8 پیشرفت در ویرایش ایمیل که نوشتن ایمیل ها را در AWeber بسیار سریع می کند

ایمیل یک راه موثر و صمیمی برای ارتباط با مخاطبان است. شما فکر، تلاش، قلب و روح را در پیام هایی که می فرستید به کار می گیرید تا ارتباط برقرار کنید، آنچه را که ایجاد کرده اید به اشتراک بگذارید و در نهایت امرار معاش کنید.

آخرین چیزی که می خواهید در هنگام نوشتن یک پیام به آن فکر کنید این است که ویرایشگر چگونه کار می کند. یکی از ارزش‌های اصلی ما در AWeber این است که به آنچه مردم در مورد ما می‌گویند گوش دهیم و از بازخورد دعوت کنیم، بنابراین از ما پرسیدیم که چگونه می‌توانیم تجربه ویرایش را سریع‌تر و آسان‌تر کنیم.

هفته گذشته، ما به مردم اجازه دادیم استفاده از به‌روزرسانی ویرایشگر پیام را زودتر شروع کنند و بازخوردها بسیار مثبت بوده است. نویسنده Melinda VanLone در مورد به روز رسانی درخشید:

“عاشقشم! اکنون تمام ابزارهای قالب‌بندی دقیقاً در آنجا هستند، و من برای رسیدن به گزینه متن مرکزی نیازی به نگه داشتن یک کشش پایین ندارم. سر راه من نیست، فقط وقتی به آن نیاز دارم بی سر و صدا در دسترس است.»

امروز ما نوار ابزار ویرایش ایمیل به روز شده را برای استفاده همه منتشر می کنیم.

کنترل ها همیشه درست در جایی که به آنها نیاز دارید در دسترس هستند

شنیده‌ایم که یافتن کنترل‌های استایلی مانند تراز کردن متن و ایجاد فهرست‌های گلوله‌دار می‌تواند دشوار باشد، زیرا آنها در پشت دکمه استایل‌سازی پاراگراف قرار داشتند. بله، بوم نوشتاری تمیز تری ایجاد کرد، اما نیاز به کلیک روی یک دکمه اضافی برای رسیدن به سبک ها آسان نبود.

GIF کنترل‌های استایل پنهان را در پشت دکمه استایل‌سازی پاراگراف نشان می‌دهد
ویرایشگر پیام فعلی

ما نمی‌خواهیم هر کاری که در ویرایشگر پیام انجام می‌دهید ناامیدکننده باشد، بنابراین همه کنترل‌های استایل متن را در یک نوار استایلی که همیشه در حال نوشتن و ویرایش متن روی صفحه است، بیرون کشیدیم. لازم نیست به یاد داشته باشید که گزینه ها کجا هستند، آنها دقیقاً همان جایی هستند که انتظار دارید.

GIF کنترل‌های استایل متن را در یک نوار استایل نشان می‌دهد
ویرایشگر پیام به روز شد

به روز رسانی ها

  • خواه به دنبال به‌روزرسانی سبک قلم، اضافه کردن تصاویر، ایجاد یک تصویر در Canva یا افزودن شخصی‌سازی برای صحبت مستقیم با مشترکین خود هستید – دقیقاً در نوار قرار دارد.
  • کنترل‌های استایل بر اساس سایر ابزارهای تولید محتوا که در روز استفاده می‌کنید، مدل‌سازی شده‌اند، بنابراین حرکت بین ابزارها باید آشنا و طبیعی باشد.
  • وقتی تکه‌ای از متن را انتخاب می‌کنید، یک نوار ابزار کوچک با گزینه‌های قالب‌بندی مناسب در این نزدیکی ظاهر می‌شود تا بتوانید به سرعت متن را پررنگ، مورب و پیوند دهید.

هرگز در مورد سبک های فعلی خود تعجب نکنید

ما درخواست‌هایی را شنیدیم تا ساده‌تر نگه داشتن سبک متن شما در سراسر پیام‌هایتان ثابت بماند.

نوار ابزار سبک جدید AWeber

به روز رسانی ها

  • نوار سبک متن همیشه سبک‌ها (فونت‌ها، اندازه فونت‌ها، رنگ‌ها، سبک‌های پاراگراف و تراز) هر متنی را که روی آن کار می‌کنید به شما نشان می‌دهد، بنابراین به راحتی می‌توانید نسخه خود را از نظر سازگاری در یک نگاه – بدون نیاز به بررسی کنید. هر منوی را جستجو کنید

تجربه جدید بسیار بهتر است! از شما برای گوش دادن به بازخوردها و ارائه محصول بهتر به کاربران متشکریم.

سالی زالسکی

ویرایش در هر اندازه صفحه نمایش

وقتی ایده ای به ذهنتان خطور می کند همیشه جلوی رایانه خود نیستید یا – خدای ناکرده – وقتی تغییری را به یاد می آورید که باید در پیامی که قرار است به زودی ارسال شود، ایجاد کنید.

GIF نوار ابزار ویرایش در AWeber در دستگاه های مختلف

به روز رسانی ها

  • اکنون می توانید به یکی از پیام های خود بپرید یا پیام جدیدی را در دسکتاپ، لپ تاپ، تبلت یا تلفن خود بدون نیاز به دانلود هیچ برنامه ای ایجاد کنید.
  • این ویرایشگر فقط برای گوشی ها به روز نمی شود، بلکه برای اندازه های مختلف صفحه نمایش تنظیم شده است تا تجربه ای طراحی شده برای دستگاه خود داشته باشید.

فضای بیشتری برای نوشتن

اینترنت می‌تواند با همه اخبار، پست‌های اجتماعی، میم‌ها و میم‌های بیشتر در اطراف، مکانی پرت‌کننده باشد و ما اغلب در مورد مشکلاتی برای قرار گرفتن در منطقه برای نوشتن متمرکز می‌شنویم. با در نظر گرفتن این موضوع، ما مراقبت کرده ایم که سر و صدا و حواس پرتی را در ویرایشگر به حداقل برسانیم.

مقایسه کنار هم ویرایشگر فعلی در مقابل ویرایشگر به روز شده در AWeber

به روز رسانی ها

  • فضای تلف شده را حذف کرد، موارد مرتبط را با هم گروه بندی کرد و از شر حاشیه ها و خطوط غیر ضروری خلاص شد.
  • انیمیشن‌های ظریف اضافه شده تا مشخص شود با چه عناصری می‌توانید تعامل داشته باشید تا همه چیز شبیه برنامه و طبیعی‌تر به نظر برسد.

در یک ماموریت برای ایجاد سریعتر ایمیل ها

این به‌روزرسانی‌ها در کنار تعدادی از پیشرفت‌های اخیر قرار می‌گیرند که بر اساس نحوه نوشتن محتوا به ما گفته‌اید.

افزودن تصاویر مستقیماً به عنصر متن بسیار ساده تر است، بنابراین ساخت پیام خود بدون نیاز به ترک وضعیت جریان شما آسان است. می توانید یک تصویر از دسکتاپ خود در پیام خود رها کنید، یک تصویر از گالری خود اضافه کنید، یا یک تصویر در Canva ایجاد کنید و بدون خروج از AWeber آن را به پیام خود اضافه کنید.

همچنین می توانید هر عنصری را در هر جایی از ایمیل خود بکشید و رها کنید بدون اینکه مطمئن شوید در ابتدا یا انتهای یک عنصر متنی است.

روش دیگری که ویرایشگر برای سرعت بخشیدن به فرآیند شما به روز شده است، افزودن میانبرهای علامت گذاری است تا بتوانید متن خود را بدون ترک صفحه کلید خود سبک دهید. برخی از مفیدترین میانبرهای نشانه گذاری عبارتند از:

* شروع یک لیست گلوله ای
#، ##، ### متن را روی عنوانی با اندازه متفاوت تنظیم کنید
یک خط افقی ایجاد کنید
> یک نقل قول بلوکی ایجاد کنید

اخیراً پیش‌نمایش پیوندها را به عنوان راهی برای تبدیل URL به یک بلوک کاملاً طراحی شده از محتوا، یک دکمه یا یک لینک قابل خواندن توسط انسان بدون هیچ تلاش دستی اضافه کردیم.

GIF نشان می دهد که چگونه یک هایپرلینک را به پیش نمایش پیوند تبدیل کنید

ما فکر می‌کنیم که تجربه ویرایش متن به‌روزرسانی شده را سریع‌تر و آسان‌تر برای استفاده پیدا می‌کنید. هیچ یک از این پیشرفت ها بدون بازخورد افرادی مانند شما که از AWeber برای ارتباط با مخاطبان خود استفاده می کنند، انجام نمی شد.

از بازخوردتان متشکریم (به آن ادامه دهید) و از اعتماد به AWeber در کسب و کارتان متشکریم. حالا وارد شوید و چیز فوق العاده ای بنویسید.