چهارشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۷ساعت ۱۳:۲۱

پیکر یک شهید پس از 35 سال به آغوش خانواده باز می گردد

1. سمنان| پیکر شهید طحانیان بعد از 35 سال به آغوش خانواده بازمی‌گردد ...

17 فوریه 2018 ... سمنان| پیکر شهید طحانیان بعد از 35 سال به آغوش خانواده بازمی‌گردد ... شهادت ایشان به دو خواهر و یک برادر شهید که در قید حیات هستند؛ اعلام‌شده است.

2. سمنان| ‌35 سال دوری و اکنون آرامش ابدی؛ خبر شهادت برادرم خوشحال‌کننده ...

17 فوریه 2018 ... برادر شهید طحانیان گفت: خبر شهادت برادرم برای من و خانواده‌ام ... وی افزود: پدر و مادر من هم به آرامش رسیدند و در زمانی که در قید حیات بودند آرزوی دیدار پیکر برادر شهیدم ... که لیاقت خواهر شهید بودن را داشته باشم و تنها یک اسم را به یدک نکشانم. ... است که در استان سمنان پس از گذشت 35 سال دوری به آغوش خانواده بازمی‌گردد.

3. ماجرای شهید بی‌سری که پس از ۵ سال به آغوش خانواده بازگشت+تصاویر

3 روز پیش ... پیکر شهید مدافع حرم ذوالفقار عزالدین، شهید ۱۸ ساله لبنانی، پنج سال پس از ... الله لبنان شهید «ذوالفقار حسن عزالدین» به آغوش خانواده باز می‌گردد.

4. تشییع پیکر شهید طحانیان در سمنان - باشگاه خبرنگاران

20 فوریه 2018 ... پیکر مطهر شهید قدرت الله طحانیان که پس از 35 سال به وطن بازگشته است در گلزار ... فانی را وداع گفته اند و یک برادر این شهید با نام " یدالله طحانیان " هم به فیض شهادت نائل شده است. ... شهیدی که بعد از ۳۵ سال به آغوش خانواده بازمی‌گردد ...

5. ماجرای شهید بی سری که پس از 5 سال به آغوش خانواده بازگشت+تصاویر ...

3 روز پیش ... پیکر شهید جاوید الاثر پس از 30 سال به خوی بازگشت ... بی سر مدافع حرم حزب الله لبنان شهید ذوالفقار حسن عزالدین به آغوش خانواده باز می گردد.

6. پایان ۳۵ سال چشم انتظاری/ شهید «حمزه نعمتی» به زادگاهش بازمی‌گردد

14 فوریه 2018 ... شهید «حمزه نعمتی چرمهینی» از شهدای شهرستان لنجان که در سال ۱۳۶۱ به شهادت رسیده و مفقودالاثر شده بود پس از ۳۵ سال به آغوش میهن و خانواده‌اش بازگشت. ... امروز در نشست با خانواده شهید حمزه نعمتی چرمهینی و در جمع خبرنگاران اظهار داشت: شهدای ... و برای نخستین بار در طول تاریخ حتی یک وجب از خاک کشور به تاراج نرفت.

7. شهرداری تفرجگاه کوه صفه اصفهان را ایمن سازی کند | پایگاه خبری ...

16 فوریه 2018 ... پیکر یک شهید پس از 35 سال به آغوش خانواده باز می گردد ... در سال های اخیر چند گردشگر پس از سقوط از ارتفاعات این بوستان جان خود را از دست داده اند. به گزارش ... به گفته وی خانواده کوهنوردی استان اصفهان از لحاظ میزان فعالیت و مناطق ...

8. جدیدترین خبرهای شهر بافران | خبر فارسی

بافران بافران در پنج کیلومتری نائین به سمت یزد هم مقصد گردشگری ما در هفته پنجم بود. قدمگاه امام ..... پیکر یک شهید پس از 35 سال به آغوش خانواده باز می گردد.

9. اخبار شهرستان بافران - روزامه

ایرنا | 176 روز پیش |; پیکر یک شهید پس از 35 سال به آغوش خانواده باز می گردد اصفهان-ایرنا- فرمانده سپاه نایین از بازگشت پیکر شهید ' حسین پوربافرانی ' به ...

10. شهدای شهرستان ورزنه

پیکر مطهر این شهید گرانقدر در تاریخ 66/11/13 به تهران انتقال یافت و در قطعه 27 ... شهید محمود کاظم زاده فرزند علی اکبر در سال 1346 در یک خانواده کشاورز در ورزنه ... از آن پس شهید کاظم زاده همراه پدرخود به مزرعه می رفت ودر کار کشاورزی ودامداری او را ... دوران کودکی را در آغوش گرم خانواده به سر برد و از شش سالگی پا به عرصه علم و دانش نهاد.

11. ﺗﺤﻠﯿﻞ ﻣﻨﺎﺳﺒﺎت ﺧﺎﻧﻮادﮔﯽ در ادﺑﯿﺎت داﺳﺘﺎﻧﯽ ﺟﻨﮓ - ادبیات پارسی معاصر - پژوهشگاه ...

7 مه 2014 ... ﻣﻨﺎﺳﺒﺎت ﺧﺎﻧﻮادﮔﯽ در ادﺑﯿﺎت داﺳﺘﺎﻧﯽ ﺳﻪ دﻫﻪ ﭘـﺲ از اﻧﻘـﻼب اﺳـﻼﻣﯽ، ﺑﺮرﺳـﯽ و ... ﻣﯽ. ﭘﺮدازد . ﻣﻨﺎﺳﺒﺎت ﺧﺎﻧﻮادﮔﯽ و ﺗﻮﺟﻪ ﺑﻪ ﺧﺎﻧﻮاده در داﺳﺘﺎن. ﻫﺎي ﻫﺮ دﻫﻪ، ﻣﺘﻨﺎﺳـﺐ ﺑـﺎ .... ﯽ. ﺑـﻪ. ﻫﺸﺖ. ﺳﺎل. ﻗﺼﻪ. ﯾﻧﻮ. ﯽﺴ. ﺟﻨﮓ. از رﺿﺎ رﻫﮕﺬر. و، ... اﻣﺎ در ﻫﯿﭻ ﯾﮏ از اﯾﻦ ﭘﮋوﻫﺶ ..... ﻣﺎﺷﯿﻨﯽ از ﺑﻨﯿﺎد ﺷﻬﯿﺪ ﻏﯿﺒﺶ ﻣﯽ. زﻧﺪ و اﺣﻤﺪ ﻫﻢ ﺑﺎ ﺷﻨﯿﺪن ﺧﺒﺮ. زﻧﺪه. ﺑﻮدن اﮐﺒﺮ ﺑـﻪ ﺟﺒﻬـﻪ. ﺑﺎز ﻣﯽ. ﮔﺮدد ..... او ﺑﺮاي ﺑﺎزﮔﺮداﻧﺪن ﭘﯿﮑﺮ ﻓﺮزﻧﺪ ﺷـﻬﯿﺪش.

12. عصر ايران - Asriran

یکی از مهم ترین و فاجعه بارترین توصیه هایی که گاه به پدر و مادرهای جوان می شود، این است ...

13. ميگنا : پایگاه خبری روانشناسی و سلامت

کم‌آبی بدن روی عملکرد ذهن تاثیر می‌گذارد; دانش‌آموزان برای کنکور از پایه و با ...

14. نوشته های خواندنی - kianavahdati.com

روح‌اله شنبه, ‏1387/07/13 ‏20:17:18 اگر جمعیت چین به شکل یک صف از مقابل شما راه بروند، این صف ...

15. ارتباط ایثارگران با رییس جمهور | ایثار خبر

با سلام و احترام و تبریک انتخاب جنابعالی به راس قویه مجریه/عرض کنم یکی از شعار و ...

16. دانلود متن کامل مقالات در رشته های مختلف بصورت رایگان از ...

دانلود متن کامل مقالات در رشته های مختلف بصورت رایگان از دانشگاه فردوسی مشهد1

17. دیوان امام علی ع - saqalein.com

دیوان امام علی علیه‌السلام: اشعاری که منسوب به امام علی علیه‌السلام است. مشخصات کتاب