GPS خودرو چه ویژگی هایی دارد ؟

مسیریاب gps بر روی شیشه و یا بر روی پنل خودرو نصب میشود که امکان ناوبری را دارد و شما با دادن آدرس مقصد به صورت سخنگو شما را راهنمایی میکند. امروزه باگذشت زمان وپیشرفت روز بروز تکنولوژی شاهد آپشنهای جدید تری برروی خودروها هستیم با نصب آپشن مکان یاب GPS روی خودرو دغدغه های کمتری نسبت به اینکه برای خرید به بازار یا برای مراجعه به محل کار یا… به دلیل نبودن جای پارک مجبور هستید ماشین خود را کنار خیابان یا کوچه رها کنید را دارید در گذشته اگر راننده ای بار یا مسافر یا محموله ای را برای شرکت یا کارخا نه ای حمل ونقل میکرد به خاطر نداشتن جی پی اس راننده میتوانست بسیاری از زمان کاری خودرا از مبدأ تا مقصد بین راه بدون اینکه کار فرما متوجه بشود تلف میکرد اما حالا با نصب جی پی اس روی همه خودروها این امکان را به شما میدهد که از راه دور هم بتوانید از موقعیت خودرو اطلاع داشته باشید یا حتی اگر خودرو شما به سرقت برود از طریق تلفن همراه ماشین را رد یابی کرده ومتوقف میکنید.

ردیاب خودرو با کیفیت و یا ردیاب خودرو ارزان قیمت، مسئله این است! جی پی اس های شارژی همانند جی پی اس فندکی خودرو، به آسانی نصب می شوند و امکان جابجایی دارند و می توانید در صورت تعویض خودرو نیز، جی پی اس خریداری شده را به خودروی جدید منتقل کنید. ردیاب ماشین دارای قابلیت پیغام اضطراری است و زمانی که آنتن گوشی و تمامی دسترسی های شما قطع شده باشد می توان از سیستم SOS استفاده کرد .

سالیان زیادی است که استفاده از جی پی اس ردیاب در دنیا مرسوم شده است. ردیاب خودرو یا gps ماشین که به صورت شارژی کار می کند و قبل از استفاده توسط شارژر مخصوص تغذیه می شود که بسته به نوع و عملکرد، ساعت ماندگاری باطری ردیاب ماشین متفاوت است. اعلان هشدار در هنگام ضربه خوردن به ماشین ، سرقت ، جابه جایی و یا جدا شدن باطری از خودرو کاربرد دارد . در مراحل بعدی داشتن نرم افزار اختصاصی و استفاده از سخت افزار جی پی اس با کیفیت را مدنظر قرار داد که در رادار تمامی موارد گفته شده وجود دارد.

در مرحله پایانی پس از پردازش اطلاعات توسط سرور، به کمک اپلکیشن دادهها در اختیار کاربر قرار خواهد گرفت. به هر حاال پس از تمام شدن باتری ماشین و باتری ردیاب ، ردیاب تا مدت زمانی بدون اینها کار خواهد کرد . یعنی صاحب خودرو از باز شدن درب ها به وسیله پیامک مطلع شده است. یعنی در صورت خاموش شدن دستگاه، امکان ارتباط با دستگاه قطع خواهد شد و لوکیشنی وجود نخواهد داشت. به همین دلیل است که می گوییم معنی امنیت در این شرایط متفاوت خواهد شد!

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از gps نصب خودرو دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.