جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷ساعت ۲۰:۴۸

ملاحظه حضور نیروهای کرد و اهل تسنن در مسئولیت های کلان کشوری

1. حضور اهل سنت در مديريت كلان كشور و پخش اذان اهل سنت در ديگر مناطق !

2 ژوئن 2009 ... وي ابراز داشت : متاسفانه در طول سه دهه انقلاب هيچگاه يك نفر اهل سنت در كابينه حضور نداشته است. حتي به عنوان معاون وزير، استاندار، سفير و يا فرماندهي رده هاي بالاي ... در راستاي كمك به حفظ وحدت و بر قراري امنيت تعبير كرد يا بازي كردن با ابي ... بﯿن اﯾن دو مذهب را دارد و سعﯽ دارن که جنگ جهانﯽ درون کشورﯼ صورت بگﯿرد

2. اعتراض امام‌جمعه رودبار به انتصاب یک بخشدار سنی‌مذهب | ایران | DW ...

29 دسامبر 2017 ... ... گیلان تقدیر و تشکر می‌کنم، از اهل سنت باید در مسئولیت های کلان کشور استفاده شود. ... اظهارات امام جمعه رودبار اعتراض برخی از چهره‌های اهل تسنن را هم برانگیخت. ... بلافاصله به سخنان امام جمعه رودبار واکنش نشان داد و آن را بی‌عدالتی توصیف کرد. .... اما در کابینه او برخلاف وعد‌ه‌ای که داد حتی یک وزیر سنی حضور ندارد.

3. نماینده سابق مجلس: برخی مراجع مخالف وزیر اهل سنت بودند | ایران | DW ...

10 آگوست 2017 ... حاصل داسه، فعال کرد و نماینده سابق مجلس در مصاحبه با "کمپین حقوق بشر در ... انتخابات ریاست‌جمهوری وعده داده بود "از نیروهای خوب اهل سنت ازجمله کرد، ترکمن، بلوچ و فارس در کابینه و مسئولیت‌های کلیدی کشوری و استانی" استفاده خواهد کرد. ... را از حضور در مدیریت کلان کشور همچون وزارت و سفارت محروم نکرده است.

4. کارگروه مسائل آموزشی اهل تسنن چه شروطی را نیاز دارد؟ - اخبار تسنیم ...

13 ا کتبر 2017 ... جویباری بیان کرد: اگر در مناطقی از کشور که اهل تسنن سکونت دارند ... وی با اشاره به اینکه جمعیت کلان ایران شیعه است و قانون اساسی کشور نیز ... ایران هستند حضور داشته باشند تا به مراجع گزارش دهند همچنین عمای اهل سنت و ... دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری تسنیم در وب منتشر خواهد شد.

5. اهل سنت ايران (ديروز،امروز،فردا) - صفحه اصلى - العربیه

16 نوامبر 2016 ... اکثریت اهل سنت ایران از وقوع انقلاب استقبال کردند. ... در آن همایش صدها نفر از علما، اندیشمندان و نویسندگان اهل سنت حضور و مشارکت داشتند، که در واقع می توان .... و مطابق اطلاعیه ۱۰ ماده‌ای خود قول استفاده از نیروهای خوب اهل سنت از جمله کرد، ترکمن، بلوچ و فارس را در کابینه و مسئولیت‌های کلیدی کشوری و استانی دادید.

6. اولدوز توریسم، تور باکو ، تور سرعین ، ستاره صنعت گردشگری

آژانس مسافرتی اولدوز گشت شرق مجری اصلی تورهای آذربایجان ، سبلان ، سرعین ، رزرو هتل ...