سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷ساعت ۲۰:۰۸

کاخ سفید: برای روسیه تحریم های جدیدی در نظر داریم

1. ترامپ فعلا قصد اعمال تحریم جدید علیه روسیه را ندارد - ایسنا

17 آوريل 2018 ... بلکه کاخ سفید در حالت "توقف" است و ترامپ تنها در صورتی تحریم‌های جدیدی علیه روسیه صادر می‌کند که مسکو در یک حادثه دیگر نقش داشته باشد و ...

2. طرح دوحزبی «تحریم روسیه، ایران و کره شمالی» در کنگره؛ موضع کاخ ...

24 جولای 2017 ... دلیل اختلاف نظر کاخ سفید و کنگره بر سر روسیه در تحریم جدید است. تاکنون دموکرات های مجلس نمایندگان اصرار داشتند که دادن اختیار به رئیس ...

3. کاخ سفید: پرزیدنت ترامپ تحریم جدید ایران و روسیه را امضا می‌کند

29 جولای 2017 ... کاخ سفید اعلام کرد پرزیدنت دونالد ترامپ قصد دارد با امضای طرح جدید تصویب ... تحریم های جدید علیه جمهوری اسلامی ایران، روسیه و کره شمالی پس از تصویب .... ایران از شیعیان بحرین و یمن و گروه های حماس و حزب الله که از نظر آمریکا ...

4. ترامپ تحریم‌های جدید روسیه را متوقف کرد | جهان | DW | 17.04.2018

17 آوريل 2018 ... دونالد ترامپ اما حاضر نیست تحریم جدیدی علیه روسیه وضع کند. ... خود در کاخ سفید نوشته است که ترامپ مانع تصویب تحریم‌های بیشتر علیه روسیه ... می‌کند و همواره دروغ می‌گوید، از نظر اخلاقی صلاحیت لازم برای ریاست‌جمهوری را ندارد.

5. کاخ سفید از همراهی دولت آمریکا با کنگره در مورد تحریم‌های روسیه خبر داد

24 جولای 2017 ... کاخ سفید از همراهی دولت آمریکا با کنگره در مورد تحریم‌های روسیه خبر داد ... است که در سنای آمریکا برای اعمال تحریم‌های جدید علیه ایران به تصویب رسید. ... آمریکا را با خود داشت و اکنون مجلس نمایندگان باید در مورد آن اعلام نظر کند.

6. خبرجو | کاخ سفید: متمم تحریم های ایران و روسیه را تغییر می ...

کاخ سفید: متمم تحریم های ایران و روسیه را تغییر می دهیم به گزارش تیترشهر : یکی از مقامات کاخ سفید از تصمیم دولت آمریکا برای ایجاد تغییراتی در متمم تحریم های ایران و روسیه خبر داد. به نقل از ...

7. کاخ سفید: تحریم‌های جدیدی را علیه ایران آماده می‌کنیم - ایسنا

کاخ سفید اعلام کرد که آمریکا به دلیل برنامه های هسته‌ای ایران برای اعمال تحریم‌های بیشتر علیه این کشور در هفته آتی آماده می‌شود.

8. منابع آگاه در کاخ سفید: تحریم‌های جدید آمریکا علیه روسیه ...

به دنبال اظهار نظر نماینده ایالات متحده در سازمان ملل متحد در مورد اعلام تحریم‌های جدید علیه روسیه در روز دوشنبه، رسانه‌های عمده آمریکا از قول منابع آگاه در کاخ

9. واکنش سفیر آمریکا به اظهارات کاخ سفید در مورد تحریم روسیه ...

نیکی هیلی سفیر آمریکا در سازمان ملل به اظهارات یک دستیار کاخ سفید که گفته بود خانم هیلی در مورد تحریم های روسیه "برای لحظاتی دچار سردرگمی" شده بود به صراحت واکنش نشان داده است.

10. سخنگوی کاخ سفید: دولت از تحریم علیه ایران، روسیه و کره ...

سارا سندرز، سخنگوی کاخ سفید آمریکا، می‌گوید از نظر دولت این احتمال وجود دارد که در طرح تحریم‌های ایران، روسیه و کره شمالی، تغییراتی داده شود.

11. کاخ سفید: تحریم های روسیه تا زمان بازگردان کریمه به ...

کاخ سفید روز دوشنبه در حالی باردیگر بر به رسمیت نشناختن الحاق شبه جزیره کریمه به خاک روسیه تاکید کرد که پاسخ دونالد ترامپ به پرسشی در این خصوص به تازگی سبب ایجاد ابهاماتی شده بود.

12. ترامپ تحریم‌های جدید روسیه را متوقف کرد | جهان | DW | 17 ...

نیکی هیلی، نماینده آمریکا در سازمان ملل متحد که هم‌اکنون مطرح‌ترین چهره سیاست خارجی دولت آمریکاست، گفته بود که آمریکا تحریم‌های جدیدی را علیه روسیه وضع می‌کند.

13. کاخ سفید - ایسنا

کاخ سفید اعلام کرد واشنگتن بازه زمانی مشخص شده برای حمله احتمالی به سوریه را رد نمی‌کند اما در عین حال رئیس‌جمهوری آمریکا گزینه‌های دیگری را در کنار انجام حمله موشکی هدفمند علیه دمشق مد نظر دارد.

14. تصمیم آمریکا درباره تحریم‌های ایران

کاخ سفید اعلام کرد اعمال تحریم‌های جدیدی را بر ضد روسیه به علت دخالت این کشور در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا مد نظر قرار داده است.

15. جزئیاتی از برنامه دولت ترامپ برای اجرای تحریم‌های نفتی ...

به گزارش فارس، «اندرو پیک»، مدیر میز ایران و عراق در وزارت خارجه آمریکا اخیراً در اظهاراتی منتسب به او جزئیاتی از برنامه‌های دولت این کشور برای اجرای تحریم‌های نفتی علیه ایران مطرح کرده است.

16. جام نیوز :: JamNews - نقشه کاخ سفید برای روابط با روسیه

نقشه کاخ سفید برای روابط با روسیه سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در کنفرانسی خبری تاکید کرد، واشنگتن تمایل دارد تا روابط محکم‌تر و قوی‌تری با مسکو داشته باشد.

17. ترامپ تحریم‌های جدید روسیه، ایران و کره شمالی را امضاء می ...

اگر چه موافقت آقای ترامپ با تحریم ایران و کره‌شمالی قابل پیش‌بینی بود اما کاخ‌سفید در چند هفته گذشته در مورد موافقت رئیس جمهوری با تحریم‌های روسیه، اظهارات متفاوتی ارایه کرده بود.

18. آمریکا آماده تحریم‌های گسترده جدید علیه کره شمالی - مشرق نیوز

روزنامه آمریکایی به نقل از یک مقام دولت این کشور نوشت که در صورت شکست مذاکرات با کره شمالی، تحریم‌های جدیدی علیه پیونگ یانگ در نظر گرفته شده است.

19. رویترز: آمریکا طرح جدیدی در نشست ناتو برای مقابله با روسیه ...

علاوه بر این، تلاش روسیه برای دخالت در روند انتخابات ریاست جمهوری نوامبر ۲۰۱۶ در آمریکا، باعث شد روابط واشنگتن و مسکو به پائین‌ترین سطح پس از پایان جنگ سرد برسد. روسیه نگرانی‌های اروپا را بی ...

20. واکنش کاخ سفید به تحریم‌های پیشنهادی اروپایی‌ها علیه ایران ...

به گزارش گروه مانیتورینگ بین‌الملل خبرگزاری فارس، «سارا سندرز»، سخنگوی کاخ سفید در نشست خبری روز جمعه از اظهارنظر درباره خبر رویترز در خصوص تحریم‌های پیشنهادی اروپایی‌ها علیه ایران برای ...

21. کاخ سفید: تحریم‌های جدیدی را علیه ایران آماده می‌کنیم

سخنگوی کاخ سفید اعلام کرد که آمریکا به دلیل برنامه های هسته‌ای ایران برای اعمال تحریم‌های بیشتر علیه این کشور در هفته آتی آماده می‌شود.

22. کاخ سفید: مک مستر روی مسائل مهمی چون ایران تمرکز دارد

سخنگوی کاخ سفید همچنین در پاسخ به سوالی درباره اینکه انگلیس، فرانسه و آلمان برای نگه داشتن رییس‌جمهور آمریکا در برجام پیشنهاد تحریم‌های جدیدی علیه ایران ارائه داده‌اند، گفت: ما در حال حاضر ...

23. کاخ سفید: اهداف ایرانی در لیست حمله موشکی آمریکا به سوریه نبود

یکی دیگر از مقامات کاخ سفید در یک گفتگوی تلفنی کوتاه گفت که آمریکا برای روسیه نقش مهمی در روند ثبات سوریه قائل است و گام بعدی بعد از حمله موشکی باید بازگشتن به گفتگوهای ژنو، تلاش برای اصلاح قانون اساسی، برگزاری انتخابات ...

24. گزینه‌های روسیه و چین برای دور زدن تحریم‌های آمریکا علیه ایران

بین الملل > آسیا - تسنیم نوشت: اجرای تحریم‌های آمریکا علیه ایران می‌تواند تغییراتی در بازار جهانی نفت بدهد، ولی استفاده از بنادر دریای خزر و راه آهن منطقه آسیای مرکزی می‌تواند راه جدیدی برای ...

25. خشم تـرامپ از نیکی هیلی - fararu.com

سارا‌هاکبی سندرز، سخنگوی مطبوعاتی کاخ سفید با خواندن یک بیانیه تصریح کرد: ما در نظر داریم که تحریم‌های دیگری علیه روسیه اعمال کنیم، اما این اتفاق در آینده‌ای نزدیک رخ خواهد داد.

26. سیر تاریخی تحریم‌های آمریکا علیه جهان و ایران

مفهوم‌شناسی تحریم. تحریم اقتصادی (Economic Boycott) به‌عنوان یکی از شیوه‌های وادارسازی کشورها به انجام رفتار سیاسی مورد نظر می‌باشد.

27. رأی مثبت سنای آمریکا به تحریم‌ ایران و روسیه - مجله کسب و ...

سناتورها همچنین با تصویب مقررات تازه راه را برای لغو یک‌سویه تحریم‌های روسیه از سوی دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا سخت‌تر کرده‌اند.

28. براندازی ایران؛ ماموریت غیرممکن کاخ سفید

براندازی ایران؛ ماموریت غیرممکن کاخ سفید گروه جهان الف، ۱۳ خرداد ۱۳۹۷، ۱۰:۵۴ 3970313070 ۱۵ نظر، ۷ در صف انتشار و ۳۵ تکراری یا غیرقابل انتشار

29. ظرفیت‌های کشور برای مقابله با تحریم پیش بینی شده است

پاسخ رسمی وزرای خارجه و دارایی آمریکا به اروپا: در شرایط خاص، در صورت تامین منافع امنیت ملی آمریکا، استثناءهایی برای تحریم‌های ایران در نظر می‌گیریم

30. آخرین خبر | کاخ سفید به درخواست اروپایی ها در مورد ایران ...

فارس/ وزیر دارایی فرانسه اعلام کرد آمریکا در نامه‌ای با درخواست ما برای معافیت شرکت‌های اروپایی از تحریم‌های علیه ایران مخالفت کرده است.

31. اوکراین برای تو، سوریه برای ما

یکی از اهداف این است که کاخ‌سفید مشروعیت الحاق کریمه را بپذیرد و تحریم‌های روسیه را لغو کند و از سمت دیگر کرملین در آرایش جدید خاورمیانه با واشنگتن همسو شود.

32. ایران می‌تواند از فناوری «بلاک‌چین» و «ارز دیجیتال» برای ...

یک فاکس نیوزی در راه کاخ سفید. ژاپن: با آمریکا درباره تحریم‌های نفتی ایران رایزنی می‌کنیم . بولتن: تحریم‌های روسیه را لغو نمی‌کنیم. مواضع نظامی اسرائیل موشک‌باران شد. ترکیه: از تحریم‌های آمریکا علیه ایران تبعیت نمی ...

33. اتحادیه اروپا بر سر تحریم‌های جدید علیه ایران به توافق ...

قرار بود در نشست امروز فهرست جدیدی شامل اشخاص حقیقی و شماری از شرکت‌های ایرانی پس از تصویب وزیران خارجه اتحادیه اروپا مشمول تحریم شوند.

34. راهکار اکونومیست برای مقابله اروپا با آمریکا برای تحریم ...

یک راه که در راستای حفظ برجام عمل می کند، احیای «قوانین مسدودکننده» اتحادیه اروپا برای مقابله با تحریم های آمریکا است و راه دوم تبعیت از تحریم ها.

35. افشای طرح جدید اروپا، چین و روسیه برای حفظ برجام

تحریم‌های جدید آمریکا علیه اشخاص و شرکت‌های روسیه خروج دستیار ارتباطاتی ارشد ترامپ از کاخ سفید حضور زنان قدرتمند کره شمالی در هیات همراه "اون"

36. اوکراین برای تو، سوریه برای ما - پایگاه خبری اقتصادی معاصر

یکی از اهداف این است که کاخ‌سفید مشروعیت الحاق کریمه را بپذیرد و تحریم‌های روسیه را لغو کند و از سمت دیگر کرملین در آرایش جدید خاورمیانه با واشنگتن همسو شود.

37. اشاره ترامپ به قدرت تحریم‌های آمریکا علیه جمهوری اسلامی ...

در همین حال، آخرین اظهارات وزیر خارجه آمریکا در هفته گذشته حاکی از آن است که هنوز هدف نهایی کاخ سفید در مورد کره شمالی تغییر نکرده است.

38. کنایه نوبخت به فروش ارز در پس‎کوچه‌ها و مواضع کاخ سفید

به گزارش خبرآنلاین، محمدباقر نوبخت با اشاره به سخنان وزیر امور خارجه ایالات متحده گفت: وزیر امور خارجه امریکا مواضع ترامپ را تکرار کرد و حرف جدیدی نزد.

39. گفت‌وگوی ترامپ و ترزا می درباره ایران و تعرفه‌های جدید فلزات

کاخ سفید در بیانیه ای اعلام کرده است: در این گفت‌وگو، رییس جمهوری ترامپ خواستار دستیابی به یک توافق جدید و جامع با ایران شد؛ توافقی که همه رفتارهای بی‌ثبات کننده ایران از جمله در سوریه و یمن را شامل شود.

40. جام نیوز :: JamNews - کاخ سفید به درخواست اروپایی ها در ...

وزیر دارایی فرانسه اعلام کرد آمریکا در نامه‌ای با درخواست ما برای معافیت شرکت‌های اروپایی از تحریم‌های علیه ایران مخالفت کرده است.

41. افطاری دونالد ترامپ در کاخ سفید - Gooya News

گروه‌های مختلفی از مسلمانان ایالات متحده اعلام کرده بودند که در مراسم افطار روز چهارشنبه در کاخ سفید شرکت نخواهند کرد.

42. ایرنا - رابطه هند با روسیه و ایران برای آمریکا مشکل ساز است

این در حالیست که برای اینکه رئیس جمهور آمریکا بتواند برای کشور های خاص تخفیف در نظر بگیرد باید تغییر روابط کشور مورد نظر با روسیه را در کنگره تایید کند.

43. چرا روسیه از تحریم نفتی ایران سودی سرشار خواهد برد

اقدامات این مثلث شوم که به موازات تحریم های آمریکا و خروج شرکت های اروپایی از ایران در حال انجام است، حکایت از تقسیم کار متحدان منطقه ای آمریکا برای هموار کردن مسیر تحریم های گسترده منطقه ای و ...

44. IranPressNews : ايران پرس نيوز: کاخ سفید از احتمال دیدار ...

کاخ سفید از احتمال دیدار ترامپ و پوتین خبر داد. به گزارش خبرگزاری تاس، کاخ سفید از احتمال دیدار رئیس جمهور آمریکا با همتای روس خود خبر داد.گفته می شود احتمالا این دیدار در اتریش انجام خواهد شد.

45. ترامپ: خواهیم دید تحریم‌های ایران چه اندازه قدرتمند است ...

رئیس جمهور آمریکا در اظهار نظر جدید خود درباره تصمیمش برای بازگرداندن تحریم‌ها علیه کشورمان، گفت: خواهیم دید این تحریم‌ها چقدر قدرتمند هستند.

46. بلومبرگ: جنگ تعرفه‌ای ترامپ ارتباط زیادی با برجام و تحریم ...

رسانه آمریکایی با اشاره مذاکرات طرف‌های آمریکایی و اروپایی برای رسیدن به یک توافق بر سر تعرفه فلزات نوشته است: «اما به نظر نمی‌رسد یک توافق تجاری متعارف چیزی است که کاخ سفید ترامپ در واقع به ...

47. بسته اقتصادی دولت برای مقابله با تحریم ها/ برنامه ریزی ...

وی با بیان اینکه در برنامه جامع مقابله با تحریم، پیش بینی های لازم انجام شده است، افزود: وزارت نفت برنامه ای را برای فروش نفت طراحی کرده است.

48. جزییات تحریم‌های جدید کنگره آمریکا علیه ایران

سیاست اعمال فشار و تشدید تحریم های آمریکا علیه ایران را پایانی نیست و هر روز کار جدیدی در این زمینه از سوی سیاستمداران آمریکایی انجام می گیرد.

49. برای استمرار برجام ازاروپا انتظار داریم بدعهدی آمریکا ...

اگر این موضوع محقق نشود و از برجام خارج شویم، با محدودیت های جدیدی مواجه خواهیم شد که البته برای آنها نیز برنامه ریزی لازم را داریم.

50. اعمال تحریم‌های جدید آمریکا علیه ۹ شخص و نهاد ایرانی/دیدار ...

اعمال تحریم های جدید آمریکا علیه 9 شخص و نهاد ایرانی، حمله داعش به یک پایگاه ارتش سوریه در دیرالزور، دیدار مشاوران نظامی عربستان با رهبران کُرد در سوریه، رایزنی تلفنی نتانیاهو با پامپئو ...

51. تحریم‌های ایران و روسیه در مجلس نمایندگان آمریکا تصویب شد ...

تحریم‌های پیشنهادی در قانون مبارزه با اقدامات بی‌ثبات‌کننده ایران. یک. این قانون از وزارت خارجه، وزارت دفاع و خزانه‌داری آمریکا می‌خواهد که هر دو سال یکبار «استراتژی بازدارنده‌ای در ...

52. الف - همکاری کنگره و کاخ سفید برای تحریم‌های جدید علیه ...

وزارت خارجه آمریکا در واکنش به گزارش‌ها درباره احتمال تحریم‌های جدید علیه ایران به دلیل آزمایشات موشکی بیانیه‌ای صادر کرد.

53. کاخ سفید به درخواست اروپایی ها در مورد ایران دوباره «نه» گفت

کاخ سفید به درخواست اروپایی ها در مورد ایران دوباره «نه» گفت گوناگون. این حالا فصل آنها بود هواداران چون شدن موجبات که چشمی شد از دادند جدایی می‌شود.

54. ترامپ به پوتین برخی مقامات کاخ سفید احمق هستند

نیکول بریل، آرایشگر ملانیا ترامپ در مصاحبه ای با مجله “استایلیش” گفته است که یک اتاق “آرایشی” برای نان جدید کاخ سفید در نظر گرفته شده است.ملانیا ترامپ در کاخ سف. نفرت ترامپ و بنن به این دلیل ...