چهارشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۷ساعت ۱۵:۲۱

پایان قدرت نمایی ارازل و اوباش در سیرجان

1. پایان قدرت نمایی " ارازل و اوباش " در سیرجان - خبرگزاری برنا

24 فوریه 2018 ... فرمانده انتظامی شهرستان سیرجان گفت: عملیات هدفمند پلیس این شهرستان با دستگیری 2 ارازل و اوباش با موفقیت به مرحله اجرا در آمد.

2. انهدام باند دو نفره شرارت در سیرجان - خبرگزاری برنا

26 جولای 2018 ... وی افزود: در تحقیقات اولیه مشخص شد این افراد با قدرت نمایی با سلاح سرد ... پلیس بر موضوع ، دو نفر اراذل و اوباش ، در استان های همجوار بدست آمد.

3. شرور سابقه دار در سیرجان دستگیر شد. | رکنا

19 ژانويه 2016 ... رکنا: فرمانده انتظامی سیرجان از دستگیری یک نفر اراذل و اوباش که باعث ایجاد رعب و وحشت شهروندان شده بود ،خبر داد.

4. قتل پایان قدرت نمایی دو گروه اراذل و اوباش منطقه بی سیم/ اعتراف قاتل ...

6 مارس 2017 ... عاملان جنایت در نزاع دسته جمعی منجر به قتل در منطقه بی سیم تهران پس از دستگیری به ارتکاب جنایت و نزاع برای قدرت نمایی اعتراف کردند.

5. دادستان سیرجان خبر داد دستگیری اراذل و اوباش شناسنامه‌دار در سیرجان

17 سپتامبر 2012 ... مهدی بخشی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در سیرجان اظهار داشت: از آن جا که بحث ضرب و جرح‌های خیابانی و وجود اراذل و اوباش موجب نگرانی بسیاری ...

6. دستگیری دو نفر از اراذل و اوباش کرمانشاه - خبرگزاری صدا و سیما

24 ژوئن 2018 ... بر اینکه دو نفر با عربده و قمه کشی اقدام به قدرت نمایی می‌کنند، ماموران در ... وی در پایان از برخورد قاطعانه با اراذل و اوباشی خبر داد که به منظور قدرت ...

7. جام جم آنلاین - بازداشت 2 نفر از اراذل و اوباش خطرناک اردبیل

23 آوريل 2017 ... عتباتی در پایان از عموم شهروندان درخواست کرد تحرکات اراذل و اوباش را به دادستانی مرکز استان در ... قتل پایان قدرت نمایی اراذل منطقه بی سیم تهران.