چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷ساعت ۰۹:۰۳

گوشی هوشمند مبتنی بر بلاک چین اکسودوس ، ریسکی که اچ تی سی به جان خریده است

1. گوشی هوشمند مبتنی بر بلاک چین اکسودوس ، ریسکی که اچ‌تی‌سی به ...

3 روز پیش ... گوشی هوشمند مبتنی بر بلاک چین اکسودوس ، ریسکی که اچ‌تی‌سی به جان خریده است. رضا جلالی. شرکت اچ‌تی‌سی در ماه مه اعلام کرد که مشغول توسعه‌ی ...

2. HTC گوشی مبتنی بر فناوری بلاک‌چین عرضه می‌کند - Gsm

16 مه 2018 ... پس از سیرین‌لبز، این‌بار HTC نیز ساخت گوشی مبتنی بر بلاک‌چین را ... دیجیتال از دنیای نرم‌افزار به سخت‌افزار گوشی‌های هوشمند رسیده است. ... گوشی هوشمند مبتنی بر بلاک چین اکسودوس ، ریسکی که اچ‌تی‌سی به جان خریده است.

3. گوشی مبتنی بر بلاک‌ چین اکسدوس، ریسکی که اچ تی سی باید به آن ...

4 روز پیش ... ساخت گوشی هوشمندی مبتنی بر فناوری بلاک‌چین از سوی اچ‌تی‌سی، ریسکی ... دستگاهی که قرار است اچ‌تی‌سی در اواخر سال ۲۰۱۸ به بازار عرضه کند، با همکاری ... در طول سال گذشته، فروش گوشی‌های هوشمند برای بسیاری از شرکت‌ها با کاهش روبرو شده است؛ در این ... پرفروش‌ترین کفش‌های برند را از دیجی‌کالا خرید کنید.

4. #اچ_تی_سی | تی نیوز

شرکت "اچ تی سی"(HTC) یک هدست "واقعیت مجازی"(VR) ساخته است که کاربر را قادر می سازد با وجود ... گوشی هوشمند مبتنی بر بلاک چین اکسودوس ، ریسکی که اچ تی سی به جان خریده است گوشی ..... خرید این کفش و سایر پرفروش ها با نصف قیمت!!

5. اچ تی سی گوشی اکسدوس را مبتنی بر فناوری بلاک چین معرفی کرد ...

16 مه 2018 ... فیل چن در خصوص گوشی هوشمند اکسدوس چنین اظهار نظر کرده است: ... گوشی مبتنی بر بلاک‌ چین اکسدوس، ریسکی که اچ تی سی باید به آن بها دهد.

6. سامسونگ گلکسی ایکس را به زودی عرضه می کند - زومیت | خبر فارسی

2 روز پیش ... گوشی هوشمند مبتنی بر بلاک چین اکسودوس ، ریسکی که اچ تی سی به جان خریده است ...، او به جئیات اشاره ای نکرد؛ اما اعلام کرد که باید تا پایان سال ...