9 کرم لایه بردار فوقالعاده قوی برای لک و جای جوش + خرید

قبل از خرید بهترین کرم های لایه بردار پوست، بهتر است با پزشک مشورت کنید تا کرمی مطابق با پوست شما تجویز کند و اگر غلظت کرم شما به حد خوبی نباشد، باعث بروز مشکلاتی می گردد. برای مصرف این محصول کافی است شب ها به مقدار کافی از کرم لایه بردار را بر روی پوست تمیز شده صورت و دست پخش نمایید وصبح ها ابتدا به کمک پنبه و آب ولرم بقایای کرم را از سطح پوست پاک کرده و از کرم ضد آفتاب با فاکتور حفاظتی بالا استفاده نمایید.

شما عزیزان کافی است در طی هفته 2 الی 3 بار به مقدار کافی از کرم ساینده و پاک کننده آردن را پس از شست و شوی پوست، بر روی پوست مرطوب خود مالیده و به کمک انگشتان دست به مدت 1 تا 2 دقیقه با حرکت دورانی و به آرامی ماساژ دهید تا سطح پوست پاک گردد و سپس با آب ولرم کاملا بشویید.

از دیرباز اثر مالیدن میوه ها بر روی پوست مشخص شده است. این محصول مناسب برای انواع پوست ها می باشد و مرطوب کننده،لایه بردار، ضد چروک، شفاف کننده پوست، ضد لک و Comedonolitic در پوست های آکنه ای است و هم چنین باعث افزایش کلاژن سازی پوست شما می گردد. هم چنین این کرم دارای ترکیبات نرم کننده می باشد و قابلیت استفاده ی روزانه حتی برای پوست های خشک و حساس را دارد. این ماده دارای خواص حفاظت کننده از DNA پوست بوده و باعث آبرسانی عمقی و افزایش کلاژن سازی پوست میشود.

کرم لایه بردار درماتیپیک مدل AHA 15 با لایه برداری، افزایش سنتز کلاژن و الاستین و رطوبت رسانی عمقی باعث جوانی، شادابی و شفافیت پوست می شود و علائم پیری زودرس را از بین می برد. و در آخر توصیه میکنیم که به اصالت کالای مورد نظر توجه داشته باشید، قیمت کرم های لایه بردار تقلبی با محصولات اصل تفاوت چشمگیری داشته و یکی از راههای تشخیص محصول اصل از فیک همین قیمت است. یکی دیگر از اسیدهای محبوب در بازار محصولات مراقبت از پوست، بتاهیدروکسی اسید (BHA) است. کرم لایه بردار پوست درمالیفت مدل Glycolift در حجمهای 40 میلیلیتری تولید میشود و برای انواع مختلف پوست قابل استفاده است.

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از کرم لایه بردار یونی دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.