دوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۷ساعت ۱۷:۱۴

نامه اعتراضی جمعی از متخصصین طرح تحول نظام سلامت به وزیر بهداشت

1. سید حسن قاضی‌زاده هاشمی - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

لیلی کوچک‌زاده همسر هاشمی، متخصص کودکان و فوق تخصص خون و سرطان کودکان و عضو ... این سخنگوی جبهه پایداری از حامیان اصلی قاضی‌زاده هاشمی برای وزارت بهداشت ، در ... وزیر پیشنهادی بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در تاریخ نظام جمهوری اسلامی باشد. ... وی با اجرای طرح تحول نظام سلامت موفق به کاهش شدید قیمت تجهیزات پزشکی شد.

2. نامه اعتراضی جمعی از متخصصین طرح تحول نظام سلامت به وزیر بهداشت

14 فوریه 2018 ... جمعی از پزشکان متخصص طرح تحول نظام سلامت با امضای نامه‌ای با طرح مشکلات عدیده‌شان خواستار رسیدگی و رفع آن شدند.

3. نامه به وزیر بهداشت - Petitions24.com

نامه به وزیر بهداشت ... جمعی از دامپزشکان ایران تماس با مؤلف دادخواست .... از حضرتعالی به عنوان یکی از دلسوزترین مسئولین در نظام سلامت جمهوری اسلامی ایران با توجه به جریان های غیرحرفه .... 1, 1 589, نامه اعتراضی متخصصین مشمول طرح تحول سلامت.

4. نامه به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی - Petitions24.com

وزیر محترم بهداشت ، درمان و اموزش پزشکی جناب اقای دکترحسن هاشمی ... آموزشی، متخصصین و دستیاران مشمول خدمت ضریب کا درخواست ملاقات حضوری در ... و در تمام مراحل اجراي طرح تحول نظام سلامت اين اقدام جسورانه و سنجيده وزارت بهداشت را ... 2 568, 2 562, نامه کمپین اعتراض به افزایش قیمت مواد و تجهیزات دندانپزشکی به وزیر بهداشت.

5. نامه اعتراضی دندانپزشکان متخصص به رئیس‌جمهور - دانشکده دندانپزشکی

19 سپتامبر 2017 ... حواشی و متن نامه اعتراض دندانپزشکان. ... سلامت و بخصوص عنایت وزیر محترم بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به حوزه سلامت دهان ودندانپزشکی در ... سلامت و اهداف برنامه‌های توسعه در قالب « طرح تحول نظام سلامت دولت یازدهم » به استحضار می‌رساند با وجود ... جمعی از متخصصین و دستیاران تخصصی دندانپزشکی سراسر کشور.

6. چرا هزینه اشرافیت پزشکان را کارگران باید بپردازند/وزیر بهداشت از ...

16 جولای 2018 ... جمعی از نمایندگان کارگران سراسر کشور در اعتراض به دست‌اندازی وزارت بهداشت به ... مگر شما طرح تحول نظام سلامت را به همین خاطر ایجاد نکرده بودید؟

7. اعتراض پزشکان تجمع کننده در مقابل وزارت بهداشت +عکس و متن 3 نامه ...

19 ژانويه 2016 ... همچنین رییس مجمع عمومی سازمان نظام پزشکی به این اتفاق اعتراض کرد. ... درمان مراجعه و خواستار ورود به سالن اجتماعات و ملاقات برای طرح خواسته‌ها و مطالبات حرفه‌ای خود می‌شوند. ... همچنین متن نامه ی جمعی از پزشکان حاضر در تجمع به رییس جمهور و وزیر .... آقای وزیرگناه ما این است که مثل شما دچار تحول دردیدگاه نشده ایم ذکات ...

8. بررسی معضل تعارض منافع در وزارت بهداشت - عیارآنلاین

دلیل اصلی مشکلات نظام سلامت ایران، حضور افراد ذی‌نفع در صدر وزارت بهداشت و درمان است. ... در پاسخ به نامه اعتراضی احمد توکلی (مسئول دیده‌بان شفافیت و عدالت)، صراحتاً ... اخیراً کمپینی از سوی جمعی از پرستاران تحت عنوان «نه به وزیر بهداشت پزشک» ... به صف‌های طولانی و زیرمیزی و افزایش قیمت‌ها می‌شود)؛ اجرای طرح تحول سلامت به ...

9. ماجرای اعتراض رادیولوژیست‌ها و پاسخ وزارت بهداشت/ چه کسی مجاز به ...

14 فوریه 2018 ... جامعه > سلامت - شهروند نوشت: بیش از ٧٠٠ متخصص رادیولوژی با تجمع مقابل وزارت ... به اعتقاد رادیولوژیست‌ها، این تصمیم وزارت بهداشت، رشته رادیولوژی را زیر سوال ... این دوره را طی ٢ یا ٣ماه طرح می‌گذرانند که این خود نیز می‌تواند مشکل‌ساز باشد. ... پیش‌بینی وزیر بهداشت از آینده طرح تحول سلامت/ پول نباشد، بسته‌ها را ...