دوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۷ساعت ۰۹:۱۷

واکنش شورای شهری ها به پاداش اتفاقی 45 میلیارد تومانی مهارت خلبان در ...

1. پورتال وزارت کشور

27 مارس 2017 ... به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ رئیس ستاد انتخابات کشور با اعلام آمار نهائی ثبت نام در پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا براساس اطلاعاتی که ... شورای شهر تهران 3000 نفر هستند که شامل 523 خانم و 2477 آقا می باشد. ... های اجرائی در همه مراحل انتخابات از جمله بررسی صلاحیت ها تأکید کرد.

2. شوراها ومدیریت شهری - پورتال وزارت کشور

نظريه مشورتي كارگروه تخصصي حقوقي: به استناد تبصره ذيل ماده 8 اصلاحيه مزبور كه ... هرگاه عضوي به هر دليلي تا دو ماه در جلسه شورا شركت ننمايد تا تعيين تكلي. ..... شوراي فرادست (بخش) بر عملكرد دهياري ها بر اساس قانون شوراها به چه نحوي است ؟

3. شورای نگهبان مصوبه مجلس درباره اقلیت‌های مذهبی را رد کرد | ایران | DW ...

18 دسامبر 2017 ... شورای نگهبان مصوبه مجلس برای اصلاح قانون انتخابات شوراهای شهر و روستا را ... بر مبنای این مصوبه پیروان مذاهب به رسمیت شناخته شده می‌توانستند ...

4. دستور وزارت کشور به اعضای شوراهای شهر و روستا - دنیای اقتصاد

30 آوريل 2018 ... سخنگوی وزرات کشور گفت: اعضای شوراهای شهر و روستا و بستگان ... دائم فرد از شورا، پرونده توسط فرمانداران به مراجع ذی‌صلاح ارسال می‌شود. ... دهیاری ها و شهرداری ها و سازمان ها و شرکت های وابسته به آنها را نخواهند داشت و انعقاد هرگونه قرارداد با آنها ممنوع است. ... اقامت در باتومی زیباترین جزیره قفقاز فقط شبی ۲۱۰۰۰ تومان.

5. شوراها چه می خواستند و چه شدند - BBC News فارسی - BBC.com

29 مارس 2017 ... شوراهای شهر و روستا که نماد امروزه اش، شورای شهر تهران و محمد باقر قالیبافِ ... سخنرانی ها و خطبه های نماز جمعه اش از لزوم بر پایی نظام شوراها سخن گفت. به اعتقاد طالقانی شوراها می توانست مانع استبداد و کیش شخصیت .... بانک مرکزی ایران در اطلاعیه‌ای به جهش تاریخی قیمت ارز و سکه در بازار ایران واکنش نشان داده است.

6. اخبار,اخبار اجتماعی، اخبار اجتماعی ایران،اخبار اجتماعی ...

هشدار پلیس امنیت به اراذل و اوباشی که در فضای مجازی کُری می‌خوانند/ تعداد عملیات‌های ...