دوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۷ساعت ۰۷:۲۷

کشف آنتی بیوتیکی جدید در گل های تنباکو

1. تنباکو - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

نام تنباکو به برگ‌های خشک و بریده شدهٔ این گیاه هم گفته می‌شود. ... قاره آمریکا را کشف کرد، توانست شیوهٔ استعمال تنباکو را از سرخ‌پوستان بیاموزد. ... این محصول جدید به سرعت باعث رشد شرکت‌های ذی‌نفع در صنایع تنباکو شد. ... هنگامی که بوته‌ها شروع به گل دادن می‌کنند، نوک هر یک قطع می‌شود تا برگ‌ها کلفت‌تر و پررنگ تر شوند.

2. کشف آنتی‌بیوتیکی جدید در گل‌های تنباکو - اخبار تسنیم - Tasnim

18 مه 2018 ... محققان آنتی‌بیوتیک جدیدی در گل‌های تنباکو کشف کرده‌اند که با روشی تهاجمی و مؤثر قارچ‌ها را نابود می‌کند.

3. پرشین خودرو | کشف آنتی بیوتیک در گل های تنباکو

19 مه 2018 ... پرشین خودرو: محققان آنتی بیوتیک جدیدی در گل های تنباکو کشف کرده اند که با روشی تهاجمی و موثر قارچ ها را نابود می کند.

4. آنتی بیوتیک - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان | Mehr News Agency

کشف جایگزین آنتی بیوتیک در نبرد با باکتری های بیماری زا ... محققان آنتی بیوتیک جدیدی در گل های تنباکو کشف کرده اند که با روشی تهاجمی و موثر قارچ ها را  ...

5. ساخت آفت‌کش سبز از تنباکو - برترین ها

7 ژوئن 2018 ... به نقل از پایگاه خبری «ساینس دیلی» آمریکا، آفتکش های صنعتی که برای از بین بردن حشرات موذی ... کشف آنتی بیوتیکی جدید در گل‌های تنباکو.

6. میکروب - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان | Mehr News Agency

داروی جدید کاهش ریسک حمله قلبی از طریق میکروب های روده ... محققان آنتی بیوتیک جدیدی در گل های تنباکو کشف کرده اند که با روشی تهاجمی و موثر قارچ ها را نابود می ...

7. بینی الکترونیکی با قابلیت شناسایی بو‌های مختلف

29 مه 2018 ... هم اکنون بینی های الکترونیکی مختلفی در حال تولید هستند که قابلیت شناسایی قربانیان فجایع، ... کشف آنتی بیوتیکی جدید در گل‌های تنباکو.

8. درمان هر سرماخوردگی استفاده از آنتی بیوتیک نیست+ اینفوگرافیک

5 فوریه 2018 ... در زمانی که باکتری ها تغییر می کنند ، منجر به مقاومت آنتی بیوتیک ها و در برخی موارد باعث ... کشف آنتی بیوتیکی جدید در گل های تنباکو.

9. مردم مراقب سوء استفاده دلالان و قاچاقچیان ارز باشند - بازتاب

9 فوریه 2018 ... بانک مرکزی به منظور پیشگیری از سوء استفاده های احتمالی توسط ... کشف آنتی بیوتیکی جدید در گل های تنباکو · مذاکره با مجلس برای ابطال رای ...