سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷ساعت ۱۸:۵۹

هوش مصنوعی MIT حرکات انسان را از پشت دیوار ردیابی می کند

1. هوش مصنوعی MIT حرکات انسان را از پشت دیوار ردیابی می‌کند - زومیت

15 ژوئن 2018 ... گروهی از پژوهشگران MIT موفق به توسعه‌ی هوش مصنوعی جدیدی شده‌اند که با استفاده از فرکانس‌ رادیویی، می‌تواند حرکات انسان را از پشت دیوار ردیابی ...

2. هوش مصنوعی حرکات افراد را از پشت دیوار ردیابی می کند - خبرگزاری مهر

13 ژوئن 2018 ... هوش مصنوعی حرکات افراد را از پشت دیوار ردیابی می کند ... از محققان MIT با کمک سیگنال های رادیویی وای فای راهی برای رصد پشت دیوار یافتند. ... به این ترتیب می توان به هوش مصنوعی آموزش داد قامت یک انسان و حرکات او را حتی در ...

3. هوش مصنوعی حرکت انسان پشت دیوار را حس می‌کند - دیجیاتو

23 مارس 2016 ... به تازگی محققان دانشگاه MIT روش خاصی طراحی کرده‌اند که هوش مصنوعی می‌تواند با استفاده از سیگنال‌های وایرلس حرکت انسان پشت دیوار را حس کند.

4. تماشا | هوش مصنوعی MIT حرکات انسان را از پشت دیوار ردیابی می‌کند ...

18 ژوئن 2018 ... هوش مصنوعی MIT حرکات انسان را از پشت دیوار ردیابی می‌کند گروهی از پژوهشگران MIT موفق به توسعه‌ی هوش مصنوعی جدیدی شده‌اند که با استفاده از ...

5. هوش مصنوعی MIT قادر به دیدن اجسام پشت دیوار است - سخت افزار

15 ژوئن 2018 ... محققین دانشگاه MIT اخیرا از یک سامانه رایانه ای مبتنی بر هوش مصنوعی پرده ... رادیویی برای پیگیری حرکت افراد در محیط استفاده می کند تا به این ...

6. با استفاده از هوش مصنوعی، اشیا پشت دیوار را ردیابی کنید | بلاگ ...

6 روز پیش ... با استفاده از هوش مصنوعی، اشیا پشت دیوار را ردیابی کنید ... یک گروه از محققان موسسه فناوری ماساچوست (MIT) یک سیستم مبتنی بر هوش مصنوعی را ایجاد کرده اند که می تواند حرکات بدن افراد را، حتی زمانی که در پشت دیوار یا هر مانعی هستند، ... زمانی که سیگنال های رادیویی، بدن انسان را بازتاب می کنند، یک نقشه ...

7. تکنولوژی هوش مصنوعی جدید MIT می‌تواند پشت دیوار را ببیند ::فیسیت

دانشگاه MIT تکنولوژی مشابه اشعه ایکس ساخته که می‌تواند پشت دیوار را ببیند. ... ردیابی انسان‌ها در یک محیط استفاده کرده و wireframe در دنیای واقعی ایجاد می‌کند. ... نحوه حرکت بیمارانی را که مشکلات عصبی و عضلانی دارند ردیابی کرده و تحلیل کند.

8. تشخیص افراد از پشت دیوار به کمک WIFI - آپارات

17 ژانويه 2016 ... راستچین پژوهشگران آزمایشگاه کامپیوتر و هوش مصنوعی دانشگاه MIT نرم افزاری طراحی کرده اند که از تغییرات امواج وای فای، انسان را از پشت دیوار تشخیص میدهد. ... نام دارد و امواج بی سیم را ارسال میکند و با تحلیل بازتاب این امواج، شکل بدن انسان آنالیز میکند. این دستگاه ... تشخیص حرکات افراد، حتی از پشت دیوار.

9. آموزش هوش مصنوعی برای تشخیص حرکات بدن از پشت موانع - ایسنا

13 ژوئن 2018 ... تی"(MIT CSAIL)، سیستمی ابداع کرده‌اند که برای آموزش ابزارهای مجهز به ... این گروه پژوهشی، برای تشخیص حرکت انسان در فرکانس رادیویی، با ... این کار، به درک چگونگی مرتبط ساختن واکنش‌ها با حالت‌های بدن کمک می‌کند. ... آنها برای مراقبت از سلامتی مفید است و شاید بتوان از آن، برای ردیابی رشد بیماری‌هایی مانند ام‌.

10. اینجا

24 آگوست 2015 ... درﺻﺪ داده ﻫﺎﯾﺸﺎن را ﺑﺮاى ﺗﺤﻠﯿﻞ اﺳﺘﻔﺎده ﻣﯽ ﮐﻨﻨﺪ . ﺑﻪ .... ﺣﺮﮐﺖ در ﻣﺤﯿﻂ ﻫﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﻣﺨﺼﻮص آدﻣﯽ ﺳﺎﺧﺘﻪ ﺷﺪه اﻧﺪ را ﺑﻪ. رﺑﺎت ﻣﯽ. دﻫﺪ ﮐﻪ در ... ﯾک اﻧﺴﺎن ﻣﺼﻨﻮﻋﯽ ﺑﺎ اﻧﺪام ﻫﺎى ﻣﺼﻨﻮﻋﯽ ,ﺧﻮن آزﻣﺎﯾﺸﮕﺎﻫﯽ ..... ﺻﻮرت ﺗﻠﻪ ﺗﺎﯾﭗ ﺑﺎ آن ﺳﻮى دﯾﮕﺮ دﯾﻮار را دارا ﺑﺎﺷﺪ. ... MIT. ﺗﻮﺳﻌﻪ داده ﺷﺪه و در اﯾﻦ. ﺳﺎل ﺑﻪ ﻋﻨﻮان ﯾک زﺑﺎن ﮐﺎﻣﻞ وارد دﻧﯿﺎى ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﻧﻮﯾﺴﺎن. ﺷﺪ. ... ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﻧﻮﯾﺴﯽ ﻫﻮش ﻣﺼﻨﻮﻋﯽ ﺑﺮ روى ﻣﺎﺷﯿﻦ ﻫﺎ، ﺑﯿﺶ از دﯾﮕﺮ ...

11. 155 best news-iot images on Pinterest

همکاران ما در مرکز تحقیقات اینترنت اشیا تلاش می کنند تا بهترین و به روز ترین .... در سالهای آینده چت بات ها با بهره گیری از هوش مصنوعی و اینترنت اشیا می توانند خدمات .... محققان موفق به تولید یک دستگاهی شده اند که ردیابی افراد از پشت دیوار را امکان ..... دستگاه های اینترنت اشیاء که قابلیت گزارش بلادرنگ و بدون دخالت انسان را ...

12. اخبار - مجمع تشکلهای دانش بنیان ایران

جستجوی سرطان با فناوری هوش مصنوعی/ بریتانیا میلیون ها پوند برای توسعه هوش ... پارک ها و مراکز رشد/ ۵۰۰ متخصص پارک‌های فناوری دنیا به اصفهان سفر می کنند.

13. Neue Seite 7

کسی دیگر با رشدی دیگر در جایی دیگر دارد جهان را و شاید ما را نظاره می‌کند. .... هم شکل می‌گیرد و در و دیوار پرتعدادترین خیابان دارای کتاب‌فروشی کشور، خیابان انقلاب .... حرکت اجسام نیز بر سه نوع است: 1- حرکت طبیعی مانند زمانی که جسمی به دلیل ...... گروه محققان تأکید کردند که به این زودی‌ها هوش مصنوعی جایگزین نیروی انسانی ...

14. اخبار کانون تبلیغات صدف

چگونه گوشی سرقتی را ردیابی کنیم؟ هر آنچه که ... قابی که گوشی را تبدیل به دوربین عکاسی حرفه ای می کند .... در این رستوران هوشمند هیچ انسانی وجود ندارد! .... سیستم هوش مصنوعی جدید دانشگاه MIT آمریکا می‌تواند آن سوی دیوار را مشاهده کند! ... میزکار هوشمند مناسب برای پشت میز نشینها ...... با این کفی‌های کفش، هوشمندانه حرکت کنید!

15. خداوند در زندگی روزمره

4. Vorwort. Mit diesem Buch möchten wir den Lesern eine Hilfe bieten, die viel- .... از ایــن رو پلیــس خیلــی زود مؤفــق بــه ردیابــی اهنــا شــده و. بازجویی را اغاز نمود. ... میکند، چرا که در حقیقت هیچ انسانی بی گناه نیست. .... پشــت ان دیــوار اطــاق دیگــری پیــدا کردنــد. اهنــا ..... چــرا کــه در ایـن رشایـط رسنوشــت مســر حرکـت کشـتی بـه.

16. تازه هاي الكترونيك ورباتیک

رادار دستگاهی است که امواج الکترومغناطیسی را پخش می‌کند و برای ردیابی ... نمی‌توان رادار از اختراعهای انسان به شمار آورد، بلکه باید آن را کشف یک قانون .... وقتی امواج منتشر شده از رادار ، به یک جسم دور برخورد می‌کنند، به طرف نقطه حرکت بر می‌گردند. .... 1959: Marvin Minsky و John McCarthy آزمایشگاه هوش مصنوعی را در MIT بنا نهادند.

17. سنسورهای اینترنت اشیا - مرکز تحقیقات اینترنت اشیاء ایران

جمع آوری کرده و با به‌کارگیری هوش مصنوعی آن ها را شناسایی می کند تا بهره وری عملیاتی و ... مانند سوئیچ های هوشمند، خروجی ها و ترموستات و درب و سنسور حرکت را ارائه می دهد. .... و تناسب اندام مبتنی بر تجهیزات انسانی، نرم افزارو پارچه هوشمند می باشد. ..... به تولید یک دستگاهی شده اند که ردیابی افراد از پشت دیوار را امکان پذیر می کند.

18. اخبار و مقالات | رادین راهبرد رایانه

سارا سیگر اخترفیزیکدان دانشگاه MIT است. .... مقدمات لازم برای فرستادن انسان‌ها به سیاره‌ی مریخ در ۱۰ سال آین… .... به منظور افزایش شعاع حرکتی خودروی برقی، تحقیقات زیادی در حوزه… ..... هواوی با کمک هوش‌ مصنوعی مسابقه‌ی عکاسی برگزار می‌کند ...... ارتش آمریکا از هوش مصنوعی برای تشخیص چهره افراد از پشت دیوار استفاده می‌کند.

19. دانش در ۲۰۱۳ - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

در ۳ ژوئن ۲۰۱۳ جایزه علمی یونسکو با نام جایزه دانشمند جوان انسان و کره مسکون به ... در این دمای ترمودینامیکی، ماده شروع به بروز دادن خواص ناشناخته پیشین می‌کند. ..... مقصود از بنای این مرکز پژوهشی ردیابی اجسام فضایی در فضای ماورای جو است. .... ۲۴ ژوئن; پژوهشگران آزمایشگاه علوم رایانه و هوش مصنوعی دانشگاه MIT الگوریتم مدرنی را  ...

20. د ﺘﺎورد ی ھﻤﺎ ﺶ ﻣ ﯽ ﺪ ان ﻨﺎوری اﻃﻼﻋﺎت ﭘ ﻦ

داﻧﺶ ﭘﻴﺸﺮﻓﺘﻪ، ﺗﻮاﻧﻤﻨﺪي در ﺗﻮﻟﻴﺪ ﻋﻠﻢ و ﻓﻨﺎوري، و ﻣﺘﻜﻲ ﺑﻮدن ﺑﺮ ﺳﻬﻢ ﺑﺮﺗﺮ ﻣﻨﺎﺑﻊ اﻧﺴﺎﻧﻲ و ﻫﻤﭽﻨﻴﻦ ﺳﺮﻣﺎﻳﻪ اﺟﺘﻤﺎﻋﻲ ... ﻣﺤﻮر را در ﺳـــﺎزﻣﺎن ﺗﺒﻴﻴﻦ ﻣﻲ. ﻛﻨﺪ ﻛﻪ ذﻳﻞ ﻣﻔﻬﻮم. ﺣﻜﻤﺮاﻧﻲ داده. ﻫﺎ ﻗﺮار ﻣﻲ. ﮔﻴﺮد . ﺑﻪ ﺗﻌﺒﻴﺮي دﻳﮕﺮ. ﺣﻜﻤﺮاﻧ. ﻲ ... ﻫﻮش ﻣﺼﻨﻮﻋﻲ و ﺣﻜﻤﺮاﻧﻲ داده؛ ...... ﻣﺪل و رﻳﺎﺿـــﻴﺎت ﭘﺸـــﺖ آﻧﻬﺎ ﺗﻐﻴﻴﺮ ﻛﺮده، دارﻳﻢ ﺑﻪ ﺳـــﻤﺖ ﻣﺪل ..... وﻳﺮوس ﭘﺎدوﻳﺶ، ﻧﺴﺨﻪ اﻣﻨﻴﺖ ﻛﺎﻣﻞ در واﻗﻊ ﺗﺮﻛﻴﺒﻲ از ﻳﻚ آﻧﺘﻲ وﻳﺮوس ﺧﻮب، دﻳﻮار آﺗﺶ، ﻛﻨﺘﺮل اﺑﺰار،.

21. فیت بیت از ردیاب سلامتی Charge 3 رسماً رونمایی کرد | تی نیوز

3 روز پیش ... البته این ردیاب سلامتی از طراحی ویژه ای بهره می برد که آن را در برابر آب مقاوم ... دارد که کاربر بنا به فعالیتش می تواند از میان آنها یکی را انتخاب کند.

22. (5 مورد) جدید‌ترین‌ها - ویدوآل

آیا کامپیوتر می‌تواند جای انسان را بگیرد؟ امروزه کامپیوترها ...... ۴ نشانه افرادی که هوش هیجانی بالایی دارند ...... نگاهی به تاریخ واقعی در پشت داستان بازی تاج و تخت. تا جایی ..... خبر خوش برای دیابتی‌ها؛ تولید اولین پانکراس مصنوعی دنیا ...... ردیابی گوشی‌های هوشمند با امکان جدید گوگل ...... چه چیزی دیوار بزرگ چین را فوق العاده کرده؟

23. سیلیکون ة شناخت در - بنیاد ملی نخبگان

ب می. کند . در راهروی ورودی دانشکدة برق. یک نمونه از نوسان. سنج صوتی که ..... استنفورد یکی آزمایشگاه هوش مصنوعی و دیگری مرکز تحقیقات فناوری ..... دو دسته نیروی انسانی الزمة شکل دادن درة سیلیکون است. : آدم ...... توانیم افقی هم حرکت کنیم و نوآوری داشته باشیم ولی هر چه در الیه ...... را ردیابی کرده بود به این ترتیب که ابتدا آن را.

24. دانش بنیان شماره هجدهم خرداد 1396 1 - معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

مملکـت را تهدیـد می کنـد، امـا از آن سـو، خـود تذکـری جـدی. و تاثیرگــذار بــه مــا می ... تنفـس در زیسـت بوم کارآفرینـی و اقتصـاد دانش بنیـان حرکـت. کنــد. اقتصــاد دانش  ...

25. سرکوب دیجیتال | کیبرد آزاد

سورس اولیه آپولو در دهه ۶۰ توی mit نوشته شد و بالاخره تونست بشر رو به ماه ببره و حالا ... خود خبر می گه که گوگل به پنتاگون برای ساخت هوش مصنوعی مرتبط با حملات ... چون حجمشون بسیار زیاده و انسان ها نمی تونن تک تک رو بررسی کنن. ..... پیتر سونده می گه «حرکت دزدهای دریایی» مرده است ... توپ بزرگ چین در کنار دیوار بزرگ چین.

26. تکنولوژی برتر - ربات

15 آگوست 2012 ... سطل آشغال هوشمندي كه زباله‌ها را در هوا شكار مي‌كند! ... سطل زباله هوشمند Smart Trashbox با رديابي مسير پرتاب زباله و تخمين محل احتمالي سقوط، به سمت زباله حركت مي‌كند. ..... تحقیقات در زمینه هوش مصنوعی و علوم روباتیک رشد به شدت سریعی را تجربه می کند اما آیا این سرعت به اندازه ای هست که بتوان مسئولیت حمل ...

27. ایستگاه فیزیک

حركات انسان با سيگنال هاي «وای فای» تداخل پيدا مي كنند و «سيستم رادار منفعل» از اين ... سرعت، موقعيت و جهت يك فرد از پشت ديوار با دقت بسيار زياد استفاده مي كند. ... از جمله كاربردهای اين فناوری افزايش سطح نظارت و محافظت از كودكان و رديابي گروگان ها .... دانشمندان توانسته‌اند ابرهای مصنوعی بسازند که می‌تواند بر فراز ورزشگاه‌ها و ...

28. هوش مصنوعی MIT حرکات انسان را از پشت دیوار ردیابی می‌کند ...

از این پس برای تشخیص حرکات افراد در پشت دیوار نیازی به رادارهای عجیب و غریب، تجهیزات مادون قرمز یا توسعه‌ی شبکه‌های توری نخواهیم داشت و تنها به سیگنال بی‌سیم با امکان ردیابی آسان و هوش مصنوعی نیازمند خواهیم بود.

29. تماشا | هوش مصنوعی MIT حرکات انسان را از پشت دیوار ردیابی ...

هوش مصنوعی mit حرکات انسان را از پشت دیوار ردیابی می‌کند گروهی از پژوهشگران mit موفق به توسعه‌ی هوش مصنوعی جدیدی شده‌اند که با استفاده از فرکانس‌ رادیویی، می‌تواند حرکات انسان را از پشت دیوار ردیابی کند.

30. هوش مصنوعی MIT حرکات انسان را از پشت دیوار ردیابی می‌کند ...

گروهی از پژوهشگران mit موفق به توسعه‌ی هوش مصنوعی جدیدی شده‌اند که با استفاده از فرکانس‌ رادیویی، می‌تواند حرکات انسان را از پشت دیوار ردیابی کند.

31. هوش مصنوعی MIT حرکات انسان را از پشت دیوار ردیابی می‌کند ...

× قوانین و مقررات ارسال دیدگاه در بخش دیدگاه‌های زومیت زومیت تابع قوانین کشور است ...

32. هوش مصنوعی MIT حرکات انسان را از پشت دیوار ردیابی می‌کند ...

هوش مصنوعی mit حرکات انسان را از پشت دیوار ردیابی می‌کند گروهی از پژوهشگران mit موفق به ...

33. هوش مصنوعی MIT حرکات انسان را از پشت دیوار ردیابی می‌کند ...

از این پس برای تشخیص حرکات افراد در پشت دیوار نیازی به رادارهای عجیب و غریب، تجهیزات مادون قرمز یا توسعه‌ی شبکه‌های توری نخواهیم داشت و تنها به سیگنال بی‌سیم با امکان ردیابی آسان و هوش مصنوعی نیازمند خواهیم بود.

34. هوش مصنوعی حرکات افراد را از پشت دیوار ردیابی می کند

هوش مصنوعی حرکات افراد را از پشت دیوار ردیابی می کند. ... انسان پشت دیوار را حس می ...

35. هوش مصنوعی حرکات افراد را از پشت دیوار ردیابی می کند | آفتاب

محققان فناوری ابداع کرده اند که با کمک هوش مصنوعی قادر است با سیگنال های بی سیم حرکات ...

36. هوش مصنوعی جدید می‎تواند افراد را از درون دیوار ببیند و ...

... یک سیستم مبتنی بر هوش مصنوعی را ... می‎کند که بدن انسان را ... از درون دیوار را فراهم ...

37. هوش مصنوعی حرکت انسان پشت دیوار را حس می‌کند _ ادنیوز

هوش مصنوعی حرکت انسان پشت دیوار را حس می‌کند به تازگی محققان دانشگاه mit روش خاصی ...

38. تماشا کنید: استفاده از هوش مصنوعی برای شناسایی حرکات افراد ...

... به کمک تکنولوژی هوش مصنوعی و بهره گیری از ... از پشت دیوار را ... حرکات خاص می ...

39. پایگاه اطلاع رسانی عصر کالا - هوش مصنوعی حرکات افراد را از ...

هوش مصنوعی حرکات افراد را از پشت دیوار ردیابی می کند . عصر کالا- محققان فناوری ابداع کرده اند که با کمک هوش مصنوعی قادر است با سیگنال های بی سیم حرکات افراد را از پشت دیوار ردیابی کند.

40. مایکروسافت آفیس 2019 از طراحی فلوئنت بهره می‌برد - زومیت

جمعه ۲۵ خرداد ۱۳۹۷ هوش مصنوعی mit حرکات انسان را از پشت دیوار ردیابی می ... می‌کند ، به ...

41. آیا هوش مصنوعی در آینده به درمان روان شناختی نیاز پیدا می کند

... مینیاتوری را امکان پذیر می کند . هوش مصنوعی mit حرکات انسان را از پشت دیوار ردیابی می ...

42. هوش مصنوعی با اسکن چشم‌‌ها، تیپ شخصیتی‌ را پیش‌بینی می‌کند

هوش مصنوعی mit حرکات انسان را از پشت دیوار ردیابی می ... افراد را جابه‌جا می‌کند و از ...