15 مدل از بهترین کرم ضد چروک ایرانی و خارجی برای انواع پوست

پپتید 38 باعث ساخت 6 ماده اصلی در محل اتصال لایه میانی پوست یعنی درم و لایه بالایی پوست یعنی اپیدرم می شود. کوآنزیم کیوتن که با نام اوبیکینون نیز شناخته میشود ترکیبی مغذی و شبه ویتامین است که در لایه درمیس به یک آنتی اکسیدان تبدیل میشود و به طور موثر از استرس اکسیداتیو سلولی جلوگیری میکند. بنا به گفته بسیاری از مصرف کنندگان، کرم ضد چروک لنسر، قدری گران قیمت، اما بسیار موثر است. سرامید ها هنگامی که با سایر مواد “مشابه پوست” مانند اسیدهای آمینه ، گلیسیرین و کلسترول (که در این کرم وجود دارد) ترکیب شوند، بسیار موثر هستند.

این ماده دارای اثرات مرطوب کنندگی بسیار برتر از گلیسیرین، پروپیلن گلایکول و سوربیتول است. این ماده از فیبروبلاستهای درمال پوست در مقابل پیری کرونولوژیکال و فتوایجینگ محافظت میکند. لاین ماتریکسیل دو نوع کمپلکس از شرکت سدرما است که ادعا می شود اثرات ضد پیری آن از رتینول نیز بالاتر است.

این کمپلکس محصول سپیک فرانسه میتواند هیالورنیک اسید درون پوست را تقویت کند و با ایجاد محدودیت در اتلاف آب درون پوست به مدت 24 ساعت، سد دفاعی پوست (skin barrier) را تقویت کند. این کمپلکس زایلیتولی نتایج جذابی بعد از 28 روز استفاده دارد که پوست را صاف و نرم تر نموده و خطوط ریز را با متعادل نمودن فرایند دسکوامیشن (پوسته ریزی طبیعی) و آبرسانی پوست صاف میکند. الارو میتواند تا ۷۴ درصد چروکهای پوستی ریز را از بین ببرد و تا حدود ۶۰ درصد استحکام پوست کرم ضد چروک صورت را افزایش دهد. این کرم علاوه بر رفع چینوچروک، باعث استحکام و ترمیم سد دفاعی پوست و بازسازی لایه درمیس میشود.

ماتریکسیل synthe’6 یا پپتید 38 به عنوان یک ماتریکین عمل میکند و باعث تحریک فیبروبلاست های لایه میانی پوست برای ساخت کلاژن و هیالورونیک اسید می شود. سدیم پی سی ای یا سدیم PCA یک ماده آبرسان طبیعی بکار گرفته شده در این کرم ضد چروک درماتیپیک است. وجود ویتامین اف در کرم ضد چروک درماتیپیک می تواند یک لایه سیستمیک محافظت در مقابل نور برای روزهایی که فرد ضد آفتاب نمی زند فراهم کند گرچه این موضوع نباید باعث شود که فرد از استفاده از کرم ضد آفتاب طفره برود.