دوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۷ساعت ۰۷:۳۳

کنفرانس بین المللی افسانه، متافیزیک و دیالکتیک برگزار می شود

1. کنفرانس بین المللی پژوهش های کاربردی در علوم و مهندسی

باتوجه به اهمیت دانش علوم و مهندسی در راستای تحقق اهداف ، نیاز به کارعلمی در ابعاد مختلف آن در سطح بین الملل وجود دارد. از این رو ، برگزاری کنفرانس بین المللی ...

2. کنفرانس بین المللی دستاوردهای نوین پژوهشی در علوم اجتماعی، علوم ...

دومین کنفرانس بین المللی دستاوردهای نوین پژوهشی در علوم اجتماعی، علوم ... و مورد تایید پایگاه سیویلیکا (ناشر تخصصی کنفرانس های کشور) برگزار می گردد، لذا ...

3. کنفرانس بین المللی رویکردهای علمی پژوهشی در علوم انسانی

لطفا جهت مشاهده محورهای "کنفرانس بین المللی رویکردهای علمی پژوهشی در علوم انسانی " اینجا ... لذا تمامی مقالات اپذیرفته شده در این پایگاه علمی و متعبر بین المللی نمایه می شود. ... امکان صدور و دریافت گواهی زودهنگام پذیرش پیش از برگزاری کنفرانس.

4. کنفرانس بین المللی پژوهش در مهندسی، تکنولوژی و علوم

ازاینرو، به اطلاع پژوهشگران علاقمند می رساند دبیرخانه کنفرانس بین المللی پژوهش در ... 9 جولای 2018 مطابق با 18 تیر 1397 در شهر برلین (آلمان) برگزار می گردد.

5. چهارمین کنفرانس بین المللی علوم انسانی و آموزش و پرورش با محوریت ...

دانشگاه خوارزمی ، ضمن اعلام خرسندی خود از برگزاری کنفرانس بین المللی علوم ... مجوز رسمی به شماره 79765 /16 وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری برگزار می گردد. ... توجه نمایید که فایل چکیده مقاله و اصل مقاله شما باید به صورت جداگانه در سایت درج شود .

6. سیدنی - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان | Mehr News Agency

جشنواره نور و روشنایی در شهر سیدنی استرالیا در حال برگزاری است و انتظار می رود امسال بیش ... کنفرانس بین‌المللی افسانه، متافیزیک و دیالکتیک برگزار می‌شود.