دوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۷ساعت ۰۷:۲۷

کونته : قطعا با مورینیو دست خواهم داد

1. پاسخ مورینیو به کنایه های کونته: نمی خواهم با حرف زدن درباره او، موهایم ...

31 جولای 2017 ... پاسخ مورینیو به کنایه های کونته: نمی خواهم با حرف زدن درباره او، موهایم را از دست بدهم! ... از دیدار منچستریونایتد با والرنگای نروژ به این موضوع واکنش نشان داد. ... بدهم، اما نمی خواهم با صحبت کردن درباره آنتونیو کونته موهایم را از دست بدهم. .... کونته قطعا مربیه بهتری از مورینیو هست، مورینیو کدوم تیم بحران زده رو تا ...

2. مورینیو- کونته؛ داستان یک جدایی :: ورزش سه

25 فوریه 2018 ... در ماه های اخیر هرگز رابطه دوستانه ای میان مورینیو و کونته برقرار نبوده و درگیری لفظی میان آنها به اوج رسیده است. ... "من می توانم به روش های مختلف پاسخ کونته را بدهم اما نمی خواهم در این راه موهای خود را از دست دهم." ... امسال و فصل قبل مورینیو بارها در مورد آنچه در چلسی رخ داد عکس العمل نشان داد .... دمبله: قطعا در بارسا می‌مانم.

3. مورینیو: یک وطن‌فروش نفر اول تاریخ باشگاه چلسی است!/ حرفی ندارم ...

14 مارس 2017 ... مورینیو در مورد شعاری که هواداران چلسی علیه سرمربی پیشین خود در این بازی سر دادند و ... کلاً حرفی ندارم که با کونته بزنم، اما با او قطعاً دست خواهم داد.

4. 90tv.ir | وبسایت رسمی برنامه ۹۰ - به بهانه تقابل مورینیو با بنفیکا ...

18 ا کتبر 2017 ... به بهانه تقابل مورینیو با بنفیکا، حسرتی که برای مورینیو موقت ولی ... او درحالی‌که در آستانه تولد ۳۸ سالگی‌اش قرار داشت، شغلش را در بنفیکا را از دست داده بود و مطمئن نبود که آیا باز هم می‌تواند هدایت تیمی بزرگ را ... زمان به عقب بازگردد، دقیقاً برعکس آن کار را خواهم کرد و قرارداد مورینیو را ... قطعا هیچکس چز خودش !

5. 90tv.ir | وبسایت رسمی برنامه ۹۰ - ساری: اگر می‌خواهیم موفق شویم باید ...

12 آگوست 2018 ... با وجود پیروزی پرگل باید بگویم این نتیجه به آسانی به دست نیامد. قصد ندارم ناپولی دیگری بسازم. من می خواهم یک چلسی خوب بسازم. از این پیروزی ...

6. کونته: با مورینیو دست خواهم داد/ فقط می‌دانم این آخرین ...

قطعا فردا با او دست خواهم داد و سپس به بازی فکر می‌کنم.با اطمینان می‌توانم بگویم آخرین مسابقه من در این فصل در پیش خواهد بود! با چلسی قرارداد دارم و به باشگاه متعهدم.

7. کونته: با مورینیو دست خواهم داد/ فقط می‌دانم این آخرین ...

آنتونیو کونته سر مربی چلسی در کنفرانس خبری پیش از مسابقه تیمش مقابل منچستریونایتد در فینال جام حذفی انگلیس از لزوم به اخر بردن فصل با یک عنوان مهم سخن اظهار کرد.

8. کونته: با مورینیو دست خواهم داد/ فقط می دانم این آخرین ...

به گزارش خبرگزاری تسنیم ، آنتونیو کونته، سرمربی چلسی در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل منچستریونایتد در فینال جام حذفی انگلیس از لزوم به پایان بردن فصل با یک عنوان مهم سخن گفت.

9. آنتونیو کونته: با چلسی قرارداد دارم و به باشگاه متعهدم ...

قطعا فردا با او دست خواهم داد و سپس به بازی فکر خواهم کرد. آخرین حضور روی نیمکت چلسی؟ با اطمینان می توانم این را بگویم که این آخرین مسابقه من در این فصل خواهد بود.

10. پاسخ مورینیو به کنایه های کونته: نمی خواهم با حرف زدن ...

مورینیو درباره گفته های کونته اظهار داشت: نمی دانم. می توانم به شیوه های متفاوتی به این گفته ها پاسخ بدهم، اما نمی خواهم با صحبت کردن درباره آنتونیو کونته موهایم را از دست بدهم.

11. کونته: با مورینیو دست خواهم داد/ فقط می‌دانم این آخرین ...

سکاندار چلسی از اهمیت به پایان بردن فصل با یک جام سخن گفت.

12. مورینیو: دیگر جواب کونته را نخواهم داد - ایسنا

سرمربی پرتغالی منچستریونایتد می‌گوید دیگر نمی‌خواهد جواب سرمربی چلسی را بدهد.

13. مورینیو: نمی‌خواهم با حرف زدن در مورد کونته موهایم را از ...

ژوزه مورینیو پس از پیروزی تیمش مقابل والرنگا از سوی خبرنگاران با سوالی در مورد صحبت‌های کونته مواجه شد ولی ترجیح داد به طور مستقیم پاسخ این مربی ایتالیایی را ندهد.

14. مورینیو چگونه جنگ بزرگ را از کونته برد؟ :: ورزش سه

یونایتد در روز آشتی موقت کونته و مورینیو، با ... با مورینیو دست خواهد داد ... خواهم اهدای ...