جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷ساعت ۲۰:۲۳

کشف دومین کارگاه ساخت سلاح شیمیایی در غوطه شرقی سوریه

1. ایرنا - کشف دومین کارگاه ساخت سلاح شیمیایی در غوطه شرقی سوریه

13 مارس 2018 ... دمشق- ایرنا- ارتش سوریه یک کارگاه دیگر ساخت سلاح شیمیایی متعلق به تروریست ها را در شهرک 'الشفونیه' غوطه شرقی استان ریف دمشق کشف کرد.

2. کشف کارگاه ساخت سلاح‌ شیمیایی متعلق به شورشیان در غوطه شرقی ...

12 مارس 2018 ... خبرگزاری‌های روسیه امروز (دوشنبه) اعلام کردند، ارتش سوریه یک کارگاه ساخت سلاح‌های شیمیایی متعلق به گروه‌های مسلح در غوطه شرقی را کشف کرد.

3. کشف کارگاه تولید تسلیحات شیمیایی در غوطه شرقی پایتخت سوریه

12 مارس 2018 ... یک کارگاه ساخت تسلیحات شیمیایی در غوطه شرقی دمشق، پایتخت سوریه ... کرد که یک کارگاه تولید سلاح شیمیایی در غوطه شرقی کشف کرده است.

4. کشف کارگاه‌های ساخت مواد شیمیایی در غوطه شرقی+عکس

13 مارس 2018 ... نیروهای ارتش سوریه در عملیات پاکسازی محله «الافتریس» و محله ... کشف کارگاه‌های ساخت مواد شیمیایی در غوطه شرقی+عکس ... ارتش سوریه امروز بعد از ظهر (سه شنبه) در حومه جنوب شرق استان دیرالزور یک کارخانه ساخت سلاح‌ و مهمات نظامی را کشف ... کشف دومین انبار تسلیحات شیمیایی تروریست‌ها در غوطه شرقی۹۶/۱۲/۲۳ ...

5. سوریه متهم به استفاده از سلاح‌های شیمیایی در غوطه شرقی شد | جهان | DW ...

سازمان‌های حقوق بشری بار دیگر دولت سوریه را متهم کرده‌اند که در بمباران غوطه شرقی از سلاح‌های شیمیایی استفاده کرده است. ارتش سوریه همچنان به پیشروی در غوطه ...

6. عکس/ کشف کارگاه ساخت سلاح شیمیایی تروریست‌ها در سوریه

6 آوريل 2018 ... تصاویری از کشف کارگاه ساخت سلاح شیمیایی مسلحین در سقبا، غوطه شرقی سوریه.

7. کشف کارگاه ساخت خمپاره متعلق به تروریست ها در دوما +عکس - مشرق ...

16 آوريل 2018 ... ارتش سوریه یک کارگاه ساخت خمپاره را در داخل پایگاه های تروریست‌های «جیش الاسلام » در شهر دوما واقع در غوطه شرقی دمشق کشف کرد. ... و نشر فیلم ساختگی استفاده از سلاح شیمیایی در دوما با هدف حمله موشکی به سوریه دست داشته است.

8. نگاه روز|چرایی نمایش جدید علیه سوریه؛ آیا ارتش از سلاح شیمیایی ...

8 آوريل 2018 ... و باز هم سناریوی نخ‌نما شده سلاح شیمیایی علیه دولت سوریه ... یک ماه پیش از کشف کارگاه ساخت سلاح‌های شیمیایی گروه‌های تروریستی در غوطه شرقی ... عمق غوطه شرقی پس از آزادسازی شهرک «الشفونیه» کارگاه ساخت مواد و سلاح شیمیایی ...

9. ماجراجویی جدید آمریکا در سوریه/ از کشف کارگاه ساخت تسلیحات ...

9 آوريل 2018 ... اواخر اسفندماه، ارتش سوریه در مسیر آزادسازی غوطه شرقی، در یک ... دوما، در حومه شهرک « الشفونیه»، یک کارگاه ساخت مواد و سلاح شیمیایی را کشف کرد.

10. صنایع دستی ،مینیاتور ،معرق ،هنرهای دستی،هنرهای ترسیمی ...

بیتوته پورتال جامع شامل اخبار،سرگرمی،روانشناسی،زناشویی،فال و طالع بینی،دکوراسیون ...