سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷ساعت ۰۴:۵۱

پنتاگون می گوید در حمله به بندر الحدیده یمن نقش ندارد

1. پنتاگون می‌گوید در حمله به بندر الحدیده یمن نقش ندارد | خبرگزاری بین ...

15 ژوئن 2018 ... شفقنا- وزارت دفاع آمریکا انتشار گزارش‌ها در مورد نقش این کشور در حمله به بندر الحدیده یمن را تکذیب کرد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از ...

2. بحران یمن، جنگ در بندر الحدیده و راه‌حل عبور از بحران - ایسنا

23 ژوئن 2018 ... ائتلاف به رهبری عربستان تا کنون موفق شده ۸۰ درصد خاک یمن را از اشغال حوثی‌ها آزاد کند. ... به یمن حمله نظامی کنیم، به لیبی حمله نظامی کنیم، نخست‌وزیر قانونی لبنان ... مجری: گزارش سازمان ملل می‌گوید که بلوکه شدن بندر الحدیده می‌تواند ۱۰ ... که اماراتی‌ها زندانی‌ها را شکنجه می‌کنند اما پنتاگون می‌گوید شواهدی وجود ندارد.

3. حمايت آشکار غرب از جنايات عليه مردم يمن - خبرگزاری صدا و سیما

18 ژوئن 2018 ... بر اساس تازه ترين خبرها، سعودي ها و مزدورانش در حمله به بندر الحديده يمن ... مي گويد که در جنگ سعودي ها عليه يمن دخالت ندارد: «آمريکا پي در پي مي گويد در ... البته پنتاگون سال گذشته تاييد کرد که نيروهاي نظامي آمريکا در يمن حضور دارند. ... نقش انگليس نيز در جنگ عربستان عليه يمن بيشتر از طريق فروش سلاح به ...

4. در بندر مهم یمن چه می‌گذرد؟ پنتاگون: آمریکا دخالت ندارد - خبرآنلاین

15 ژوئن 2018 ... با تشدید حملات و بمباران بندر الحدیده، توسط امارات متحده عربی و عربستان، ... به گزارش خبرآنلاین، تجاوز ائتلاف مذکور به بندر «الحدیده» یمن از چهار روز ... مواضع راهبردی یمن را یک مسأله حیاتی برای خود در سطح بین المللی می دانند.

5. ائتلاف سعودی و ناکامی در الحدیده - IUVMPRESS

30 ژوئن 2018 ... حملات هوایی ائتلاف سعودی به فرودگاه الحدیده/تسلط بر قایقی جنگی در سواحل الحدیده ... سراسر ساحل غربی یمن در کنترل ائتلاف حمله به یمن قرار گیرد، به گروه مردمی ... به طور کلی نمی‌توان به خبرهایی که از روند نبرد در بندر الحدیده در رسانه‌ها ... آورند جنگ در یمن به درازا خواهد کشید و امکان حل سیاسی بحران یمن وجود ندارد.

6. چرایی ورود کماندوهای آمریکایی به جنگ یمن - خبرگزاری مهر | اخبار ایران ...

4 مه 2018 ... این اولین نوع از زمان شروع جنگ یمن در مارس ۲۰۱۵ به شمار می رود. ... سخنگوی پنتاگون عملیات لجستیک، اطلاعاتی، امنیت مرزها و مشارکت در حملات به ... نظامی سعودی می گویند که در حالی که آمریکا در کنار ما در یمن می جنگند پس ... بدون شک اذعان علنی آمریکایی ها به نقش در یمن سبب افزایش پایگاه مردمی انصارالله خواهد شد.

7. آیا بندر حدیده در آستانه سقوط است؟ - العالم

29 مه 2018 ... به گفته منابع یمنی در کنار اراده مستحکم مردم یمن برای دفاع از الحدیده در خط ... الملک حوثی اخیرا ازسناریوی مشترک غربی عربی پرده برداشت و حمله به حدیده را ... بندر سقطری در حالی که حتی یک حوثی در آن وجود نداشته و ندارد روشنگر هدف ... دراین شرایط گفتگوهای ایران و اروپا در خصوص یمن در حالی صورت می گیرد که از ...

8. در بندر مهم یمن چه می‌گذرد؟ پنتاگون: آمریکا دخالت ندارد - بیتوته

15 ژوئن 2018 ... به گزارش خبرآنلاین، تجاوز ائتلاف مذکور به بندر «الحدیده» یمن از چهار روز ... اوضاع یمن خواهان باز ماندن بندر الحدیده به رغم حملات نظامی به این بندر شد. ... هستند که مأموریت خود را انجام می دهند و در راستای تأمین منافع آمریکا و انگلیس و ...

9. کارشناسان فرانسوی: حمله امارات و عربستان به الحدیده یمن نتیجه ...

14 ژوئن 2018 ... یک روزنامه قطری به نقل از كارشناسان فرانسوی نوشت، حمله نظامی به شهر ... انجام می دهد و این تنها اختصاص به الحدیده ندارد بلکه در کل یمن انجام میشده و حدود ... خطر قرار می‌دهد ، به ویژه زمانی که جنگ در شهر الحدیده در بگیرد و بندر این شهر، ...

10. پنتاگون: در جنگ الحدیده یمن مشارکتی نداریم - ایسنا

به گزارش ایسنا، به نقل از الجزیره، سخنگوی پنتاگون اعلام کرد: آمریکا عملیات نظامی جاری در بندر الحدیده را نه رهبری می‌کند و نه در آن مشارکت دارد.

11. بحران یمن، جنگ در بندر الحدیده و راه‌حل عبور از بحران

بحران یمن، جنگ در بندر الحدیده و ... دهیم، به یمن حمله ... اما پنتاگون می‌گوید ...

12. در بندر مهم یمن چه می‌گذرد؟ پنتاگون: آمریکا دخالت ندارد

به گزارش خبرآنلاین، سید عبدالملک بدر الدین دبیر کل جنبش انصار الله یمن در آخرین سخنرانی خود در شب های ماه مبارک رمضان به بررسی تازه ترین تحولات مربوط به یمن و جبهه نبرد در شهر و بندر حدیده پرداخت.

13. جنگ یمن؛ بن بست ائتلاف به رهبری عربستان سعودی در حمله به ...

در حالی که بیش از یک ماه از آغاز حمله ائتلاف به رهبری عربستان سعودی به بندرحدیده یمن می‌گذرد، ارتش وفادارا به علی عبدالله صالح و نیروهای اماراتی و سعودی تاکنون هیچ دستاورد عمده ای در این منطقه نداشته اند.

14. در بندر مهم یمن چه می‌گذرد؟ پنتاگون: آمریکا دخالت ندارد ...

تجاوز ائتلاف مذکور به بندر «الحدیده» یمن ... پنتاگون در ... در-بندر-مهم-یمن-چه-می ...

15. در رد حمایت از حمله به بندر الحدیده؛ لبنان و عراق بیانیه ...

میانجیگری های سازمان ملل برای جلوگیری از حمله ائتلاف خودخوانده عربستان به بندر الحدیده در غرب یمن راه به جایی نبرده و این ائتلاف متجاوز روز چهارشنبه حمله به این بندر را آغاز کرد، حمله ای که می تواند نتایج فاجعه بار انسانی به همراه داشته باشد.

16. افشای جزئیات جلسه متجاوزان برای حمله به الحدیده یمن ...

این پایگاه نوشت: "الحدیده با خطر جدید احتمال سیطره کامل امارات بر آن و خارج کردن این شهر از کنترل" دولت دست نشانده عبدربه منصور هادی روبرو است؛ به ویژه که "امارات تمایل به سیطره بر بنادر ساحل یمن و سواحل شاخ آفریقا دارد".

17. واکنش ایران به حملات شدید ائتلاف سعودی به بندر الحدیده یمن

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، بهرام قاسمی با محکومیت شدید حملات هوایی و دریایی ائتلاف متجاوزین به بندر الحدیده یمن نسبت به وخیم تر شدن هر چه بيشتر شرايط انسانی در این کشور ابراز نگرانی کرد.

18. پنتاگون انهدام ناوچه اماراتی در ساحل الحدیده را تایید کرد ...

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، خبرنگار شبکه تلویزیونی "سی ان ان" به نقل از مسئولان در پنتاگون تایید کرد که نیروهای ارتش و کمیته های مردمی یمن یک فروند ناوچه اماراتی را با دو موشک هدف قرار دادند که دچار آتش سوزی شد.

19. جنگ به مرکز شهر الحدیده رسید/انصارالله خیابان‌های منتهی به ...

... را در شهر الحدیده و بندر ... یمن در ۱۲ ژوئن حمله به این ... می‌گوید;

20. الحوثی: با نظارت سازمان ملل بر بندر الحدیده در صورت توقف ...

... یمن با نقش نظارتی و پشتیبانی سازمان ملل بر بندر الحدیده در ... حمله به غزه آماده می ...

21. رئیس کمیته عالی انقلاب یمن: آمریکا و انگلیس مسئول پیامدهای ...

... عربستان در حمله به یمن و در ... می‌گوید ... حمله به بندر الحدیده ...

22. سازمان ملل با انصارالله درباره اداره بندر الحدیده به توافق ...

هیأت اعزامی سازمان ملل به یمن اعلام کرد که این سازمان در اداره بندر الحدیده نقش خواهد ...

23. مسکو حمله به الحدیده یمن را محکوم کرد

وزارت خارجه روسیه در بیانیه‌ای تأکید کرد، حمله به بندر الحدیده فاجعه‌ای برای کل یمن ...

24. ائتلاف عربستان شهری در جنوب الحدیده را از حوثی‌های یمن پس ...

ائتلاف عربستان شهری در جنوب الحدیده ... می گوید به این بندر در ... حمله به بازار یمن ...