جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷ساعت ۲۰:۲۲

نرم افزار دانشنامه تاریخ تشیع عرضه شد

1. علی شریعتی - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

شریعتی نگرشی نوین به تاریخ و جامعه‌شناسی اسلام عرضه کرد. او بازگشت به تشیع حقیقی و انقلابی را نیرویی برای تحقق عدالت اجتماعی قلمداد می‌کرد. شریعتی، علاوه بر ... وی در سال ۱۳۳۴ به دانشکدهٔ ادبیات و علوم انسانی دانشگاه مشهد وارد شد و رشتهٔ زبان و ادبیات فارسی را برگزید. ...... قلم نستعلیق را می‌توانید از اینجا دانلود کنید.

2. نرم‌افزار ارزشمند دانشنامه تاریخ تشیع، تولید شد

13 فوریه 2018 ... گفتنی است، منابع و اطلاعات نرم‌افزار دانشنامه تاریخ تشیع در قالب ... و به‌صورت دسته‌بندی درختی در نرم‌افزار تاریخ تشیع عرضه شده است که ...

3. نرم‌افزار دانشنامه تاریخ تشیع | فروشگاه اینترنتی نورشاپ

خرید پستی نرم‌افزار دانشنامه تاریخ تشیع ، متن 300 عنوان کتاب، با موضوع تاريخ ... محتوا و بررسی‌های علمی به‌صورت دسته‌بندی درختی در این برنامه عرضه خواهد شد.

4. نرم‌افزار «تاریخ تشیع» شامل 300 کتاب منتشر شد + عکس - اخبار ...

25 فوریه 2018 ... مدیر ارتباطات مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی نور از انتشار نرم‌افزار « تاریخ تشیع» خبر داد.

5. دانلود برنامه دانشنامه تشیع از بازار اندرویدی مایکت

5 ژوئن 2016 ... ... دیگر دانشنامه های ما. دانشنامه ای بی نظیر دیگر , این بار با موضوع تشیع. محتوای کامل و کارشناسی شده در قالبی زیبا و ... ... دانشنامه تشیع. دانشنامه .... دسترسی های نرم افزار. اینترنت; دیدن ... حیوه القلوب ( تاریخ پیامبران ). مذهبی.

6. تازه‌های نشر در نمایشگاه قرآن مشهد/ از جلد دوم دانشنامه امام رضا(ع) تا ...

29 مه 2018 ... در این گزارش سعی شده تازه‌های نشر مکتوب و دیجیتال که برای اولین ... شده و همچنین جدیدترین آثار مذهبی سال ۱۳۹۷ که در این نمایشگاه عرضه شده‌اند، معرفی شوند. .... نرم افزار «تاریخ تشیع» شامل متن ۳۰۰ عنوان کتاب فارسی و عربی با ...

7. پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی/طرح های پژوهشی/دانشنامه اهل بیت(ع)

5 سپتامبر 2018 ... دانش‌نامه اهل‌بیت (ع) زیر نظر پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی وابسته به دفتر تبلیغات ... بازشناسی ابعاد گوناگون سیره و تاریخ اهل‌بیت (ع). ... عنوان مداخل دانشنامه به شکل الفبایی و دسته‌بندی موضوعی در این بخش عرضه خواهد شد. ... که به‌صورت مستقیم به اهلبیت (ع) می‌پردازند توجه شده که نرم‌افزار قائمیه با گستردگی  ...

8. معنی تشیع - دیکشنری آنلاین آبادیس

آبادیس - معنی تشیع = شیعه، شیعه مذهب، پیرو بودن، پیروی کردن، متابعت کردن. ... تشیع در دانشنامه اسلامی ... به نام «التشیع فی الأندلس منذ الفتح حتی نهایة الدولة الأمویة» منتشر شد و مقاله دوم نیز مقدمه ای ... تشیع در مسیر تاریخ، ترجمه فارسی کتاب «The Origins and arly ... نرم افزار تاحضور، مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی.

9. مرکز دائره المعارف بزرگ اسلامی - مجمع جهانی شیعه شناسی

4 ا کتبر 2017 ... مثل دانشنامه ایران باستان، دانشنامه حقوق، دانشنامه زبانها و گویشهای ایران، دانشنامه ... و نیز تدوین تاریخ جامع ایران که اخیراً در بیست جلد منتشر شد.

10. حوزه نیوز :آشنایی با چند نرم افزار با موضوع امام علی(ع) - خبرگزاری حوزه

کد خبر: 376988 | تاریخ مخابره :۱۳۹۵/۲/۱ - ۱۶:۵۸ | سرویس: علمی، فرهنگی 30 ... دانشنامه‌ی علوی دارای سه بخش اصلی است: دانشنامه، کتابخانه، کتابنامه. ... این نرم افزار، به دلیل داشتن تصاویر تمام کتب های منتشر شده را به همراه چکیده و معرفی ... در زمانى كه مخالفین مذهب تشیع، با شبهه پراكنى و القاء آن در جامعه، سعى بر منحرف كردن آنان از ...

11. حدیث (تاریخچه کتابت) - ويکی شيعه

29 نوامبر 2017 ... ۲.۱ مجموعه نرم افزاری نور الاحادیث; ۲.۲ مجموعه نرم افزاری مکتبة اهل البیت .... دسترسی به تفسیر آیات در دامنه احادیث عرضه شده، ارائه اطلاعاتی ارزشمند درباره ..... معارف، مجید، تدوین حدیث در میان اهل سنّت، دانشنامه جهان اسلام، ج۶، ۱۳۸۰ش.

12. نرم افزارهای حوزوی - تبیان

نرم افزار دانشنامه شهید آ‌یت الله صدر رونمایی شد. در حاشیه ... نرم افزار«با فرزانگان» تولید شد. مسؤول گروه ... عرضه نرم افزار اندرویدی شهاب دین از سوی مؤسسه رسا.

13. مقاله عوامل گسترش اسلام و تشیع در شبه قاره هند در قرون وسطی

دراین مقاله بر آنیم تا به بررسی عوامل گسترش اسلام و تشیع در شبه قاره هند ... راهنمای دانلود فایل کامل این مقاله ... از دروازه های ایران به سرزمین هند وارد گردید و مذهب به زبان فارسی به اهل هند تعلیم شد. ... تا از هریک از آنها پیوندهایی نو ظهور در عرصه اسلام و تشیع بر جهانیان عرضه شود. ... تاریخ گسترش اسلام، ترجمه ابوالفضل عزتی، دانشگاه .

14. معرفی نرم افزارهای مفید پیرامون امامت و ولایت امام علی(ع) ویژه عید ...

2 ا کتبر 2015 ... معرفی نرم افزارهای امامت و ولایت امام علی، ویژه عید غدیرخم ... دانشنامه‌ی علوی دارای سه بخش اصلی است: دانشنامه، کتابخانه، کتابنامه. ... شیعی اهل کشور هند، برای نخستین بار به صورت دیجیتالی عرضه شده است و دسترسی به متن كامل ... پس از پرداختن به خطبه غدیر، به مباحث تاریخ و آداب آن در منابع مذاهب اسلامی می پردازد.

15. Clisel | دائرة المعارف اسلام، معرفی ویرایش اول، دوم و سوم، (لایدن ...

دائره المعارف اسلام که در این مقاله و در دانشنامه جهان اسلام از آن با نام اختصاری د. ... نشرهای بریل[5] لایدن هلند و اتو هاروسویت[6] لایپزیگ آلمان چاپ و منتشر شد. ... تاریخ شروع انتشار پاره ای از این مجلات مانند مجله آسیائی[38] و مجله انجمن خاور ..... دایره المعارف تشیع، ج1، مقدمه، ص چهارده و پانزده؛ دایره المعارف بزرگ اسلامی، ج1، مقدمه، ص هشت).

16. نقش هجرت امام رضا(ع) در تعمیق و گسترش تشیع ایرانیان - شیعه نیوز

3 آوريل 2017 ... حضور امام رضا علیه‌السلام در ایران سبب تقویت باورهای تاریخی شیعه شد و بر هویت ما ایرانیان تأثیر نهاد. «تشیع» در لغت به معنای پیروی، یاری و ...

17. اسلام اجباري ايرانيان! - آیت الله العظمی مکارم شیرازی

اگر هم اکنون منشور کوروش کبير به شما عرضه شود تا با حکومتي را سامان دهيد، ... چه شده که قرآن را با آن قوانين دقيق که براي تمام زواياي زندگي انسان برنامه و سخن ... در تاريخ معاصر وضعيّت مسلمانان روسيّه بسيار عبرت انگيز است. ... (7) مؤلفين « صحاح ستّة»(8) اهل سنت، و صاحبان «کتب اربعة»(9) شيعه، همگي ...... دانشنامه آزاد ويکي پديا.

18. دایرة المعارف اسلام - دانشنامه جهان اسلام

این دایرة‌المعارف که در این مقاله و در دانشنامة جهان اسلام از آن با نام اختصاری د. .... اسلام که در ۲۰۰۹/ ۱۳۸۸ش منتشر شد، طرح کلی این دایرة‌المعارف شناخت همة جنبه‌های اسلام از ... معرفی بستر تاریخی و جغرافیایی پیش از پیدایش اسلام با مقاله‌هایی ناظر به این .... ۲۴۴؛ دانشنامة ایران و اسلام، ج ۱، همان مقدمه، ص ۱۹ـ۲۲؛ قُرشی، ص ۲۵؛ دایرة‌المعارف تشیع،  ...

19. حوزه علمیه قم

نمایشگاه ششمین سوگواره عاشورایی پوستر هیئات آغاز شد. آثار برگزیده ششمین سوگواره ...