳:۳۶

مصرف سه بار فست فود در هفته خطر آسم را افزایش می دهد

1. چاقی - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

به‌طور میانگین، افراد چاق میزان مصرف انرژی بیشتری نسبت به همتایان لاغر خود دارند که این امر به ... اضافی بدن به صورت وسیع انباشته شده و ممکن است اثراتی زیان بار بر سلامتی داشته باشد. ... دیابت نوع دوم، آپنه مسدودکننده خواب، انواع خاصی از سرطان، آرتروز و آسم. ... چاقی خطر بسیاری از وضعیت‌های فیزیکی و ذهنی را افزایش می‌دهد.

2. مصرف ″فست فود″ و افزایش آسم در نوجوانان | دانش و محیط زیست | DW ...

22 ژانويه 2013 ... بر اساس آخرین تحقیقات انجام شده مصرف "فست‌فود" خطر ابتلا به آسم را در نوجوانان و کودکان به میزان قابل توجهی افزایش می‌دهد. ... به آسم شدید در میان نوجوانانی که سه بار و یا بیش‌تر در هفته "فست‌فود" می‌خورند ۳۹ درصد افزایش دارد.

3. خطر ابتلا به آسم کشنده با مصرف فست‌فود - سرپوش

7 جولای 2018 ... فست فود,اخبار پزشکی,خبرهای پزشکی,تازه های پزشکی ... محققان نشان می‌دهد، مصرف غذاهای پرطرفدار که به عنوان فست‌فود شناخته می‌شوند، ... محققان تأکید می‌کنند، مصرف فست فود به میزان سه وعده یا بیشتر در هفته با ۳۹% افزایش خطر آسم شدید ..... آمریکا بار دیگر ایران را به پیشتازی در حمایت از تروریسم متهم کرد.

4. چرا مصرف فست فود سلامت انسان را به خطر می اندازد؟ - مواد غذایی - تغذیه ...

22 ژوئن 2016 ... کافی است کلمه «فست فود» را در یکی از موتورهای جستجوگر اینترنت زده و ... مصرف سه بار فست فود در هفته خطر آسم را افزایش می دهد · سرطان با طعم ...

5. آسم و باید و نباید های خوراکی آن - مجله پزشکی دکتر سلام

10 جولای 2016 ... این سلول ‌ها روی سایر سلول‌ ها نیز اثر می ‌گذارند و شروع به تولید بیشتر مواد ... خطر ابتلا به آسم در کودکانی که مادران آنها در زمان بارداری دو بار در هفته ماهی مصرف می کنند نیز به ... ضد التهابی است که می ‌تواند آسم را درمان کنند و علائم آن را کاهش دهد. ... مصرف سه وعده یا بیشتر فست فودها در هفته خطر ابتلا به آسم را در ...

6. علل، علایم و راه های پیشگیری از آسم

13 ژانويه 2018 ... اگرچه بحران آسم غالبا با مصرف دارو بهبود می یابد، اما اصولا حالت ... در صورتی که علائم آسم در زمان بحران بیماری با تعریق، افزایش ضربان قلب، .... این در حالی است که مصرف حداقل 3 میوه در هفته این خطر را به طور قابل توجهی کاهش می دهد. به نظر می رسد مصرف فست فودها بیشتر بر شدت بیماری تاثیر دارد تا شیوع آن.

7. راهنمای ملی آسم - معاونت امور بهداشتی

عنوان و نام پديدآور: راهنمای ملی آسم دستورالعمل پیشگیری، تشخیص و درمان. مشخصات نشر: تهران ...... جدول شماره 1 – شواهد بالیني يا پاراكلینیكي كه احتمال ابتال به آسم را افزايش مي دهند. ..... و يا شب ها بیش از يك بار در هفته به دلیل بیماري از خواب بیدار مي شود( درمان از ... در مقابل مصرف فست فود ها خطر ابتال به آسم را به میزان قابل توجهي.

8. آیا فست فود ها تنها باعث چاقی و اضافه وزن می شوند؟ - مجله سلامتی ...

پس مهم است که پیش از آنکه سلامتی تان به خطر بیفتد، مصرف فست فود ها را کاهش دهید ... قند خون به شدت افزایش می یابد که می تواند پاسخ طبیعی انسولین را تغییر دهد. ... که حداقل سه بار در هفته فست فود می خورند، در خطر ابتلا به آسم و ورم غشاء مخاطی ...

9. ارتباط مصرف فست فود با ابتلا به آسم و اگزما در کودکان

کودکانی که فست فود مصرف می کنند بیشتر در معرض ابتلا به آسم و اگزمای ... خود که هفته ای سه بار یا بیشتر فست فود می خورد با افزایش 39 درصدی خطر ابتلا به ... خطر ابتلا به آسم شدید، اگزما و ورم غشاءمخاطى بینى را 11 تا 14 در صد کاهش می دهد.

10. ایرنا - سفره های غذای سالم را دوباره پهن کنیم

14 ژانويه 2018 ... افزایش تعداد فست فود فروشی ها و علاقه مردم به مصرف این نوع غذاها نگرانی ... در سفره های مردم کمتر اثری از غذاهای سنتی سالم و قدیمی دیده می شود و مردم حتی ... دکتر مجید محمد شاهی افزود: پیشنهاد می شود که حتما سه وعده غذایی اصلی و حداقل 2 ... وی اضافه کرد: خطر ایجاد چاقی، دیابت نوع 2، ریسک بالا رفتن فشار خون، آسم و ...

11. زیاد نوشیدن آب از علل ابتلا به دیابت، ام‌.اس. و سکته قلبی/ «روغنهای ...

18 دسامبر 2016 ... خریداری میوه کرم‌خورده به سه برابر قیمت در اروپا ... آب زلال قرار دهید، سیب سم خود را به آب می‌دهد و می‌توانید با آبکشی کردن سیب ... پس چطور هر یک کیلو از این روغنهای مایع به اسم روغن آفتابگردان به‌قیمت 5 ... افزایش فعالیت ورزشکاران با شربت عسل ... در حال حاضر در فست‌فود فروشیها، ساندویچ متری می‌فروشند و مواد ...

12. متن آموزشي بهورزان/مراقب سلامت در برنامه كشوري پيشگيري و كنترل ...

ﺑﯿﻤﺎري ﻫﺎي ﻏﯿﺮواﮔﯿﺮ، ﺷﻨﺎﺳﺎﯾﯽ ﻋﻮاﻣﻞ ﺧﻄﺮ اوﻟﯿﻪ و ﭘﯿﺸﮕﯿﺮي و ﮐﻨﺘﺮل اﯾﻦ ﻋﻮاﻣﻞ اﺳﺖ. ... ﻣﺤﺘﻮاي آﻣﻮزﺷﯽ ﺑﻬﻮرز/ ﻣﺮاﻗﺐ ﺳﻼﻣﺖ در ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﭘﯿﺸﮕﯿﺮي و ﮐﻨﺘﺮل آﺳﻢ .... .3. آﯾﺎ اﻟﮑﻞ ﻣﺼﺮف. ﻣﯽ ﮐﻨﺪ ؟( ﺑﻪ ﻫﺮ ﻣﯿﺰان و ﺣﺘﯽ. ﯾﮏ ﺑﺎر ) ﻃﯽ. 3. ﻣﺎه ﮔﺬﺷﺘﻪ .4. آﯾﺎ در اﻓﺮاد درﺟﻪ ﯾﮏ ﺧﺎﻧﻮاده (ﻣﺎدر، ﭘﺪر، ﺧﻮاﻫﺮ و ..... ﻫﻔﺘﻪ، ﺧﺲ ﺧﺲ ﺳﯿﻨﻪ ﻣﮑﺮر و ﯾﺎ ﺗﻨﮕﯽ ﻧﻔﺲ (ﺑـﻪ ..... ﺑﻪ ﺑﯿﻤﺎري ﻫﺎي ﻗﻠﺒﯽ ﻋﺮوﻗﯽ، ﺗﻨﻔﺴﯽ، ﺳﺮﻃﺎن و دﯾﺎﺑﺖ را اﻓﺰاﯾﺶ ﻣﯽ دﻫﺪ، آﻣﻮزش دﻫﯿﺪ.

13. خواص قرص ویتامین e، میزان مصرف و عوارض جانبی آن - سلامت بانوان اوما

19 آگوست 2017 ... حتما بارها اسم ویتامین e یا قرص ویتامین e را شنیده اید، خانم ها که مطمنا ... مطالعات نشان داده اند ویتامین E التهاب را در بدن و پوست شما کاهش می دهد و ... مصرف مکمل ویتامین E دو تا سه روز قبل و دو تا سه روز بعد از قاعدگی .... یکی از عوارض جدی ویتامین E، افزایش خطر خونریزی، به ویژه در مغز است. .... بارداری هفته به هفته.

14. رابطه رژیم غذایی و آکنه - عصرایران

این که چرا خوردن فست فود ممکن است خطر ابتلا به آکنه را افزایش دهد، همچنان به طور دقیق ... و مواد غذایی حاوی چربی های امگا-3، مانند ماهی و گردو، چندان جایی در این رژیم های غذایی ندارند. ... تلخ 99 درصد در روز مصرف می کردند، تنها پس از گذشت دو هفته با افزایش تعداد ضایعات آکنه مواجه شدند. ... حتماً داستان اسم کودکتان را برایش بخوانید.

15. کم کردن وزن با قهوه شرط دارد ~ رسانه قهوه و کافه ایران ~ آیکافی | iCoff.ee

5 آوريل 2012 ... هنوز مدرک قابل استنادی در دست نیست که ثابت کند با مصرف کافئین بیشتر، می‌توان ... قهوه ممکن است توان جنسی آلت تناسلی مردانه را افزایش دهد. قهوه و سرطان کبد: نوشیدن قهوه خطر ابتلا به سرطان کبد را کاهش می‌دهد ... افراد توی استعداد چاغی و لاغری سه دسته هستند و وای به روزی که جزء گروه سوم ...... دوری از فست فود ها

16. قرص کتوتیفن و آنچه باید در مورد آن بدانید - آرگا

27 مه 2016 ... قرص کتوتیفن برای کاهش شدت و تکرار حملات آسم مورد استفاده قرار می گیرد. در ادامه اطلاعات دارویی کتوتیفن و عوارض جانبی و موارد مصرف آن را ...

17. محتوای آموزشی بهورزومراقب سلامت 20 اردیبهشت.pdf - شبکه بهداشت دماوند

ﺳـﺎل رخ ﻣـﯽ. دﻫـﺪ و ﺑـﯿﺶ از. 80. %. اﯾـﻦ. ﻣﺮگ. ﻫﺎ در ﮐﺸﻮرﻫﺎي در ﺣﺎل ﺗﻮﺳﻌﻪ اﺗﻔﺎق ﻣﯽ. اﻓﺘﺪ. اﻓﺰاﯾﺶ ﺷﯿﻮع ﺑﯿﻤﺎري ..... 3. ﻣﺎه اﻧﺠﺎم. ﮔﺮﻓﺘﻪ و ارزﯾﺎﺑﯽ ﺧﻄﺮ ﺑﺮاي آﻧﻬﺎ ﺗﮑﺮار ﻣﯽ ﮔﺮدد. ﭘﯿﮕﯿﺮي و ارزﯾﺎﺑﯽ. ﻣﯿﺰان. ﺧﻄﺮ ﺑﻌﺪي ﺑﺮ ﺣﺴﺐ ﻣﯿﺰان ...... ﻫﻔﺘﻪ ﭼﻨﺪﯾﻦ ﺑﺎر در ﺷﺮاﯾﻂ ﻣﺨﺘﻠﻒ ﻓﺸﺎر ﺧﻮن آﻧﻬﺎ اﻧﺪازه ﮔﯿﺮي ﺷﻮد و ﻣﺘﻮﺳﻂ ﻓﺸﺎرﺧﻮن ﻫﺎي اﻧﺪازه ﮔﯿﺮي ﺷﺪه ﺑﺪﺳﺖ آﯾـﺪ و در ...... ﻗﻨﺪي و ﺷﯿﺮﯾﻦ، ﻓﺴﺖ ﻓﻮدﻫﺎ و ﻧﻮﺷﺎﺑﻪ ﻫﺎي ﮔﺎزدار، ﻣﺼﺮف ﮐﻢ ﺳﺒﺰي و.

18. عوارض مصرف قرص ترامادول و اعتیاد به آن | ستاره

به دليل افزايش مصرف قرص ترامادول در ايران، ذكر نكاتی علمی برای روشن‌نمودن نحوه عملكرد، ... و توصیه من اینه هیچ وقت به یکباره کنار نزارید چون خطر تشنج و مرگ داره و در ضمن ..... غیر ارادی تکان میدهد می خواستم ببینم این از نشانه های ترامادل هست بعد می خواستم ببینم ..... دو یا سه بار هم در کمپ ترک کرده و دوباره برگشته و مصرف کرده.

19. با این میوه، ۳ روزه ۳ کیلو لاغر شوید! - الف

5 روز پیش ... برنامه غذایی سه روزه لاغری با موز به مدت سه تا چهار روز ، هر روز ۳ تا ۵ موز را با ۳ .... در این جور رژیم ها تنها آب بدن دفع می شود در نتیجه وزن روی ترازو کمتر نشان می دهد. ... بهتر است میوه ای مانند موز به مقدار کم و با فواصل هفته ای یکبار مصرف شود. ... با این قیمتها برید پیاده روی فست فود و غذاهای چرب و شیرین هم کم کنید .

20. مصرف گوشت فرآوری شده موجب تشدید آسم می شود | پایگاه خبری جماران ...

27 دسامبر 2016 ... این گوشت ها با خطر بالاتر ابتلا به دیگر بیماری های مزمن از جمله سرطان، ... یافته ها نشان داد کسانی که در هفته یک بار یا کمتر گوشت فرآوری شده می خوردند، ۱۴ ... از این نوع گوشت ها مصرف می کردند، ۲۲ درصد علائم آسم شان تشدید شده بود. منبع: مهر. کلمات کلیدی سبک زندگی فست فود گوشت فراوری شده کالباس سوسیس.

21. حقایقی شگفت انگیز درباره مک‌دونالد + عکس - مشرق نیوز

10 آوريل 2012 ... مک‌دونالد، بزرگترین رستوران زنجیره‌ای فست‌فود در جهان. در سال 1961 مک‌دونالد برای اولین بار نام و لوگوی تجاری خود که به شکل قوس‌های طلایی ... مطالعات پزشکی نشان می‌دهد که میزان افزایش وزن در میان افراد انگلیسی بیش از دیگر ... رونالد مک‌دونالد هر ماه حدود 90 درصد کودکان بین 3 تا 9 سال را جذب رستورانهای خود می‌کند.

22. مرکز آموزش دپارتمانهای هتلداری،آشپزی و کافی شاپ

ایران شف اولین مرکز آموزش تخصصی در ایران رشته های هتلداری, مدیریت رستوران, میزبانی ...

23. مواد غذایی که موجب “سقط جنین” می شوند

مواد غذایی که موجب سقط جنین می شوند. برنامه غذایی زنان باردار به دلیل حفظ سلامت جنین و ...

24. ریفلاكس معده چگونه به وجود می‌آید و راه‌های درمان و ...

سلامت نیوز : هنوز لقمه غذا كامل از گلویت پایین نرفته كه حس می‌كنی انگار آتشی در دلت ...

25. کم کردن وزن با قهوه شرط دارد ~ رسانه قهوه و کافه ایران ...

رسانه قهوه و کافه ایران ~ آیکافی | iCoff.ee قهوه آدم‌ها را به هم نزدیک‌تر می‌کند

26. “خواص سیر” و تاثیرات اعجاب انگیز و مضرات سیر بر بدن انسان

خواص سیر و فواید و تاثیرات مصرف سیر در بدن و خواص شگفت انگیز مصرف سیر و مضرات احتمالی ...

27. تصفیه هوا ترامپ #1254 - جویشگر

خرید و فروش زالو در سراسر کشور. نتایج مثبت و منفی از زالو درمانی 1.خرید و فروش زالو در ...

28. مکمل پمپ عضله چیست ؟ | مای ویتامین

با عرض سلام و خسته نباشید من مدت زیادب هست که بدنسازی کار میکنم و دو یا سه بار از پمپ nx ...

29. عطاری اینترنتی عطار

با این روش، بدن به سرعت تقویت می شود و خودِ بدن با سرطان مقابله می کند و در واقع این روش ...

30. آنچه باید بدانیم ولی نمی دانیم!

یکی از متخصصان پوست و مو با بیان اینکه کمبود ویتامین d از علل اصلی ریزش مو در زنان ...

31. پزشکی،سلامت،بهداشت،اخبار پزشکی،اخبار سلامت،خبرهای پزشکی ...

تحقیقات نشان می‌دهد بیمارانی که ریسک حمله قلبی و سکته در آنها پایین است احتمالا…

32. فواید پودر پروتئین وی - همه چیز درباره مکمل وی

وی، نوعی پروتئین موجود در شیر است. پودر وی از محصولات جانبی تولید صنعتی پنیر ساخته می ...

33. دستگاه گوارش – سیب سلامت - sibesalamat.ir

دستگاه گوارش گذرگاهی طولانی است که دهان را به مقعد وصل می کند . گوارش از دهان آغاز می ...

34. ایده های پولساز من :: مجله کارآفرینی کارخانه تبدیل ایده به ...

ایده به تنهایی ارزشی ندارد ، چیزی که به ایده ارزش می دهد ، اجرا کردن آن است . هنر ...

35. بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94 | تبادل نظر نی نی سایت

1-2 دوستای گلم من 10 صفحه اول تاپیک رو برای دسته بندی اطلاعات در نظر گرفتم، که اینجا ...

36. فال سال 1396 | طالع بینی سال 96 | فال سال 96

سال 96 برای متولدین اردیبهشت سالی سرشار از انرژی پیش بینی می شود. امسال هر چند که شما از ...

37. ميگنا : پایگاه خبری روانشناسی و سلامت

بر اساس آمارهای کلی و ارزیابی های انجام گرفته نیمی از افرادی که در جهان اقدام به ...

38. برای درمان همجنس‌گرایی چه باید کرد؟ | شهر سوال

سلام بهتر است ۱- به جای نظرات شخصی در این مسائل به نظرات تخصصی مراجعه شود. ۲- برای درمان ...