جمعه ۲۶ مرداد ۱۳۹۷ساعت ۱۳:۳۸

کانسپت های فراموش شده: بوگاتی شیرون 1999

1. کانسپت‌های فراموش‌شده: بوگاتی شیرون 1999 | مجله پدال

18 مه 2018 ... این پیشرانهٔ هجده سیلندر توسط فولکس‌واگن طراحی شده بود و برای اولین بار در ... پس از نمایش شیرون کانسپت در نمایشگاه فرانکفورت 1999، بوگاتی در نمایشگاه ... کاش کانسپ های فراموش شده فراری هم میزاشتین،خیلی زیادن آخه.

2. کانسپت های فراموش شده: بوگاتی شیرون ۱۹۹۹ · خودرو پلاس

18 مه 2018 ... چون این خودرو اولین پیش نمایش از ویرون بود و به راحتی می توان تعدادی ویژگی های ظاهری که چند سال بعد در ویرون بکار رفتند را در شیرون کانسپت ...

3. ملاقات خودروبانک با بوگاتی شیرون؛ 16 سیلندر 2.5 ثانیه‌ای

6 مه 2018 ... بوگاتی در آن سال در نمایشگاه خودروی فرانکفورت 1999 از یک خودروی مفهومی با. ... از نظر طراحی، بوگاتی شیرون تفاوت های اساسی با مدل ویرون دارد و ظاهر آن ... بوگاتی شیرون در قلب محرک خود از نسخه ی بروزرسانی شده و تقویت شده‌ی ...

4. شیرون چگونه ساخته شد؟ داستان یک بوگاتی - زومیت

25 ژانويه 2017 ... با این اوصاف، دماغه‌ی خودرو بسیار دقیق طراحی شده است تا هماهنگ با دیگر نقاط بدنه، هوا را با ... فراموش نکنیم، تمام اگزوز و لوله‌های خروجی از پیشرانه شیرون، تیتانیوم هستند. .... فیلم های برتر سینما به انتخاب کارآفرینان موفق دنیا.

5. بوگاتی کایرون ؛ هیولایی که ۱۰۰ لیتر بنزین را ۹ دقیقه‌ای می‌بلعد!

29 فوریه 2016 ... خودروی بوگاتی شیرون (Bugatti Chiron) که همه منتظر آن بودند، پیش از ... موتور ۱۶ سیلندری و ۸ لیتری ویرون برای شیرون کاملا از نو طراحی شده است.