12 کاری که با انجام آن اثر کرم ضد آفتاب کم می شود

هدف از استفاده از کرم ضد آفتاب محافظت از پوست در برابر پرتوهای فرابنفش است که باعث آسیب رساندن به پوست میشوند. یکی از مهمترین نکاتی که موقع خرید کرم ضدآفتاب باید در نظر بگیرید، تاریخ تولید و انقضا است. اگر به مشخصات هر کرم ضدآفتابی توجه کنید، اطلاعاتی نظیر سطح SPF بر روی آن درج شده است، این مخفف معادل Sun Protection Factor یا فاکتورهای محافظت در مقابل نور خورشید است که یکی از مهم ترین فاکتورها در هر محصولی می باشد و هرچه این مقدار بیشتر باشد به معنی بهتر بودن است. اگر سایه ات کوتاهتر از خودت باشد، در برابر نور خورشید قرار نگیر یا از کرم و وسایل ضدآفتاب استفاده کن.

استفاده روزانه از کرم ضد آفتاب اهمیت بسیار زیادی دارد و از پوست در برابر آسیب دیدگی ناشی از نور خورشید مراقبت میکند به همین دلیل شما باید در انتخاب این محصول دقت بالایی داشته باشید. ضد آفتاب را انتخاب کنید که در مقابل نور آفتاب مقاومت بالایی دارد و در برابر نور خورشید تجزیه نمیشود و اثرگذاری آن کاسته نخواهد شد. برای کودکانی که بالای ۶ ماه سن دارند، باید یک کرم ضد آفتاب تهیه کنید که اسپیاف آن ۱۵ یا بالاتر باشد. در بسیاری از موارد ممکن است تا شدت گرما به حدی باشد که لب های شما هم دچار آسیب و سوختگی ناشی از اشعهی آفتاب شوند از این رو می توانید روی لب ها هم از یک نوع بوم لب با UV مناسب استفاده کرم ضد آفتاب مای 50 بدون رنگ کنید.

اگر شما پوست چربی دارید اوریاژ هیسه آک را پیشنهاد می کنیم چرا که خاصیت مات کنندگی خوبی دارد. بهتر است تا با توجه به نوع پوست تان از ضد آفتاب مخصوص پوستتان، به طور روزانه و مرتب و استفاده کنید در غیر این صورت استفاده نامنظم کمکی به سلامت پوست شما نخواهد کرد. کرم ضد آفتاب کلارنس محصول کشور فرانسه می باشد و یکی از بهترین کرم هایی است که برای مراقبت از پوست می توان از آن استفاده کرد این کرم خیلی سبکه و بعد از استفاده یک لایه چرب و سنگین روی پوست بوجود نمی آورد. زیرا مواد نگه دارند در این نوع کرم ها باعث تشدید حساست پوستی و آکنه می شود از این رو این افراد باید از کرم هایی استفاده کنند که فرمول ساخت آن بر اساس آب و مرطوب کننده ها بنا شده باشد.

بنابراین spf بهترین کرم ضدآفتاب باید ۳۰ یا ۵۰ باشد. از آنجایی که تعریق یا شستن صورت میتواند اثر ضد آفتاب ما را بهسادگی از بین ببرد، بنابراین توصیه میشود که محصولات مقاوم در برابر آب را خریداری کنید. اگر پوستتان خشک است، محصولات بر پایه چربی را انتخاب کنید. یکی از بهترین برند های ایرانی که مدت هاست در عرصه ی محصولات آرایشی و بهداشتی وارد شده است و محبوبیت و معروفیت بسیاری هم کسب کرده است و شاید بتوان گفت بهترین کرم ضدآفتاب ایرانی برند دکتر ژیلا می باشد که جدای ازاینکه کیفیت قابل قبولی دارد قیمت مناسبی نیز در مقابل نمونه های خارجی خود دارد که می تواند سبب جلب توجه مخاطبانی شود که از تولیدات ملی نیز حمایت می کنند.