پنجشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۷ساعت ۱۸:۱۰

واکنش آیت الله نورمفیدی به فضاسازی ها از جلسه خبرگان رهبری سال 68

1. سید کاظم نورمفیدی - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

سید کاظم نورمفیدی نماینده ولی فقیه در استان گلستان ، امام جمعه شهر گرگان و نماینده مجلس ... وی دارای عنوان حوزوی آیت‌الله می باشد . ... در مرداد سال ۱۳۵۸ به سمت امامت جمعه گرگان و نماینده سید روح‌الله خمینی در منطقه گرگان و دشت منصوب شد. ... او در اولین انتخابات مجلس خبرگان رهبری شرکت کرد و تا کنون نماینده مجلس خبرگان می‌باشد.

2. واکنش امام جمعه گرگان به شایعات درباره فیلم جلسه مجلس خبرگان در ...

12 ژانويه 2018 ... این ها روسپی نیستند؛ دختران همین سرزمین اند، تربیت یافتگان جمهوری اسلامی ... به گزارش خبرگزاری تسنیم، آیت‌الله سید‌کاظم نورمفیدی ظهر امروز در خطبه های نمازجمعه گرگان با اشاره به شایعات مطرح شده درباره جلسه مجلس خبرگان در سال 68 پس از ... این شرط اجتهاد برای مقام رهبری گذاشته شد و موضوع موقتی بودن به این ...

3. برچسب ها - آیت الله نورمفیدی - عصرایران

از بانک شهر آیت الله سید کاظم نورمفیدی نماینده ولی... افزایش تلاش ... واکنش امام جمعه گرگان به شایعات درباره فیلم جلسه مجلس خبرگان در سال68/ از اساس دروغ است.

4. آیت الله نورمفیدی: متاسفانه بعضی ها حریم شخصیت بزرگ آیت الله ...

13 ژانويه 2017 ... آیت الله نورمفیدی با بیان این که همه ادیان بر اساس اسلام وضع شده اند، تصریح ... نماینده مردم گلستان در مجلس خبرگان رهبری اضافه کرد: او نه تنها به فکر ایران، ... 30 سال زندان بود تا کشور خود را از نظام آپارتاید نجات دهد، خطاب به هاشمی رفسنجانی می ... جلسه استیضاح وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی+ تصاویر و حاشیه ها ...

5. آنکه در خط رهبری نیست، خط امامی نیست/ بی‌خود کرده‌اند «ژن برتر» دارند ...

4 ا کتبر 2017 ... آیت‌الله نورمفیدی طی گفت‌وگوی مشروح به سؤالات متعددی درباره اصلاح‌طلبی یا اصولگرایی، برجام، خط امام و رهبری و. ... نورمفیدی در سال 1319 در خانواده‌ای متدیّن و اصیل در گرگان دیده به جهان ... آیت‌الله نورمفیدی عضو مجلس خبرگان رهبری است؛ از او که به‌عنوان ..... قیمت پرواز همه آژانس ها را در کمتر از یک دقیقه چک کنید!

6. جزییاتی تازه از پرونده فوت آیت الله هاشمی/فاطمه هاشمی: حوله ای را که با ...

12 ژانويه 2018 ... ️واکنش آیت الله سید کاظم نورمفیدی به برخی فضاسازی ها پیرامون جلسه مجلس خبرگان رهبری در سال 1368 امام جمعه گرگان.

7. تک جمله 511 شخصیت درباره روحانی/ از هاشمی و حسن خمینی تا انتظامی و ...

29 آگوست 2015 ... دولت امید و تدبیر با توجه به شرایط سخت تحریم وتعهداتی که دولت قبل ازخود .... دولت اعتدال در 2 سال اخیر اصلاح و چرخش مورد انتظار مردم را در بسیاری از زمینه ها آغاز کرده و ..... حسن روحانی سیاست های مورد نظر رهبر معظم انقلاب اسلامی را به خوبی اجرا ...... 368**آیت الله سید کاظم نورمفیدی (عضو مجلس خبرگان، نماینده ولی ...

8. اسفند ۱۳۹۴ - نوشته های جلال - BLOGFA

مردم نشان دادند گوششان بدهکار تبلیغات گسترده رسانه ‌ای سال‌ های اخیر اصولگرایان افراطی نبوده و ... از ردصلاحیت یادگار امام در انتخابات مجلس خبرگان رهبری انتقاد کرد ..... به گزارش آفتاب، در این جلسه، آیت‌الله هاشمی رفسنجانی ..... سید کاظم نورمفیدی ..... 8-اعتقادی به حضور زنان در جامعه، در دانشگاه، در ادارات، در سازمان ها و موسسات و .

9. آذر ۱۳۹۴ - آرزوی بیداران

منعی برای ورود زنان به مجلس خبرگان رهبری وجود ندارد،زن فقیه مرجع تقلید داریم. به گزارش روزنامه ابتکار آخرین ماه سال جاری هیاهوی بسیاری به همراه دارد. ... پررنگ شدن نقش زنان در عرصه‌های سیاسی این روزها آنقدر مهم شده که آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی ..... روز سه‌شنبه 24 آذر در جلسه فوق‌العاده شورای حکام با اجماع و به اتفاق آرا به تصویب رسید.