سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷ساعت ۰۸:۱۳

نوسازی ناوگان فرسوده مینی بوس با آورده 20 درصدی متقاضی

1. نوسازی ناوگان فرسوده مینی‌بوس‌ با آورده ۲۰ درصدی متقاضی - ایسنا

18 مه 2018 ... مشاور ارشد رئیس سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای گفت: در طرح نوسازی ناوگان مینی‌بوس‌ فرسوده ۸۰ درصد از کل هزینه خرید مینی‌بوس‌های نو از طریق ...

2. طرح جدید نوسازی 202 هزار کامیون و اتوبوس فرسوده/نصف پول را دولت می ...

7 جولای 2018 ... در طرح جدید نوسازی ناوگان جاده ای دولت 50 درصد هزینه خودرو را تقبل کرده، 30 ... تسهیلات با سود18 درصد و اقساط 60 ماهه و 20 درصد هم آورده متقاضی خواهد بود. ... تن و 6 هزار دستگاه کامیونت و 48 هزار و 500 دستگاه مینی بوس را شامل می شود.

3. نوسازی ناوگان کامیون ، مینی بوس و اتوبوس استارت خورد/ خبری مهم ...

16 مه 2018 ... بمانا اظهارداشت: ناوگان فرسوده مشکل بزرگی برای کشور ایجاد کرده است و ... وی بیان کرد: در طرح نوسازی مینی‌بوس‌ها، مینی‌بوس با قیمت ۱۴۵ و ۲۰۵ میلیون ... که ۸۰ درصد قیمت آن تسهیلات با نرخ سود ۴ درصد و ۲۰ درصد آورده متقاضی است.

4. طرح ۱۰ میلیارد دلاری دولت برای نوسازی ناوگان جاده‌ای+ ... - عصر خودرو

2 جولای 2018 ... براساس مصوبه شورای اقتصاد، برای نوسازی ناوگان عمومی فرسوده در دو ... این فاینانس با تضمین دولت اجرایی می‌شود به طوری که در موعد سررسید ... خودروها ارائه خواهد داد و متقاضی برای خرید 20 درصد آورده نقدی و 30 درصد تسهیلات دریافت خواهد کرد. ... هزار مینی بوس فرسوده و 6000 دستگاه وانت در این طرح نوسازی خواهند شد.

5. ایرنا - نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی/چاره ای که دولتمردان اندیشیده اند

6 فوریه 2018 ... وی اعلام کرد طرح نوسازی ناوگان حمل و نقل جاده ای، درون شهری و طرح اشتغال زایی ... 57 هزار مینی بوس و ون و 240 هزار کامیون و کشنده فرسوده در کشور وجود دارد. ... 21 هزار و 260 میلیارد تومان و آورده متقاضی 18 هزار و 300 میلیارد تومان خواهد بود. ... ریالی نیز 30 درصد آن از طریق دریافت تسهیلات از نظام بانکی و 20 درصد نیز ...

6. ایرنا - هزینه نوسازی ناوگان حمل و نقل بیش از 10 میلیارد دلار است

2 جولای 2018 ... تهران- ایرنا- معاون وزیر راه و شهرسازی به ضروت نوسازی ناوگان فرسوده حمل ونقل ... اتوبوس، مینی‌بوس، کامیون و کامیونت فرسوده در حوزه درون و برون‌شهری با ... سوخت تأمین می‌شود؛ متقاضی برای خرید 20 درصد به‌عنوان آورده و حدود 30 درصد ...

7. فارس گزارش می‌دهد ورود دولت به «مهار آلودگی هوا» با نوسازی ناوگان ...

17 فوریه 2018 ... طرح نوسازی خودروهای سنگین فرسوده در حالی از سوی دولت پیگیری می‌شود ... شهری و بین شهری، مینی بوس، میدل باس و کامیونت با اعتبار 10 میلیارد دلاری مد ... و سیستم بانکی تامین خواهد شد و 20 درصد نیز توسط متقاضی آورده می‌شود.

8. واگذاری ۵۰۰ دستگاه خودروی مینی بوس - خبرگزاری صدا و سیما

16 مه 2018 ... این خودروها با پرداخت وام ۴ درصدی از محل طرح نوسازی و اشتغال سازی به ... مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید گفت: برای نوسازی مینی بوس های فرسوده 100 میلیون تومان وام ... مینی بوس در شرکت بهمن دیزل گفت: کارمزد وام برای نوسازی ناوگان ، 4 ... ۸۰ درصد قیمت آن تسهیلات با نرخ سود ۴ درصد و ۲۰ درصد آورده متقاضی است.

9. چالش نوسازی خودروهای فرسوده – اقتصاد برتر

28 فوریه 2018 ... درحالی دولت عزم خود را برای نوسازی ناوگان فرسوده حمل و نقل عمومی جزم کرده است ... ۱۹ هزار کامیونت، ۵۷ هزار مینی‌بوس و ون و ۲۴۰ هزار کامیون و کشنده فرسوده در کشور ... سنگین ۳۰ درصد است؛ به این ترتیب علاوه بر آورده متقاضی، فرد می تواند با ... و سیستم بانکی تامین خواهد شد و 20 درصد نیز توسط متقاضی آورده می‌شود.

10. مرکز پژوهشها - قانون برنامه سوم توسعه اقتصادی، اجتماعی و ...

قانون برنامه سوم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران ‌قانون برنامه ...