دانلود کتاب آموزش تعمیرات موبایل به صورت کاملا رایگان – آکادمی البان

پس از تشخیص مشکل ، می توانید با تماشای آموزش های آنلاین تعمیر DIY را انتخاب کنید یا می توانید با متخصصان تعمیر حرفه ای تماس بگیرید یا در صورت عدم موفقیت به دنبال جایگزینی باشید. انتخاب یک موسسه و کارگاههای آموزش تعمیرات موبایل بصورت آنلاین و حضوری برای آموزش تعمیرات موبایل از طریق اپلیکیشن و سایت “خدمت از ما” به راحتی و بدون صرف وقت و هزینه اضافی قابل انجام است. شما می توانید برای اطلاع از میزان دقیق شهریه ها سری به سایت زده و یا به آموزشگاه مراجعه نموده و با کارشناسان ما صحبت نمایید. در این مقاله سعی داریم تا راه حلی عالی برای شما تبیین نموده و همچنین شما را با بخش مقالات آموزش رایگان تعمیرات موبایل در سایت موبایل سلام آشنا کنیم. بخش دیگری که هنرجویان در این دوره آموزشی با آن آشنا می شوند مبحث تعمیرات سخت افزار موبایل است معمولا گوشی ها به علت ضربه یا وارد شدن مایعات دچار مشکلات سخت افزاری می شوند و نیاز به تعمیر دارند. شما میتوانید خدمات زیادی همچون رفع مشکلات سخت افزاری، نرم افزاری، مشاوره ای و حتی نصب و فروش را به مشتریان خود ارائه دهید. بهترین ویندوز از نظر سازگاری با برنامه های مورد نیاز تعمیرات نرم افزاری، ویندوز ۷ است.

1- بهترین ویندوز برای نرم افزارهای تعمیرات موبایل چیست؟ برای دانلود کتاب آموزش تعمیرات موبایل به صورت رایگان، این فرم را پر بفرمایید و ما فایل را روی واتساپ برایتان ارسال میکنیم. ما معتقدیم آموزش در آموزشگاه های فنی و حرفه ای می بایست با محوریت بازار کار و اشتغال باشد به همین جهت در تدوین استانداردها سعی می کنیم بازار کار محور بودن را به آموزشهایمان وصل نماییم. مدرک رسمی فنی حرفه ای به دلیل داشتن کد ملی آموزش در دیگر کشورها اعتبار داشته بنابراین در صورتی که قصد دریافت مدرک بین المللی تعمیرات موبایل و مهاجرت را دارید می بایست مدرک رسمی فنی حرفه ای تعمیرات موبایل را اخذ نمایید. با کسب نمره قبولی در آزمون عملی، مدرک فنی و حرفه ای برای فرد صادر می گردد و کد مخصوصی به وی داده می شود که این کد در واقع کار مدرک را کرده و تنها به صورت الکترونیکی می باشد.قبولی در آزمون تئوری نیازمند کسب نمره 50 و در آزمون عملی نیارمند نمره 70 می باشد. در مرحله تئوری همه چیز روی قلم و کاغذ خلاصه میشود، اما در بخش عملی شما باید از یک تست تعمیر موبایل تخصصی به بهترین شکلی که میتواند گذر کنید.

در این مرحله شما باید در امتحان تئوری و عملی بسیار تخصصی شرکت کنند و حتما باید امتیاز لازم را در این دو امتحان کسب نمایند، در غیر این صورت به شما اجازه عضویت در تیم تعمیرکاران موبایل کمک داده نمیشود. این مرحله از کار اهمیت بسیار بالایی داشته و توانایی های شما را به چالش میکشد. شما میتوانید با ورود به موقع خود به این حرفه و انجام تعمیرات موبایل به صورت حرفهای، درآمدهای بالایی را کسب کنید. پس بهترین فرصت برای ورود به این بازار و کسب درآمدهای بالا از آن، همین امروز است. اگر به دنبال تخصص در کارتان هستید لازم است تا با ورود گوشی های جدید به بازار تمام اطلاعات مربوط به آن ها را به دست آورید و مقالات به روز را از شرکت های سازنده بخوانید تا اطلاعات به روزی داشته باشید. در این مرحله شرکت موبایل کمک نمونههایی از گوشیهای موبایل برندهای مختلف را در اختیار شما قرار میدهند و آن ها میتوانند آزادانه مراحل تعمیر و تعویض قطعات مختلف را روی گوشی های مورد نظر بررسی کنند. موبایل سلام به عنوان نمایندگیتعمیرات موبایل در تهران و همچنین آموزشگاه رسمی آموزش تعمیرات موبایل در کنار ارائه خدمات خود در سطح بسیار بالا، مقالات و آموزش های خود را به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می دهد.

این که اجزای این قطعات از چه شرکتی می باشد و هر کدام به تنهایی چه کاری انجام می دهند، بسیار مفید و لازم می باشد. بسیار پر سود باشد بدیهی است در چند سال آینده تعمیرات موبایل یکی از پر سود ترین شغل ها در کشور میشود. هر زمان که کارشناس تعمیر مجرب شرکت مهارت ها و توانایی دستیارش را به تایید برساند، دستیار او به عضویت برد تخصصی موبایل کمک در خواهد آمد و میتواند به طور مستقل به عنوان یکی از اعضای تیم واحد تعمیر شرکت فعالیت داشته باشد. این آموزشگاه این امکان را در اختیار کارآموزان قرار داده است تا بتوانند ساعت شرکت در کلاس ها را با توجه به ساعاتی که خود مشغله کاری ندارند انتخاب نمایند. در این دوره ها سرفصل های کلی مرتبط با گوشی های اپل مورد بررسی و آموزش قرارمیگیرد و بدیهی است پشت سر گذاشتن این دوره و کسب امتیاز از آن لازمه ی شرکت در دوره های تخصصی تر تعمیرات آموزش تعمیرات موبایل گنبد کاووس آیفون میباشد. دوره تعمیرات تلفن همراه پیش نیاز خاصی نداشته و فقط تسلط نسبی کار با موبایل های هوشمند کافی است.