دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷ساعت ۱۱:۰۸

معاون حقوقی رئیس جمهور:از یک فرد در چند مسئولیت استفاده نشود

1. معاون رئیس‌جمهور ایران - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

معاون رئیس‌جمهور ایران شخصی است که از سوی رئیس‌جمهور ایران برای انجام وظایف قانونی ... معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور: غلامحسین الهام; معاون حقوقی ...

2. معاون حقوقی رئیس جمهور: از یک فرد در چند مسئولیت استفاده نشود

1 روز پیش ... معاون حقوقی رئیس جمهور گفت: ترجیح‌ ما این است در راستای لایحه شفافیت از یک فرد در چند مسئولیت استفاده نکنیم.

3. از یک فرد در چند مسئولیت استفاده نشود | تی نیوز

1 روز پیش ... اقتصاد ایران: معاون حقوقی رئیس جمهور گفت: ترجیح ما این است در راستای لایحه شفافیت از یک فرد در چند مسئولیت استفاده نکنیم.

4. معاون حقوقی رئیس جمهور: نباید قانون سلیقه ای اجرا شود - ایسنا

1 مارس 2018 ... معاون حقوقی رئیس جمهور گفت: ما به یک وفاق ملی نیازمندیم . ... معاون حقوقی رئیس جمهور با بیان اینکه طبق قانون اساسی همه مردم باید دربرابر قانون مساوی باشند افزود: قانون مدون در جامعه حتی ... از یک فرد در چند مسئولیت استفاده نشود.

5. سايت اطلاع رساني شوراي نگهبان/قانون انتخابات رياست جمهوري اسلامي ...

قانون نظارت شوراي نگهبان بر انتخابات رياست جمهوري اسلامي ايران و مصوبات مجمع ... پس از مقام رهبري رئيس جمهور عالي‌ترين مقام رسمي كشور است و مسئوليت اجراي‏ .... در صورتي كه رئيس جمهور معاون اول نداشته باشد مقام رهبري فرد ديگري را به‏ .... جرايم مندرج در ماده فوق موجب گردد كه جريان انتخابات در يك يا چند شعبه ثبت نام و ...

6. اروپا توان ایجاد ساز و کار مستقل برای تسهیل مراوده با ... - روزنامه ایران

20 ساعت قبل ... معاون حقوقی رئیس جمهوری: از یک فرد در چند مسئولیت استفاده نشود. معاون حقوقی رئیس جمهوری گفت: ترجیح ما این است در راستای. الیحه شفافیت از ...

7. | ریاست جمهوری افغانستان صلاحیت ها و مسئولیت های رئیس جمهور

معاون اول رئیس جمهور در حالت غیاب، استعفأ و یا وفات رئیس جمهور، مطابق به احکام ... هرگاه در دور اول هیچ یک از کاندیدان نتواند اکثریت بیش از پنجاه فی صد آرا را به دست ... وظیفه از مقام خود به ملحوظات لسانی، سمتی، قومی، مذهبی و حزبی استفاده نماید.

8. اخبار سیاسی: رئیس جمهور قهرمانی کشتی‌گیران نوجوانان را تبریک ...

5 روز پیش ... معاون حقوقی رئیس جمهور گفت: ترجیح‌ ما این است در راستای لایحه شفافیت از یک فرد در چند مسئولیت استفاده نکنیم. به گزارش وانانیوز،.

9. جزييات ديدار معاون حقوقی رئیس جمهور با خانواده کاووس سیدامامی - سرپوش

1 مه 2018 ... معاون حقوقي رئيس جمهور اصرار دارد كه پيش از اتمام تحقيقات و تهيه گزارش نهايي حرفي ... توضيح مي‌د‌هد كه مساله از يك خطاي تايپي و ايراد شكلي و اتفاقا در مجلس شروع شده اما به .... و گزارش نهايي آماده نشود، نمي‌توانم بيان كنم اما با دقت به صحبت‌هاي‌شان گوش دادم. ... تاكنون با چند نفر از نزديكان مرحوم سيد‌امامي ملاقات كرديد؟

10. محمدرضا رحیمی - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

محمدرضا رحیمی (متولد ۱۳۳۳ -، قروه) شهر سریش آباد از شهریور ۱۳۸۸ تا ۱۳۹۲ و در دولت دهم محمود احمدی‌نژاد، معاون اول رئیس‌جمهور ایران بود که از بیست و ششم بهمن نود و سه به جرم ارتشا و تحصیل مال از ...

11. بیوگرافی اسفندیار رحیم مشایی - Esfandiar Rahim Mashaei

بیوگرافی اسفندیار رحیم مشایی – Esfandiar Rahim Mashaei. اسفندیار رحیم مشایی (زادهٔ آبان ۱۳۳۹ در روستای مشا از توابع رامسر مازندران) سیاستمدار ایرانی است.

12. اخبار سیاسی،اخبار اجتماعی،جدیدترین اخبار سیاسی و اجتماعی ...

یک فعال سیاسی اصولگرا گفت: توریست‌ها از نظر شرعی و فقهی جبری در اجرای موازین دینی ما ندارند، آنها…

13. شروع ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال 97(آخرین ...

خبر ۱۸ اردیبهشت ۹۷: انتشار دفترچه آزمون استخدام آموزش و پرورش از شنبه. رئیس مرکز منابع انسانی وزارت آموزش و پرورش از انتشار دفترچه آزمون استخدامی این وزارتخانه در روز شنبه خبر داد.

14. حسن روحانی - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

حسن روحانی (با نام پیشین حسن فریدون؛ زادهٔ ۹ دی ۱۳۲۷ (در شناسنامه: ۲۱ آبان ۱۳۲۷) ‏ در سرخه، استان سمنان) روحانی و سیاست‌مدار ایرانی، رئیس‌جمهوری فعلی جمهوری اسلامی ایران، استاد پژوهشی مرکز ...

15. آخرین تغییرات خدمت سربازی و معافیت ها سال 97 | استخدام

جانشین سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی اعلام کرد: ۳۷۵ هزار نفر در طرح کسری و معافیت خدمت ایثارگران نام نویسی کرده اند و بررسی اولویت های این طرح آغاز شده است.

16. حقوق و دستمزد سال ۹۵ + کلیه اخبار | استخدام

۱۱ اسفند ۹۵ – تامین اعتبار برای پرداخت پاداش پایان خدمت کارکنان دولت. خبرگزاری ایسنا: نمایندگان مجلس در مصوبه‌ای اعتباراتی را برای پرداخت پاداش پایان خدمت کارکنان دولت تعیین کردند.

17. سرنوشت همراهان امام در پرواز معروف «ایرفرانس»

بر اساس اسناد و روایت ها، از مجموع مسافران پرواز ایرفرانس در ۱۲ بهمن ۳۰ نفر از همراهان امام و یارانش بودند ولی هریک سرنوشت متفاوتی را در ادامه رقم زدند.

18. سرنوشت همراهان امام در پرواز معروف "ایرفرانس"+ عکس | فرهنگ ...

بعد از قضایای فروردین ماه و حمله ماموران حکومتی به مدرسه فیضیه، عراقی به تهران آمد و تظاهرات بزرگ تاسوعا و عاشورای حسینی علیه رژیم شاه را سازمان داد.

19. ارتباط با ما | ایثار خبر

سلام لطفاً يك ايميل هم براى ارتباط با سايت در قسمت ارتباط با ما درج شود .

20. جفای جمهوری اسلامی به احمد مفتی زاده | محسن کدیور

متفکر نواندیش و مبارز کرد اهل سنت . ویرایش سوم با اصلاحات و اضافات بسیار. پیشگفتار

21. لیسیدنِ زنجیرهای بردگی (درباره ی انقلاب 57) + فایل صوتی ...

یک: شاید یکی از خسارتبارترین و نکبت بارترین انقلاب های تاریخ، انقلاب سال پنجاه و هفت ایران باشد.